24 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Hayatın tadını çıkarmak; yeni yerler keşfetmek için isteğinizin yüksek olduğu bir gün. Hayatın tadını çıkarırken aradığınız aşkı bulabilir ya da sevdiğinizle seyahate çıkabilirsiniz.

Boğa:
Ailenizle ilgili bilgileri ve sırları merak edebilir; bu konuların derinlerine inmek isteyebilirsiniz. Gizemler sizi çekebilir. Aile geçmişi konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak size çekici gelecek.

İkizler:
Eşinizle ilgili merak ettiğiniz herşeyi masaya yatırabilirsiniz. Hem duygusal hem de kişisel olarak kafanızı karıştıran konuları aydınlatmanın tam zamanı. Birlikte kısa bir kaçamak keyif verecek.

Yengeç:
İşinizle ilgili yeni bilgiler edinmek belki de deneyim sahibi olmak için bir yatırım yapabilirsiniz. Yatırdığınız para konusunda aşırılara kaçmadığınıza emin olmalısınız. Geri dönüşü iyi hesaplayın.

Aslan:
Kendinizi yaratıcı projelerle ortaya koyma arzunuz oldukça yüksek. Fazlasıyla keyfinize düşkün bir gün geçirebilirsiniz. Aşk ve romantizm söz konusu olunca sarhoş olabilirsiniz.

Başak:
Ailenizle ilgili konularda arzu ettiğiniz fedakarlıkları yapmak sizi zorlayabilir. Küçük fedakarlıklar da sizi mive karşınızdakileri mutlu edebilir. Evde kendinizi geliştirmek için çalışabilirsiniz.

Terazi:
Sosyal çevrenizden birileri sizi karşı cinsten biri ile tanıştırabilir. Harika bir aşkın tohumları atılabileceği gibi önemli bir ortaklık da meyve verebilir. Sosyal yaşantınıza önem vermelisiniz.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili uluslararası bağlantılı kişiler, konular, gelir kaynakları gündeme gelebilir. Kendi gelişiminize bu yönde eğilmeniz size maddi getiri sağlayabilir. Şanslı olduğunuz bir dönem.

Yay:
İdeallerinize ve hedeflerinize yönelik adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Uzak seyahatler, eğitimler ya da yurt dışı bağlantılı işler gündeme gelebilir. Yabancı kaynak ve bağlantılar önemli olacak.

Oğlak:
Gizler, sırlar, metafizik ve ruhani konular pek sizin kaleminiz gibi gözükmese de ilginizi çekiyor. Bu alanlardan ilham alabilir ya da kendi kendinize çalışmalara yoğunlaşabilirsiniz.

Kova:
İkili ilişkiler ve arkadaşlarınız bugün gündeminizde önemli bir yer tutacak. İlişkilerinizi gözden geçirerek bu konuda memnun olmadığınız noktaları nasıl değiştirebilirsiniz değerlendirmelisiniz.

Balık:
İş yerinizde takdir edileceğiniz ve yıldızınızın parlayacağı bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili gelişim planları yapabilir; uluslar arası arenada nasıl yer alabileceğinizi araştırabilirsiniz.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

11 Ocak Astrolojik Gündem