26 Kasım

Koç:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yaptığınız araştırmalar sonucu sağlam adımlar atabilirsiniz. Yatırım konusunda uzman kişilerin görüşleri ile kendi görüşlerinizi birleştirerek kalıcı kararlar alabilirsiniz.

Boğa:
Uzun süren araştırmalarınız sonucunda bir ortaklık kararı verdiyseniz bugün imzayı atmak için doğru bir gün olabilir. Grleceğe yönelik birliktelikler konusunda sağlam ve somut adımlar atabilirsiniz.

İkizler:
İş yerinizde alacağınız sorumlulukların yükü altında ezileceğinizi düşünmeyin. Aldığınız sorumluluklar taşıyabileceğiniz yük kadar. Zihninizi toparlayarak ciddi ve sakin çalışmalarınıza devam edin.

Yengeç:
Sevdiğiniz kişi ile geleceğe yönelik adımlar atmayı düşünüyorsanız bugün harekete geçebilirsiniz. Uzun süredir araştırğınız bir riskin sorumluluğu altına girerek; bir girişimde bulunabilirsiniz.

Aslan:
Aileniz ve evinizle ilgili geleceğe yönelik kararların içinde sorumluluk almanız gerekebilir. Bu karar ailenizde yaşlı bir kişiyi, bir maddi konu ya da emlak işlerini ilgilendiriyor olabilir.

Başak:
Uzun bir süredir araştırmalarını sürdürdüğünüz bir iş için anlaşma imzalama günü olabilir. Alacağınız bu karar uzun soluklu olacağı için iyi düşünmenizde fayda var. 

Terazi:
Bugün atacağınız bir imza ile geleceğe yönelik bir gelir için sorumluluk altıba girebilirsiniz. Bu bir kredi vb olabilir. Gelecekte daha çok kazanmak için elinizi taşın altına koymanız gerekebilir.

Akrep:
Kendinize geleceğe yönelik yaptığınız yatırımlar, aldığınız sorumluluklar ağır gibi gözükse de, ileri de bu kararlardan mutlu olacaksınız. Attığınız adımların gelişiminiz için olduğunu hatırlayın.

Yay:
Üzerinde uzun süredir çalıştığınız bir projenin sorumluluğunu taşıyorsunuz. Geleceğe yönelik daha sağlam ve sonur bir adım atabilmek için fikrin olgunlaşmasını, doğru zamanı beklemelisiniz. 

Oğlak:
Sosyal organizasyonlar ya da içinde bulunduğunuz ekipte daha fazla sorumluluk alarak daha etkili bir pozisyona sahip olabilirsiniz. Fikirlerinizi daha fazla kişiye ulaştırabileceksiniz.

Kova:
Kariyerinizde daha fazla sorumluluk alarak geleceğe yönelik adımlarınızı daha sağlam basacağınız bir pozisyon için kolları sıvayın. Yapacağınız sunum, görüşme vb sizi bu noktaya taşıyabilir.

Balık:
Hukuki, medya, iletişim ya da eğitim vb konularında daha fazla sorumluluk almanızı gerektirecek bir adım atabilirsiniz. Bu sorumluluklar geleceğe yönelik daha sağlam durmanızı sağlayabilir.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova