9 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bu haftasonunu kısa seyahatler, eğitimler ve tanıdıklarla görüşerek geçirebilirsiniz. Bir süre metafizik ve mistik olaylar ilginizi çekebilir. Konuları daha detaylı araştırmak isteyebilirsiniz.

Boğa:
Alış veriş yapmak, kendinizi yeni bir telefon vb iletişim aracıyla şımartmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde duygu ve düşüncelerin konuşulmasına ayrı bir önem vereceğiniz bir dönem başlıyor.

İkizler:
Yeme, içme, sohbet, seyahat, keyif size güzel bir pazar geçirme fırsatı sunuyor. Aşırılıklardan kaçınmalısınız. Günlük yaşantınız ve rutininiz; sağlığınız ve vücud-akıl ilişkisi ilginizi çekebilir.

Yengeç:
Bugünü kendinizi rahatlatmak için ayırmanız faydalı olur. Zihniniz oldukça yoğun. Bugün itibariyle yaratıcılığın yüksek olacağı bir dönem başlıyor. Fikir ve duygularınızı ifade etmek önem taşıyor.

Aslan:
Arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir gün olacak. Sabah saatlerinde süprizlere açık olun. Ailenizle duygularınızı paylaşmak isteyeceğiniz bir dönem başlıyor.

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili konularda araştırmalar, sohbetler yapmaktan keyif alacağınız bir gün olacak. Zihninizin bilgiye aç, açık ve tutkuyla bağlı olacağı bir döneme giriyorsunuz.

Terazi:


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem