2 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Gelir dışı kaynaklarınız ile yatırım yaparak kariyerinizi bir adım öteye taşıyacağını düşündüğünüz önemli biri ile ortaklığa girişebilirsiniz. Sanatsal konulara yatkınlığınızı kullanacaksınız.

Boğa:
İkili ilişkiler ve ortaklıklarda bağlılık ve adanmışlık ile ilerliyor ve karşınızdakilerden aynısını bekliyorsunuz. Arkadaşlarınızla katılacağınız eğitim, seyahat vb aktivite romantik haller alabilir.

İkizler:
İş arkadaşlarınız ve ortaklarla ilişkilerin uyum içinde olduğu; keyifli projelere birlikte imza atabileceğiniz bir gün. Karşınızdakilere bağlılığınız oldukça yüksek. Mistik konular ilginizi çekebilir.

Yengeç:
Toplum içinde güçlü ya da otorite figürü biri ile ilişkinizi bir sonraki boyuta taşımayı düşünebilirsiniz. Bu romantik bir ilişki ya da ortaklık olabilir. Yaratıcılığınız oldukça yüksek.

Aslan:
Sağlığınız ile ilgili iyileştirmeler yapmak; daha sağlıklı bir diyet, spor gibi değişiklikler yapmak için aile büyüklerinizden destek alabilirsiniz. Mistik öğretiler bir vizyon açabilir.

Başak:
Sevdiğiniz kişi ile birbirinizi güçlendirecek konuşmalar yapabilir; romantizmin sizin için ne ifade ettiğini yeniden tanımlayabilirsiniz. Yaratıcı gücünüzü olumlu kullanabilirsiniz.

Terazi:
Evinizi istediğiniz bir ortama dönüştürmek için maddi ve olanaklar anlamında kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gün. Estetik ve zarafet anlayışınızı evinize yansıtın.

Akrep:
Duygularınızı ve fikirlerinizi aktarırken etrafınızdakileri etkileyecek; adeta büyüleyeceksiniz. Karşı cinsle olan ilişkilerinizde çekiciliğiniz ön planda olabilir. Sanatsal yaratıcılığınız yüksek.

Yay:
Ailenizin manevi desteği ile kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Değerleriniz ve önem verdiğiniz konulara eğilerek ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz. Kendi içinize yolculuk size kuvvet verecek.

Oğlak:
Sosyal çevrenize sözlerinize ilham veriyor ve sağlam yapınızla arkadaşlarınızı güçlendiriyorsunuz. Girişkenliğinizle yeni arkadaşlar edinebilir; keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili atacağınız adımlar tanımadığınız ya da gizli bir otorite figürü tarafından desteklenebilir. Maddi olarak bu durum olumlu bir adım olacak. Eşinizin fikirlerini almalısınız.

Balık:
Sosyal çevrenizden otorite figürü bir kişi ya da güçlü bir arkadaşınız hayallerinize ulaşmanız için size destek oluyor. Ilham gücünüzü ve hayallerinizi ortaya koyun. Başarabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova