25 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kariyeriniz ile ilgili konularda sorumluluk alarak, geleceğe yönelik stratejik adımlar atmak isteyeceğiniz bir gün. Sabah ve öğle zorlayıcı etkiler yorabilir ancak akşam harekete geçebilirsiniz.

Boğa:
Arkadaşlarınızın derdine deva bulabilirsiniz. Zihniniz ve algılarınız oldukça açık. İnandığınız konular gözünüze farklı görünebilir. Rüyalarınıza ve iç güdülerinize dikkat etmelisiniz.

İkizler:
Bugün kendinizi diğer günlerden daha duygusal hissedebilir; duyguları daha yoğun yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde beklenmedik gelişmelerle öne çıkabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışın.

Yengeç:
Yeni bir ortaklık sizi duygusal olarak zorlayarak geliştirme, dönüştürme çabasında ve siz bundan zorlanıyor olabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler sarsıcı olabilir.

Aslan:
İyileştirici gücünüz aile büyüklerinizden birini şifalandırmak üzere kullanabilirsiniz. İş yerinizde sabah saatlerinde güç çekişmeleri sahne alabilir. Hukuki konularda süprizlere dikkat.

Başak:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde ciddi ve somut adımlar atmak istiyorsunuz. Sanat, eğlence ve çocuklara yönelik işler olabilir. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili ani gelişmeler gerginlik yaratabilir.

Terazi:
Ailenizle ya da evinizle ilgili konularda geleceğe yönelik sağlam adımlar atmak istiyorsunuz. Eşinizle ya da ortağınızla öğle saatlerinde beklenmedik gerginlikler yaşanabilir. Şifacı yönünüzü kullanın.

Akrep:
İşiniz ile ilgili kontrat, sözleşme, yazışmalarda ciddi ve somut adımlar atma arzusundasınız. Ancak iş yerinizde beklenmedik gelişmeler zorlayabilir. Akşam yeniden motive olabilirsiniz.

Yay:
Yaratıcılığınızı ve farklı düşünme potansiyelinizi maddi kazançlarınızı geliştirmeye yönlendirebilirsiniz. Gelir ve riskleriniz ile ilgili ciddi değişiklikler yapmak için uygun bir gün olmayabilir.

Oğlak:
Kendinizi yeniden doğmaya hazır ve güçlü hissedebilirsiniz. Gelişiminiz ve kendiniz için ciddi adımlar atmaya hazırsınız. Öğle saatlerinde ailenizle ilgili beklenmedik olaylar gerginlik yaratabilir.

Kova:
Finansal olarak kendinizi güçlü hissetmediğiniz bir dönemi geride bırakıyorsunuz. İç güdülerinize güvenerek projeleriniz üzerinde yalnız başınıza çalışmaya devam etmelisiniz. 

Balık:
Sosyal çevrenizden güçlü bir kiinin desteği ile geleceğe yönelik somut ve stratejik adımlar atmayı başarabilirsiniz. Öğle saatlerinde maddi konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem