29 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Güne hayal kurarak başlayabilirsiniz. Öğleye kadar karşı cinsle ilişkilerinizde gerginlikler, seyahatlerde aksaklıklar yaşanabilir. Akşam kariyeriniz ile ilgili güçlü kişilerden destek  bulacaksınız.

Boğa:
Arkadaşlarınızla birlikte mistik konular hakkında konuşarak, alışverişe çıkarak kendinizden geçebilirsiniz. Öğlen maddi açıdan gergin hissedeceksiniz. Akşam bir öğretmen, danışmandan fikir alabilirsiniz.

İkizler:
İş ile ilgili yaratıcılığımızın yüksek olduğu bir güne başlıyorsunuz. Dağınıklığınız sebebiyle ortağınızla öğle saatlerinde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Akşam bir aile büyüğünden maddi destek alınabilir.

Yengeç:
Uluslararası işleriniz sebebiyle yoğun bir sabah geçirebilir; kendinizi yorgun ve stresli hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde eşinizle birlikte uzak bir seyahat planlayabilirsiniz.

Aslan:
Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir hobi ya da sipiritüel bir çalışmada yer alabilirsiniz. Sevdiğinizle maddi bir çatışmanız yaşamanız mümkün. Bir üstünüzden destek ile keyifli bir akşam olacak.

Başak:
Güne oldukça romantik başlayabilirsiniz. Ailenizle ikili ilişkilerinizdeki hayal perestliğiniz sebebiyle gerginlikler yaşanabilir. sevdiğinizin desteği ve  motivasyonu ile keyifli bir akşam geçebilir.

Terazi:
İşinizle ilgili yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir güne başlıyorsunuz. Ancak iletişimde dağınıklık, karışıklıklar olabilir. Kardeşlerinizle çatışmalardan kaçınmalı, sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Akrep:
Bugün dışarı çıkarak hayatın tadını çıkardığınızı hissetmek için alışverişe çıkabilirsiniz. Önemli bir satın alma yapmadan önce bir kere daha düşünmenizde fayda olabilir.

Yay:
Ailenizle ilgili konularda duygusal ve fedakar olabilirsiniz. Düşüncelerinizi rahatlıkla dile getirebilirsiniz ancak aile büyükleri ile çatışma olabilir. Maddi konularda destek alabileceksiniz.

Oğlak:
Deniz kıyısına kısa bir kaçamak yapmak için harika bir hafta sonu olacak. Tek ihtiyacınız olan biraz kafanızı dinlemek ve biraz romantizm. Akşam saatlerinde eşinizin desteği ile rahatlayacaksınız.

Kova:
Arkadaşlarınızla birlikte alışverişe çıkmak, onlarla vakit geçirmek ve fikirlerini almak keyif verse de aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Akşam dinlenmek size iyi gelecek.

Balık:
Sezgilerinizin ve ilham gücünüzün kuvvetli olduğu bugünü işinizle ilgili fikir çalışmaları için kullanabilirsiniz. Otoritelerle olası çatışmalardan sakınmanız faydalı olacaktır.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem