8 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:

Bugün iletişim, kısa seyahatler, eğitimler, entelektüel paylaşımlar, yeni kişilerle bilgi paylaşımları ön planda olacak. Ancak öğle saatlerinde asılsız haberlere karşı dikkatli olmalısınız.

Boğa:

Maddi durumunuzu matematiksel olarak ele alıp; objektif bir değerlendirmede bulunmak isteyebilirsiniz. Gün ortasında bazı arkadaşlarınız kafanızı kulaktan dolma bilgilerle karıştırabilir.

İkizler:

İkili ilişkilerde zihinsel doyuma oldukça önem veriyorsunuz. Kariyeriniz ile ilgili bazı konuların gündeme gelmesi bu konuda fedakarlık etme isteği doğurabilir. Ancak bu konular essassız olabilir.

Yengeç:

Kendinizi kitaplara ve filmlere adayacağınız bir gün olabilir. Dinlenmeye ihtiyacınız var. Farklı kültürlerden ve felsefelerden ilham alabilirsiniz. Seyahatlerde bilinmez aksaklıklar yaşanabilir.

Aslan:

Sosyal organizasyonlarda ya da arkadaşlarınızla keyifli sohbetler ve bilgi paylaşımlarında bulunabileceğiniz bir gün olacak. Sabah saatlerinde maddi konularda asılsız haberlere aldanmamalısınız.

Başak:

Kariyeriniz ile ilgili konuları ele alan bir eğitime katılabilir ya da araştırmalar yapabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızın sabah saatlerinde çizdiği resim aradığınız toz pembe dünya olsa da gerçekçi olmayabilir.

Terazi:

Eğitim, seyahat konularının ve iletişimin hızla akacağı bir gün olacak. İşinizle ilgili asılsız haberlere itibar etmemeniz yerinde olur. Akşam saatlerinde felsefi sohbetler keyif verecek.

Akrep:

Gelir dışı kaynaklarınızla yatırım planları yaptığınız bugünde esassız spekülasyonlar canınızı sıkabilir. Bu bilgilerin gerçekliğini araştırmalısınız. Mistik konulara eğilmek keyif verebilir.

Yay:

Eşinizle ve ortağınızla konuşmak istedipiniz konuları rahatlıkla dile getirebileceğiniz bir gün olacak. Sabah saatlerinde emlak işleri ve evinizle ilgili asılsız haberler kafanızı karıştırabilir.

Oğlak:

İşinizle ilgili yazışma, görüşme ya da araştırmaları yapmak için güzel bir gün olabilir. Sabah saatlerinde kısa seyahatler ve sözleşmeler ile ilgili konularda aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

Kova:

Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde duygularınızı kelimelere dökebilir; kendinizi kolay ifade edebilirsiniz. Maddi konularda yanılgılar yaratabilecek bilgilere karşı dikkatli olmalısınız.

 

Balık:

Ailenize duygu ve fikirlerinizi rahatlıkla aktarabileceğiniz bir gün olacak. Sabah saatlerinde yanlış anlaşıldığınız ya da algılandığınızı hissedebilirsiniz. Öğleden sonra daha rahat olabilirsiniz.

-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova