18 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Romantik bir sabaha uyanıyorsunuz. Maddi konularla ilgili geleceğe yönelik somut planlar yapacağınız bir gün olacak. Akşam saatlerinde ortaklarla ilişkilerde dikkatli olmakta fayda var.

Boğa:
Sabahın erken saatleri iş görüşmeleri için oldukça elverişli olabilir. Bugün ikili ilişkilerde geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz. Evlilik, ortaklık gibi önemli kararlar alabilirsiniz.

İkizler:
Romantik bir sabahın ardından; işiniz, günlük düzeniniz ve sağlığınız ile ilgili yeni bir düzen için ilk adımı atacağınız bir gün olacak. Akşam maddi konularda değişiklikler zorlayıcı olabilir.

Yengeç:
Ailenizle birlikte güne keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz. Bir ilişkiniz var ise sevdiğinizle ciddi bir konuşma yapabilir; çocuğunuz var ise onun geleceğine yönelik adımlar atabilirsiniz.

Aslan:
Sevdiğinizle romantik bir kaçamak ile güne başlayabilirsiniz. Gün içinde ailenizde bir erkeğin ya da aile büyüğünün desteği ya da size olan ihtiyacına yönelik somut adımlar atabilirsiniz.

Başak:
Bugün hayatınızı değiştirecek bir anlaşma ya da sözleşmeye imza atabilirsiniz. Geleceğe yönelik atacağınız bu adımın sorumluluğu üzerinizde olacak. Kardeşleriniz destek bekliyor olabilir.

Terazi:
Kardeşlerinizle ya da yakın akrabalarınızla keyifli bir sabaha uyanabilirsiniz. Maddi sorumluluklarınıza bir yenisini ekleyerek geleceğe yönelik somut bir satın almaya gidebilirsiniz.

Akrep:
Sabahın erken saatlerini kendinizi şımartmaya ayırabilirsiniz. Geleceğe yönelik attığınız adımlar, aldığınız sorumluluklar ve verdiğiniz sınavların meyvelerini toplama zamanı başlıyor.
Yay:
Alacağınız sorumluluklar; geleceğe yönelik atacağınız adımlar ile ilgili soru işaretlerini çözmenin tam zamanı. Kendinize güvenmeli bu sorunların üstesinden gelmek için yardım almalısınız.

Oğlak:
Organizasyonlarda sorumluluklar almak için gerekli bilinç ve özgüvenle çalışıyorsunuz. Geleceğe yönelik arkadaşlıklarınızı ve ilişkinizde karşı tarafın sorumluluklarını değerlendirebilirsiniz.

Kova:
Arkadaşlarınızla sosyalleşebileceğiniz keyifli bir sabah geçirebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yeni adımlar size gelecekte somut sonuçlar getirecektir. Sorumluluk almaktan kaçınmayın.

Balık:

Eğitim hayatınız devam ediyorsa bugün önemli bir ödev, proje ya da sunum teslimi gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınızda yeni bir sayfa açmak için sorumluluk almanız gerekebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem