23 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Yaratıcı ve farklı fikirler üretiyorsunuz. Finansal konularda fark yaratacak riskler alabilirsiniz. Aşırıya kalmamaya dikkat etmelisiniz. Çocuklarınıza ve sevdiğinize tutamayacağınız maddi sözler vermeyin.

Boğa:
Eşinizle eviniz ve aileniz konusunda iletişiminiz oldukça iyi. Değişikliklere ve gelişime açıksınız ancak aşırılara kaçamamaya çalışmalısınız. İyi niyetli bakış açınızla herşeye evet diyebilirsiniz.

İkizler:
İş ile ilgili bir çok yeni ve etkileyici fikriniz var. Bunları herkesle paylaşmak ve yaymak istiyorsunuz. Fikrilerinizi hayata geçirme planları yapmalı ve yerine getirebileceğiniz sözler vermelisiniz.

Yengeç:
Yaratıcılığınızın, üreticiliğinizin yüksek olduğu bir gün. Çocuklarınızla ve sevdiğinizle hayatın tadını çıkarabileceğiniz gibi tutamayacağınız maddi sözler vermemeye çalışın.

Aslan:
Ailenizle iletişiminiz oldukça iyi. Evinizle ilgili fikirlerinizde ayakları yere basan; abartıdan uzak olmanız faydalı olacaktır. Alım satım söz konusu ise zorlayacak bir yükün altına girebilirsiniz.

Başak:
Oldukça parlak fikirleriniz var; ancak zihninizde bazı olayları ve düşünceleri fazlasıyla büyütüyorsunuz. Tutamayacağınız vaadler ve zorlanacağınız fedakarlıklar için söz vermekten kaçının.

Terazi:
Sosyal çevrenize ayak uydurabilmek için maddi konularda abartılı vaadlerde bulunabilirsiniz. Kendi durumunuzu iyi analiz ederek ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız daha faydalı olacaktır.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili bir seminere katılmak için harika bir gün. Kendinizi geliştirebilir; yeni bilgiler ile vizyonunuzu genişletebilirsiniz. Yapabilecekleriniz konusunda abartılı fikirlerden kaçının.

Yay:
Uzak bir seyahat ya da farklı kültürler, farklı felsefeler, inançlar ile ilgili bir araştırma, okuma bugün size iyi gelecek. Kendiniz geliştirme ve yeni şeyler öğrenme konusunda arzunuz yüksek.

Oğlak:
Arkadaşlarınızla iletişiminiz oldukça iyi. Sosyal organizasyonlarda farklı fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Ancak finansal konularda onlara karşı tutamayacağınız sözler vermekten kaçının.

Kova:
Ortağınızla birlikte kariyerinizi ileri taşıyacak bir çok fikir üretebilirsiniz. Ancak uygulanabilir fikirlere odaklanmaya çalışmanız faydalı olacaktır. Vizyonunuzu açacak bir gün.

Balık:
İşiniz ile ilgili fazlasıyla idealist bir bakış sergiliyorsunuz. Bugünü eğitim ile kendinizi geliştirmeye ayırmanız faydalı olacaktır. Işiniz, sektörünüz, alanınızla ilgili büyük resmi görebilirsiniz.

Aysegul Kuyumcu Turker
 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem