24 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Hayatın tadını çıkarmak; yeni yerler keşfetmek için isteğinizin yüksek olduğu bir gün. Hayatın tadını çıkarırken aradığınız aşkı bulabilir ya da sevdiğinizle seyahate çıkabilirsiniz.

Boğa:
Ailenizle ilgili bilgileri ve sırları merak edebilir; bu konuların derinlerine inmek isteyebilirsiniz. Gizemler sizi çekebilir. Aile geçmişi konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak size çekici gelecek.

İkizler:
Eşinizle ilgili merak ettiğiniz herşeyi masaya yatırabilirsiniz. Hem duygusal hem de kişisel olarak kafanızı karıştıran konuları aydınlatmanın tam zamanı. Birlikte kısa bir kaçamak keyif verecek.

Yengeç:
İşinizle ilgili yeni bilgiler edinmek belki de deneyim sahibi olmak için bir yatırım yapabilirsiniz. Yatırdığınız para konusunda aşırılara kaçmadığınıza emin olmalısınız. Geri dönüşü iyi hesaplayın.

Aslan:
Kendinizi yaratıcı projelerle ortaya koyma arzunuz oldukça yüksek. Fazlasıyla keyfinize düşkün bir gün geçirebilirsiniz. Aşk ve romantizm söz konusu olunca sarhoş olabilirsiniz.

Başak:
Ailenizle ilgili konularda arzu ettiğiniz fedakarlıkları yapmak sizi zorlayabilir. Küçük fedakarlıklar da sizi mive karşınızdakileri mutlu edebilir. Evde kendinizi geliştirmek için çalışabilirsiniz.

Terazi:
Sosyal çevrenizden birileri sizi karşı cinsten biri ile tanıştırabilir. Harika bir aşkın tohumları atılabileceği gibi önemli bir ortaklık da meyve verebilir. Sosyal yaşantınıza önem vermelisiniz.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili uluslararası bağlantılı kişiler, konular, gelir kaynakları gündeme gelebilir. Kendi gelişiminize bu yönde eğilmeniz size maddi getiri sağlayabilir. Şanslı olduğunuz bir dönem.

Yay:
İdeallerinize ve hedeflerinize yönelik adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Uzak seyahatler, eğitimler ya da yurt dışı bağlantılı işler gündeme gelebilir. Yabancı kaynak ve bağlantılar önemli olacak.

Oğlak:
Gizler, sırlar, metafizik ve ruhani konular pek sizin kaleminiz gibi gözükmese de ilginizi çekiyor. Bu alanlardan ilham alabilir ya da kendi kendinize çalışmalara yoğunlaşabilirsiniz.

Kova:
İkili ilişkiler ve arkadaşlarınız bugün gündeminizde önemli bir yer tutacak. İlişkilerinizi gözden geçirerek bu konuda memnun olmadığınız noktaları nasıl değiştirebilirsiniz değerlendirmelisiniz.

Balık:
İş yerinizde takdir edileceğiniz ve yıldızınızın parlayacağı bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili gelişim planları yapabilir; uluslar arası arenada nasıl yer alabileceğinizi araştırabilirsiniz.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem