21 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün gelir dışı kaynaklarınız ve kariyeriniz ile ilgili konularda kararlı, cesur ve azimli davranacaksınız. Bir kredi başvurusu, yatırım araştırması ya da girişiminizi sunmak için uygun bir gün.

Boğa:
Bir ortaklık ile ilgili beklenti içindeyseniz bugün yabancı kaynaklar, hukuki otoriteler ya da danışmanlarda paylaşabilirsiniz. Cesaret ve kararlılıkla zekanızı birleştirebilirsiniz.

Ikizler:
İş yerinizde beyin fırtınaları, zihinsel çalışmalar yapmak için harika bir gün olacak. Cesur ve atak zihninizle farklı fikirler bulabilirsiniz. Tıbbi kontroller ve işlemlerin olumlu sonuçlanabileceği bir gün. 

Yengeç:
Ikili ilişkilerinizde gerekli olan cesaret ve gücü içinizde bulacaksınız. Sevdiğiniz ya da beğendiniz kişi ile konuşabilir ya da geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz. Aşırı riskli işlere karşı dikkatli olmalısınız.

Aslan:
Emlak işleriniz ve ailenizin tıbbi prosedürleri ile ilgili konularda yaratıcı çözümler bulabileceğiniz bir gün olacak. Atak davranarak hayalinizdeki eve teklif verebilir ya da sigorta vb halledebilirsiniz.

Başak:
Bugün iletişim konularında kendinizi gösterebilmek keyif verecek. Yaratıcılığınızı ve cüretkar yazılarınızı, düşüncelerinizi kalabalıklarla paylaşabilirsiniz. Sportif aktivitelere katılabilirsiniz. 

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem