10 Aralık Günlük Burç Yorumları - Venüs Oğlak Burcunda!Koç:
Bugün itibariyle kariyeriniz ile ilgili önemli gelişmeler olamaya başlayabilir. 3 Ocak'a kadar  mümkün olduğunca yeni bağlantılar kurabileceğiniz organizasyonlara katılmanız faydalı olacaktır.

Boğa:
Medya, hukuk ya da akademik alanda çalışmalar yapıyorsanız işinizde ilerlemenizi sağlayacak kişilerle tanışabilirsiniz. 3 Ocak'a kadar uzun seyahatlerde aşka yelken açabilirsiniz.

İkizler:
3 Ocak tarihine kadar gelir dışı kaynaklarınızla ilgili önemli ve olumlu haberler alabilirsiniz. Eşinizle ortak gelirleriniz, aileden kalan miras ya da bir kredi, sigorta ödemesi söz konusu olabilir.

Yengeç:
Bugünden itibaren tüm ilişkilerinizde 3 Ocak'a kadar keyifli bir dönem sizi bekliyor. Sevdiğinizle ilişkinizi bir adım öteye taşımaya karar verebilir ya da eşinizle aşkınızı tazeleyebilirsiniz.

Aslan:
İş yerinizde yeni düzenlemeler yapmak ya da yeni çalışma arkadaşları işe almak için 3 Ocak'a kadar güzel bir dönem olacak. Özellikle takım çalışmalarında daha efektif sonuçlar elde edilebilir.

Başak:
Aşk, keyif, eğlence, çocuklar! Bugünden3 Ocak'a kadar olan dönemde hayatınızda belirgin değişiklikler olabilir. Beklediğiniz aşka tutulabilir, sevdiğiniz ve çocuklarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Terazi:
Evinizle ilgili değişikliklere girişmek için 3 Ocak'a kadar güzel bir dönem sizi bekliyor. Dekorasyon değişikliği, ev satın almak ya da evinizi değiştirmenin sonuçlarından mutlu olacaksınız.

Akrep:
Iletişimde karizmanızın ve etkileyiciliğinizin artacağı bir dönem başlıyor. 3 Ocak'a kadar size fayda sağlayacak yeni kişilerle tanışabilir; sözleşmelere imza atabilirsiniz.

Yay:
3 Ocak'a kadar gelirlerinizi arttırmak için atacağınız adımlar olumlu sonuçlar verebilir. Maddi alanınızda bereketli bir sürece giriyorsunuz. Maaş zammı, prim pazarlığı vb görüşmeler yapılabilir.

Oğlak:
Kuaföre vakit ayırmanız için güzel bir dönem başlıyor.3 Ocak'a kadar önümüzdeki süreçte etkileyiciliğiniz ve çekiciliğiniz her anlamda artıyor. Dış görünüşünüze ufak rötuşlar yapabilirsiniz.

Kova:
Bugünden 3 Ocak'a kadar olan süreçte kapalı kapılar ardında keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bu yaratıcı bir proje, meditatif çalışmalar ya da güzelllik için evinizde yapacağınız terapiler olabilir.

Balık:
Sosyal hayatınız canlanıyor! Bugünden itibaren 3 Ocak'a kadar bir çok farklı etkinliğe katılma fırsatı yakalayabilirsiniz. Romantik karşılaşmalardan sanatsal organizasyonlara kadar herşey olabilir.
Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

2019 Astroloji Eğitim Programımız Başlıyor!

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?