19 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
İkili ilişkilerde huzur, denge arayışında iken sabah kariyer konularında kendinizi rekabetin ortasında bulabilirsiniz. Sevdiğinizle öğle saatlerinde bu dengeyi yakalayarak keyfiniz yerine gelebilir.

Boğa:
Özellikle iş yerinizde ilişkilerinizde huzurlu ve dengeli olmayı arzuluyorsunuz. Sabah seyahatlerde dikkatli olmakta fayda var. Öğleden itibaren ailenizle evinizde huzur bulabilirsiniz.

İkizler:
Sevdiğiniz ve çocuklarla ilişkilerinizde hassas, sanata ve estetiğe düşkün; uyum arayışında bir gün. Sabah maddi konular gerginlik getirebilir ancak öğle sonrasında bunu konuşarak aşabilirsiniz.

Yengeç:
Özellikle eşinizle ilişkinizde huzur ve denge arzunuzun yüksek olduğu bugünde sabah gerginlikler yaşanabilir. Öğleden itibaren alış veriş ile keyif bulabilirsiniz. Aşırı harcamalara dikkat.

Aslan:
İletişim ve kendinizi ifade ederken uyum ve hoşgörü arzusunda olsanız da işiniz ile ilgili rekabetçi bir yaklaşım sabah gerginlik yaratabilir. Öğle sonrasında yaratıcı işlerle rahatlayabilirsiniz.

Başak:
Sevdiğinizle ve çocuklarınızla ilişkileriniz bugün sizin için ön planda olabilir. Sabah erken saatlerde maddi bir konu gerginlik yaratabilir. Öğleden sonra kendinize vakit ayırmak iyi gelebilir.

Terazi:
İkili ilişkilerde denge ve uyum arayışınız yaşam tarzınız. Sabah saatlerinde aile içi bir gerginlik zorlayıcı olabilir. Öğleden sonra arkadaşlarınızla birlikte sosyal, sanatsal faaliyetler mutlu edecek.

Akrep:
Bugünü kendinize ayırarak düşüncelerinizi toplamaya çalışmalısınız. Kardeşlerinizle ilişkinizde gerginlik sabah saatlerinde sizi üzebilir. Kariyeriniz ile ilgili ilham gücünüzü kullanmalısınız.

Yay:
Sosyal çevrenizle ilişkilerinizde uyum, denge, hoşgörü arayışı içinde iken sabah saatlerinde maddi konularda bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra neşeli, inançlı ve umutlu olabilirsiniz.

Oğlak:
Kariyerinizde iş ilişkileriniz önemli bir yer tutuyor ve bu ilişkilerde ne kadar uyumu arayışında olsanız da rekabetçi yanınız gerginlik yaratabiliyor. Öğleden sonra rahatlayabilirsiniz.

Kova:
Hukuki bir konuda ortaya çıkan bir sır gergin bir güne başlamanıza sebep olabilir. Ancak öğleden itibaren eşiniz ile birlikte uyum içinde, keyifli, sanatsal faaliyetlere katılmak mutlu edebilir.

Balık:
Ailenizle ortak gelirlerinizle ilgili konularda ilişkilerinizde denge ve uyumu yakalamak sizin için önemli olduğu halde arkadaşlarınızla zorluklar yaşayabilirsiniz. Öğleden itibaren daha kolay bir enerji hakim.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem