22 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Idealleriniz ve hedeflerinizi hayata geçirmek için Yeni Ay ile birlikte harekete geçebilirsiniz. Kararlı ve enerjik olacaksınız. Uluslararası projeler, eğitim, yazılı medya hayalleri hayat bulabilir.

Boğa:
Ailenizle ortak gelirleriniz, gelir dışı kaynaklar, sigorta ve miras vb finansal getirileri gözden geçirmek; değerlendirmek için yeni girişimlerde bulunma fırsatını Yeni Ay ile yakalayabilirsiniz.

İkizler:
Ikili ilişkilerde yeniliklere ve gelişmelere açık olacağınız bir dönem başlıyor. Yeni Ay ile birlikte ilişkinizi bir sonraki adıma taşıyabilir; ortaklık konusunda olumlu adımlar atabilirsiniz. Neşeli bir gün.

Yengeç:
İş yeriniz, günlük rutininiz, sağlığınız ile ilgili konularda Yeni Ay ile birlikte yeni adımlar atabilirsiniz. Sağlığınız ve arzuladığınız spor ve diyet planı için harekete geçebilirsiniz.

Aslan:
Yeni bir aşk, yeni bir heyecan, yeni bir macera sizi bekliyor. Romantizmin doruklarına Yeni Ay'ın şansı ile çıkabilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak, eğlenmek için harika bir iki hafta.

Başak:
Evinizde yeni bir dekorasyon, değişiklik, bir lüks dokunuş için çalışmalara başlayabilirsiniz. Yeni Ay ile arkadaşlarınız ve ailenizle kutlamalara hazırlanabilirsiniz. Neşeli davetler verebilirsiniz.

Terazi:
Sevdiğinizle birlikte bir süredir görmeyi arzu ettiğiniz mekanlara kısa seyahatler düzenleyeceğiniz iki haftalık bir dönem olabilir. Yeni Ay size taze enerji verecek. Neşeli kaçamaklara hazır olun.

Akrep:
Yeni Ay ile birlikte gelirleriniz ile ilgili yeni gelişmeler kaydedebilirsiniz. Müşterileriniz ya da patronunuzla yeni ürünler hakkında görüşmeniz uygun olur. Gelecek yıl maaşınızı da görüşebilirsiniz.

Yay:
Hedefleriniz, ikili ilişkilerde farklı duruşunuz ile Yeni Ay harika bir hafta geçirmenize olanak sağlayabilir. Arzu ettiğiniz noktaya varmak için farklı çalışmalar yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Oğlak:
Kendinize bir mola vermek için harika bir hafta sonu. Yeni ay ile birlikte kendinize vakit ayırmak, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirmek neşenizi yerine getirecek ve sizi mutlu kılacak.

Kova:
Sosyal hayatınızda Yeni Ay adeta ateşleme etkisi yaratacak. Fırsatları değerlendirerek organizasyonlara katılmalı ve bağlantılar kurmalısınız. Bu bağlantılar size şans getirecek.

Balık:
Yeni Ay ile birlikte kariyerinizde yeni adımlar atma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yapacağınız bir sunum, görüşeceğiniz yeni kişiler, katılacağınız organizasyonlar size yeni kapılar açacak.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova