6 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün sabah saatlerinde ilham gücünüz oldukça yüksek. Maddi anlamda kendinizi güvende hissedeceğiniz bir kariyer planını ortaya koymak için önemli kişilerle görüşme yapmanız mümkün olabilir.

Boğa:
Arkadaşlarınızdan kendi hayatınıza dair ilham alabileceğiniz bir sabah olabilir. İdeallerinize ulaşabilmek için gerekli enerji, cesaret ve gücü içinizde hissedeceğiniz bir gün olacak.

İkizler:
Sabah saatlerini kariyeriniz ile ilgili yaratıcı çalışmalara geçirmenin ardından günü kendinize ayırabilirsiniz. Kendinizi şımartmanın daha yoğun şekilde sizi motive ettiğini hissedebilirsiniz.

Yengeç:
İdeallerinizi hayata geçirmek için sosyal ilişkilerinizi güçlendirebileceğiniz organizasyonlara imza atabilirsiniz. Evlilik ve ortaklıklar ile ilgili geleceğe yönelik sağlam adımlar atabilirsiniz.

Aslan:
Kariyeriniz için maddi fedakarlıklarda bulunduğunuzu hissedebilirsiniz. Yatırımlarınız ve projeleriniz otorite figürleri tarafından destekleniyor. Enerjinizi doğru yönlendirmeniz faydalı olacaktır.

Başak:
Uzun seyahatler, eğitimler planlamak için harika bir gün. Eşiniz romantik ve ilham verici bir sabaha sizi uyandırabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyarak kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Terazi:
İş yerinizde yaratıcı bir proje ile bonus, prim vb konuları gündeme getirebileceğiniz bir sabah olabilir. Öğleden itibaren ailenizle ortak gelirleriniz hakkında konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Akrep:
Ele alacağınız önemli yaratıcı bir projeyle sesinizi ve fikirlerinizi büyük kitlelere duyurma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ortaklıklarla ilgili geleceğe yönelik sözleşme vb imzalanabilir.

Yay:
İşinizle ilgili geleceğe yönelik adımlar atmanın tam zamanı. Ailenizin size ilham veren desteği ile rahat olacaksınız. Maddi olarak kendinizi güçlü ve daha fazla kazanmaya motive hissedeceksiniz.

Oğlak:
İkili ilişkilerde kendinizi güçlü ve cesur hissedeceğiniz bugünde romantik bir ilişkinin adımları atılabilir. Bir birlikteliğiniz var ise çocuk sahibi olmak ile ilgili bir haber ya da karar alabilirsiniz. 

Kova:
Evinizle ilgili bir süredir planladığınız değişiklikleri hayata geçirmenin tam zamanı. Planlarınızı iyi değerlendirerek işinin ehli kişilere bırakmanız faydalı olur. Aşırı harcamalara dikkat etmelisiniz.

Balık:
İlham gücünüz ve yaratıcılığınız oldukça yüksek. Başkalarına da iletişim yolu ile ilham kaynağı olabilirsiniz. Sosyal çevreniz de bu konuda sizi destekliyor ve önemli kişilerle bir araya gelmenizi sağlayabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova