30 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün dinlenmek ve uzun bir seyahate çıkmak keyif verebilir. Öğleden sonra işinizle ilgili koşuşturmacanız olabilir. Gün sonuna doğru finansal kaynaklarınızla ilgili ciddi düşünebilirsiniz.

Boğa:
Güne arkadaşlarınızla birlikte başlayabilir ancak kırgınlıklar, alınganlıklar yaşayabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde ciddi ve somut adımlar atabileceğiniz bir akşam olacak.

İkizler:
Sabah saatlerinde eşinizle işiniz odaklı alınganlıklar, duygusal yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Işinizle ilgili önemli konuları geceye doğru olan saatlere bırakmanız faydalı olacaktır.

Yengeç:
İşinizde uluslararası bir bağlantı ile yanlış anlaşılmalarla güne başlayabilirsiniz. Öğle sonrasında eşinizle sportif aktiviteler keyif verebilir. Akşam daha ciddi konuşabileceğiniz bir atmosfer olacak.

Aslan:
Sevdiğiniz ya da çocuklarınızla maddi konularda hassas bir sabah geçirebilirsiniz. İşle ilgili yoğunluğun çıkabileceği bir öğlenin ardından evinizle ilgili ciddi konuları ailenizle paylaşabilirsiniz.

Başak:
Evinizin dekorasyonu, aile fertleri, çocuk konuları bu sabah eşinizle alınganlık ya da kırgınlık yaşamanıza sebep olabilir. Ortaklık vb önemli sözleşmeyi akşam saatlerinde ciddi olarak gözden geçirebilirsiniz.

Terazi:
İşinizle ilgili konularda duygusal davranabilir kardeşiniz ya da yakın akrabalarınızla kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Evinizde enerji ve güç gerektiren işleri yapmak için harika bir öğlen.

Akrep:
Bu sabah romantizminiz para sebebiyle bozulabilir. Yine çocuklarla maddi konularda alınganlıklar vb yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra kısa bir seyahat için kendinizi enerjik hissedeceksiniz.

Yay:
Ailenizle ikili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir sabah olabilir. Yanlış anlaşılmalar aşırı duygusallıkla kırgınlıkla sonuçlanabilir. Öğleden sonra alış verişe çıkmak güzel olabilir. Aşırıya kaçmayın.

Oğlak:
Kardeşlerinize karşı fedakarlıklar konusunda bazı alınganlıklar olabilir. Sabah saatlerini dinlenerek geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak öğleden itibaren sportif faaliyetler daha çok keyif verebilir.

Kova:
Maddi konularda duygusal bir o kadar da duygularınızı arkadaşlarınızla paylaşmaktan zorlanacağınız bir gün olacak. Kırılganlıklar, yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar yaşanabilir.

Balık:
Kariyerinizi, işinizi etkileyebilecek kişilerle aranızda kırgınlıklara, alınganlıklara dikkat etmeniz gereken bir sabah olacak. Öğleden sonrayı arkadaşlarınızla sportif programlarla geçirebilirsiniz.


Aysegul Kuyumcu Turker
 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova