7 Kasım Günlük Burç Yorumları ve Dolunayın Etkileri

Koç:
Gelir dışı kaynaklarınız ile yatırım fırsatlarını değerlendirebileceğiniz bir gün olacak. Dolunay vesilesi ile değer verdiğiniz konular, maddi korkularınız ile yüzleşebilirsiniz. Aşırı yeme içmeden kaçının.

Boğa:
Ikili ilişkilerde değer verdiğiniz ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan konuları değerlendirmek için Dolunay size bir fırsat sunabilir. Kendinizle ilgili ve ikili ilişkilerde temizlik zamanı.

İkizler:
Kendi istekleriniz ve başkalarının istekleri arasında kalabilir; iş ilişkilerinizde aşırı duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Dolunay değerlerinizi gözden geçirmenizi hatırlatabilir.

Yengeç:
Arkadaşlarınız ve dostluklarınızın gündeme geleceği duygusal bir olay bugün gerçekleşen Dolunay ile patlak verebilir. Gün ortasından itibaren kendinizi yeme içmeye verebilirsiniz.

Aslan:
Kariyeriniz ile ilgili daha sağlam daha güvenli bir adım atmak isteyebilirsiniz.
bugün gerçekleşen Dolunay Aileniz ile ilgili kaygılarınız ve değerlerinizi ortaya koymanıza sebep olabilir. 

Başak:
Katıldığınız eğitim programı ya da yüksek öğreniminiz ile ilgili kaygılarınızda yüzleşme zamanı. bugün gerçekleşen Dolunay size geleceğiniz için sağlam adımlar atma fırsatı sağlayabilir.

Terazi:
Geçmişte yaptığınız maddi bir yatırımın getirleri ile ilgili finansal kaygılarınızla yüzleşebilirsiniz. Gelirlerinizi değerlendirmek içinizi ferahlatmaya ve sağlam adımlar atmanıza olanak verebilir.

Akrep:
Bugün gerçekleşen Dolunay ile ikili ilişkilerinizi değerlendirebilir ve bazı ilişkilerinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Gerginlik olduğu kadar tamamlanma hissi de yaşayacaksınız.

Yay:
İş hayatınız ve günlük hayatınızın iç dünyanıza yansımasını ele alacağınız bir gün olabilir. Bugün gerçekleşen Dolunay ile yaptığınız fedakarlık ve işinize adadıklarınızın karşılığını arayabilirsiniz.

Oğlak:
Yaratıcı bir projeyi, bir hın ya da sanatsal bir çalışmanızı sosyal organizasyonlarda ortaya koyabilirsiniz. Bu çalışmanın sizi tatmin etmediğini hissediyorsanız Dolunay ile sebeplerini değerlendirebilirsiniz.

Kova:
Aile büyüklerinizden bir erkek ile aile dışı bir ortamda gerginlik yaşayabilirsiniz. Bugün gerçekleşen Dolunay süregelen konuların tamamlanmasına vesile olarak çözüme ulaşmanıza yardım edebilir.

Balık:
Hayattaki idealleriniz ve ihtiyaçlarınızı gözden geçirerek ilişkilerinizi değerlendirebilirsiniz. Dolunay geleceğe yönelik sağlam adımlar atma ihtiyacı doğururken, tamamlanma hissi de getirebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem