10 Aralık Günlük Burç Yorumları - Venüs Oğlak Burcunda!Koç:
Bugün itibariyle kariyeriniz ile ilgili önemli gelişmeler olamaya başlayabilir. 3 Ocak'a kadar  mümkün olduğunca yeni bağlantılar kurabileceğiniz organizasyonlara katılmanız faydalı olacaktır.

Boğa:
Medya, hukuk ya da akademik alanda çalışmalar yapıyorsanız işinizde ilerlemenizi sağlayacak kişilerle tanışabilirsiniz. 3 Ocak'a kadar uzun seyahatlerde aşka yelken açabilirsiniz.

İkizler:
3 Ocak tarihine kadar gelir dışı kaynaklarınızla ilgili önemli ve olumlu haberler alabilirsiniz. Eşinizle ortak gelirleriniz, aileden kalan miras ya da bir kredi, sigorta ödemesi söz konusu olabilir.

Yengeç:
Bugünden itibaren tüm ilişkilerinizde 3 Ocak'a kadar keyifli bir dönem sizi bekliyor. Sevdiğinizle ilişkinizi bir adım öteye taşımaya karar verebilir ya da eşinizle aşkınızı tazeleyebilirsiniz.

Aslan:
İş yerinizde yeni düzenlemeler yapmak ya da yeni çalışma arkadaşları işe almak için 3 Ocak'a kadar güzel bir dönem olacak. Özellikle takım çalışmalarında daha efektif sonuçlar elde edilebilir.

Başak:
Aşk, keyif, eğlence, çocuklar! Bugünden3 Ocak'a kadar olan dönemde hayatınızda belirgin değişiklikler olabilir. Beklediğiniz aşka tutulabilir, sevdiğiniz ve çocuklarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Terazi:
Evinizle ilgili değişikliklere girişmek için 3 Ocak'a kadar güzel bir dönem sizi bekliyor. Dekorasyon değişikliği, ev satın almak ya da evinizi değiştirmenin sonuçlarından mutlu olacaksınız.

Akrep:
Iletişimde karizmanızın ve etkileyiciliğinizin artacağı bir dönem başlıyor. 3 Ocak'a kadar size fayda sağlayacak yeni kişilerle tanışabilir; sözleşmelere imza atabilirsiniz.

Yay:
3 Ocak'a kadar gelirlerinizi arttırmak için atacağınız adımlar olumlu sonuçlar verebilir. Maddi alanınızda bereketli bir sürece giriyorsunuz. Maaş zammı, prim pazarlığı vb görüşmeler yapılabilir.

Oğlak:
Kuaföre vakit ayırmanız için güzel bir dönem başlıyor.3 Ocak'a kadar önümüzdeki süreçte etkileyiciliğiniz ve çekiciliğiniz her anlamda artıyor. Dış görünüşünüze ufak rötuşlar yapabilirsiniz.

Kova:
Bugünden 3 Ocak'a kadar olan süreçte kapalı kapılar ardında keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bu yaratıcı bir proje, meditatif çalışmalar ya da güzelllik için evinizde yapacağınız terapiler olabilir.

Balık:
Sosyal hayatınız canlanıyor! Bugünden itibaren 3 Ocak'a kadar bir çok farklı etkinliğe katılma fırsatı yakalayabilirsiniz. Romantik karşılaşmalardan sanatsal organizasyonlara kadar herşey olabilir.
Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova