5 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Yayıncılık, hukuk, eğitim konularında girişken, yaratıcı ve şanslı olacağınız bir sabah. Öğle saatleri eşinizle sözlü çatışmalar yaşanabilir; birlikte fikir paylaşımlarında bulunmak daha uygun olacaktır.

Boğa:
Eviniz ya da emlak yatırımlarımızda ilgili konulara hız vermek isteseniz de kendi başınıza ve sessizce devam etmeniz faydalı olabilir. İş yerinizde gün ortasını sözlü tartışmalar yerine fikir çalışmaları ile değerlendirmek ddaha faydalı olacaktır.


Ikizler:
Sosyal organizasyonlarda aldığınız görevler vasıtası ile yapacağınız bir ortaklık görüşmesini başarıyla sonuçlandırabilirsiniz. Öğle saatlerinde sevdiğiniz ya da çocuklarınızla fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili maaş zammı, bir alacak ile görüşme vb maddi konuları ele almak için güzel bir sabah olabilir. Ailenizle bazı kariyer odaklı konularda çatışmalar yaşayabilirsiniz. Fikirlerini almakta fayda olabilir.

Aslan:
Seyahat, eğitim, hukuki konularda atak ve cesursunuz. Kendinizi daha korumalı ve şanslı hissedeceğiniz bu sabahta yeni adımlar atabilirsiniz. İletişimde kırıcı olmamaya dikkat etmeniz gereken bir öğleden sonra olacak.

Başak:
Mistik ve metafizik öğretilere açık olduğunuz bir gün. Sabah saatlerinde bir ailembühüğünün maddi desteği rahatlamanızı sağlayabilir. Gelirleriniz ile ilgili yeni bir karar almadı için uygun bir gün olmayabilir.

Terazi:
Arkadaşlarınızla bir araya gelmek yanda sosyal organizasyonlara katılmak için uygun bir sabah olabilir. Yeni bir ilişkinin tohumları atılabilir. Öğleden itibaren fikirlerinizi ve duygularınızı aktarmakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz.

Akrep:
Kariyerinizde gelişim ve ilerlemeniz için gerekli adımları cesaret ve azimle atabileceğiniz bir sabah olacak. Zihninizde yer alan soru işaretleri öğle saatlerinde kafanızı karıştırabilir. Öğleden sonra elimizdeki işleri tamamlayabilirsiniz.

Yay:
Yaratıcılığınızı eğitim, hukuk, medya alanlarında ortaya koyabileceğiniz bir sabah olacak. Arkadaşlarınızla felsefi açıdan ya da idealler konusunda anlaşamayabilirsiniz. Beyin fırtınaları yapılabilir.

Oğlak:
Emlak yatırımları ile ilgili kredi, ailenizle ortak gelirleriniz hakkında görüşmeleri yapmak için uygun bir sabah olabilir. Kariyeriniz ile ilgili konularda tartışmalara girmek yerine birlikte fikir yürütmeniz faydalı olacaktır.

Kova:
Eşinizle birlikte çıkacağınız bir kısa seyahat oldukça keyifli geçebilir. Sabah saatlerini ortaklıklar ile ilgili bekleyen sözleşme, anlaşma vb var ise bunları ele alarak değerlendirebilirsiniz.

Balık:
İş yerinizde elinizdeki projelerin maddi boyutunu ele almak için iyi bir sabah olabilir. Öğle saatlerinden itibaren gelir dışı kaynaklar ile ilgili yanlış anlaşılma, fikir çatışmaları yaşanabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova