4 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:

Kariyerinizde ipleri elinize alarak kararlı adımlar atma dürtüsü içinizi kıpırdatıyor. Öğle saatlerinde duygusal yıpranmalara ve sonrasında ise kışkırtmalara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Boğa:

Kendi düşünceleriniz ve diğerlerinin düşünceleri arasında kalmış hissedebilirsiniz. İdeallerinizin kökten değişim düşüncesi duygusal olarak zorlayabilir. Meditasyon vb ile rahatlayabilirsiniz.

İkizler:

Ortak gelirler ile ve çabalar ile ortaya koyacağınız işlerde başarıyı yakalayabileceğiniz bir gün olacak. Araştırmalarınıza hız verebilirsiniz. Arkadaşlarınızın süprizleri şaşırtabilir.  

Yengeç:

Ikili ilişkilerinizde, özellikle ortaklık ilişkilerinde aksaklıklar ve ardından duygusal hırpalanmalar ortaya çıkabilir. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler ile türbülans hissedebilirsiniz.

Aslan:

Bugün seyahatlerde aksaklık ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Aşırı yoğun ve stresli bir hayatın sağlığınıza olan etkisi endişe yaratabilir. Ani değişikliklerdense sağlıklı bir yaşam tarzı daha iyi olur.

Başak:

Katılacağınız yaratıcı çalışmalarda başka kişilere de ilham olabilecek çalışmalara imza atabilirsiniz. Güven ve gücünüzü iyi kullanmalısınız. Mistik öğretilerden ilham alabileceğiniz bir akşam olacak. 

Terazi:

 Aileniz ya da evinizle ilgili bir değişiklik eşiniz ile aranızda duygusal gerginliklere ve sonucunda yıpranmaya sebep olabilir. Bu işi sakinlikle ele almakta fayda var; tepkisel ve ani davranışlardan kaçının.

Akrep:

Bu sabah kısa seyahatlerde kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Özellikle sevdiğiniz ve çocuklarınıza fikirlerinizi dayatmaya çalışmak duygusal anlamda yıpratıcı olabilir. Ani tepkilerden kaçının.

Yay:

Aşırı ve dürtüsel harcamalar sonrasında pişmanlık getirebilir. Değer verdiğiniz ve değerli gördüğünüz herşeyi yeniden düşünmek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu akşamı iyi değerlendirin.

Oğlak:

Ailenize karşı yıkıcı ve agresif olabilirsiniz. Duygusal olarak kimseyi zorlamamak adına enerjinizi spor vb yapmanız daha doğru olur. Hedeflerinizi revize ederek arzularınıza ilerleyebilirsiniz. 

Kova:

Bugün iletişimde özellikle dikkatli olmalısınız. İçinizden geçenleri kapalı olarak söylemeniz karşımızdakini; söylememenizi sizi duygusal anlamda hırpalayabilir. Seyahatlerde kazalara dikkat. 

Balık:

Arkadaşlarınızla ilişkilerimizde agresif davranmaktan kaçınmalısınız. Değer verdiklerinize sıkı sıkıya tutunmak güzel ancak sonrasında sizi zora sokabilir. Arkadaşlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz.

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova