1 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları

1 Ocak için Kısa 2015 Astrolojik Yorumlar:) 

Koç:
Kariyeriniz ve ikili ilişkileriniz ile ilgili yeni adımlar atabileceğiniz bir yıl başlangıcı olacak. Yaratıcılığınızı ve üretkenliğinizi iyi kullanmalısınız. Akademik alanda sorumluluklar taşıyabilirsiniz.

Boğa:
İdeallerinize ulaşmak ve hayalinizdeki eve kavuşmak için yeni yıla güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Ortak gelirler alanında sorumluluklarınız ve kısıtlanmalarınızdaki sınavı iyi anlamalısınız.

İkizler:
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili köklü bir değişim söz konusu olabilir. İletişimde yaratıcılığınızdan en fazla faydayı sağlayabileceğiniz bir yıl olabilir. İkili ilişkilerde sorumluluklarınızı iyi değerlendirmelisiniz.

Yengeç:
Yeni ortaklıklar, ilişkiler ve parada şanslı bir seneye giriş yapıyorsunuz. Çok kazanabileceğiniz gibi çok harcayabilirsiniz. Aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz. İş yerinizde sorumluluklarınız ağır basacak.

Aslan:
Yılın ilk yarısında kendi gelişiminize ağırlık vereceğiniz ve kendinizi iyi hissettiğiniz bir dönem olacak. İkinci yarıda maddi konularda şanslı olacaksınız. İlişkinizde sorumluluk almanız gerekebilir.

Başak:
Projeleriniz üzerinde sessiz ve sakin çalışmaya devam ediyorsunuz. Yılın ikinci yarısından sonra her şey daha parlak ve görünür olacak. Ailevi sorumluluklar size sınanıyormuş hissi verebilir.

Terazi:
Sosyal yaşantınızın renklendiği ve hareketlendiği bu dönem 2015’in Ağustos ayına kadar devam edecek. Yeni yıla başlarken aile ve eviniz ile ilgili değişiklikler söz konusu olabilir.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili atmak istediğiniz adımlar için 2015 Ağustos’a kadar vaktiniz var. Bu süreci iyi değerlendirmelisiniz. Gelirleriniz ile ilgili sınandığınızı hissedeceğiniz bir yıl olabilir.

Yay:
Yılın ilk yarısında hedeflerinize ve ildeallerinize ulaşmak; yeni felsefeler ve inançlar ile ilgili kendinizi geliştirmek için şanslı olacaksınız. İkinci yarıdan itibaren kariyerinizde parlama fırsatı sizin.

Oğlak:
2015’in ilk yarısında gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirler konusunda şansınız devam ediyor. Harcamalarınız da kazançlarınız da bitmiyor.  Yıla ilişkilerden yana şanslı bir giriş yapıyorsunuz.

Kova:
Yeni bir aşk, evlilik, ortaklık bu yılda söz konusu olabilir. Ağustos ayına kadar olan bu şanslı süreci iyi değerlendirin. Gelir dışı kaynaklar ile yapılacak girişimler için yılın ikinci yarısı daha uygun.

Balık:
Günlük düzeninizi, işinizi, iş yerinizi değiştirmek için gerekli motivasyonu içinizde bulacaksınız. Sağlığınız için spor ve diyete devam. Yılın ikinci yarısında yeni bir aşk ya da evlilik söz konusu olabilir.

2015 Yıllık Uzun Yorumlarınız için:
2015 Koç Burcu Yorumları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem