3 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kariyeriniz ile ilgili önemli biri ya da otorite figürü ile görüşme yapmak için güzel bir gün olacak. Sunumunuzu hazırlayın ve kendinize güvenin. Kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz.

Boğa:
Ortaklıklarla ilgili güçlü bir danışman ya da akademik, hukuki bir otorite figüründen destek istemek için uygun bir gün. Tezinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilir ve arkanıza yaslanabilirsiniz.

İkizler:
İşinizle ilgili bir konuda kredi almak ya da finansman aradığınız bir proje için yatırımcılarla görüşmek için toplantılarınızı belirleyin. Bu ideal günü değerlendirmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Yengeç:
Kendinizi güçlü hissettirecek bir ortaklığa imza atmaya hazır olun. Bu ilişki hem yaratıcı hem de romantik anlamda sizi besleyecek ve daha güçlü bir siz ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak.

Aslan:
Sağlığınız ile ilgili aklınıza takılanları konunun uzmanı biri ile görüşmek için harika bir gün. Güzel haberler alabilir; ailenizin desteği ile kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

Başak:
İletişimin önemli rol oynadığı hayatınızda fikirlerinizi ve duygularınızı ego savaşlarına girmeden paylaşabildiğinizi göreceksiniz. Sevdiğinizle hayatın tadını çıkaracağınız bir gün olacak.

Terazi:
Evinizle ilgili tadilat, dekorasyon değişikliği için mimar, mühendis vb ile görüşmelerinizi bugün yapabilirsiniz. İsteklerinizi rahatça ortaya koyabilmek ve maddi açıdan şanslı olacaksınız.

Akrep:
Beklediğiniz bir anlaşma, sözleşme var ise, bugün tüm değerlendirmelerden sonra, imza atmanın tam zamanı. Ayrıca topluluklara bilgilerinizi aktarma fırsatını değerlendirmelisiniz.
Yay:
Daha fazla para kazanmak ve yaptığınız işte daha önemli-otorite figürü olabilmek için yeni bir adım atabilirsiniz. Bunu hemen anons etmek doğru olmayabilir; üstünde kendi kendinize çalışabilirsiniz.
Oğlak:
Sosyal organizasyonlarda liderliği ele alabileceğiniz bir gün olacak. Stratejik bakış açınızı ve insanları etkileme yeteneğinizi ortaya koyarak önemli bir görev alabilir; başarıya ulaşabilirsiniz.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili atacağınız bir adımda arkanızda güçlü bir kişinin desteğini hissedeceksiniz. Birebir bu kişinin bağlantısı ile olmasa da desteği ile önemli bir başarıya imza atabilirsiniz.

Balık:
Sezgilerinizin ve iç güdülerinizin kuvvetli olduğu bu günde sosyal çevrenizden etkili bir kişi ile görüşmeler yapabilirsiniz. Bu kişinin yardımı ile medya, hukuk vb alanlarda adım atabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova