27 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sürpriz bir aşk kapınızı çalabilir! Yabancı biri ya da uzak bir seyahatte tanışacağınız biri ile aşka tutulmanız mümkün. Sevdiğinizin sürprizi ile birlikte uzak bir seyahate de çıkabilirsiniz.

Boğa:
Gelir dışı kaynaklarınızla ve ailenizle ortak gelirlerinizle ilgili konularda sürpriz bir haber alabilirsiniz. Emlak konularında şanslı olduğunuz bu dönemde ailenizle birlikte bir girişim düşünebilirsiniz.

İkizler:
Katılacağınız sosyal organizasyonlarda beklenmedik biri ile tanışma sizi aşka görürebilir. Bu sürpriz karşılaşma uzun soluklu bir ilişkinin ilk adımlarını atabilirsiniz. Farklı bir ilişkiye hazır olun.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili katılacağınız bir organizasyonda beklenmedik kişilerle tanışabilirsiniz. Sizi şaşırtan bu tanışıklık yerini aşka bırakabileceği gibi kariyerinizde önem taşıyacak biri de olabilir.

Aslan:
Aklınızı başınızdan alacak biri ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Farklı, yabancı ya da uzakta yaşayan biri olabilir. Ancak romantik ve eğlenceli bir ilişki için ilk adımları atabilirsiniz.

Başak:
Ailenizle ortak gelirleriniz ya da miras, kredi vb gelir dışı kaynaklarla ilgili sürpriz bir haber alabilirsiniz. Bir emlak satışı da söz konusu olabilir ya da bu kaynakla bir emlak alımı yapabilirsiniz.

Terazi:
Kısa bir seyahatte tanışacağınız biri ile sıra dışı bir aşka tutulabilirsiniz. Bir birlikteliğiniz var ise birlikte çıkacağınız tomantik bir seyahat, ilişkinizde hiç bilmediğiniz yönleri ortaya çıkarabilir.

Akrep:
İş yerinizde yapacağınız sıra dışı bir projenin size beklemediğiniz maddi getirleri olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla beyin fırtınaları yapmak ya da inovatif bir yaklaşım için uygun bir gün olacak.

Yay:
Aşk aşk aşk! Bugün beklenmedik bir sürpriz ile romantik bir gün geçirebilirsiniz. Bu kişi Hiç tanımadığınız biri, sevgiliniz ya da eşiniz olabilir. Çocuklarınızdan beklenmedik bir süpriz de olabilir.

Oğlak:
Eviniz ile ilgili süpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Aileniz ve emlak işleriniz ile ilgili beklenmedik güzel teklifler alabilir ya da bir anda emlak yatırımı yapmaya karar verebilirsiniz. 

Kova:
Ortaya çıkan sürpriz bir seyahatte gireceğiniz sosyal ortamda aşka tutulabilirsiniz. Sevdiğiniz ile beklenmedik bir kaçamak ve arkadaşlarla keyifli vakit geçirmek de söz konusu olabilir. 

Balık:
Kariyeriniz ile ilgili sosyal organizasyonlara katılmanız gereken bir gün olabilir. Tanışacağınız yeni biri gelirlerinizde beklenmedik olumlu gelişmeler olmasını sağlayabilir.Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova