11 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu; hayattan keyif aldığınızı hissedeceğiniz bir gün olacak. Beklenmedik raslantılar ve uzak seyahatler mutlu edebilir; aynı zamanda romantizmi de hayatınıza getirebilir.

Boğa:
Ailenizle ortak gelirlerinizle ilgili bir aile büyüğünüz sizi şaşırtabilir. Ancak bu konu ile ilgili hassas davranmalı ve bu fedakarlığı takdir etmelisiniz. Girişim fikirlerinizi destekleyebilir.

İkizler:
Olası bir iş birliği için hazırlıklı olun. Sosyal çevrenizden biri sizi şaşırtabilir. Girişiminize destek olan kişilerle birlikte aynı fikirleri paylaştığınız biri ile ortaklık yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler sonucunda gelirlerinizde artış bekleyebilirsiniz. Fikirlerinizi aktarmaktan ve diğer kişiler ile paylaşmaktan çekinmemelisiniz.

Aslan:
Beklenmedik bir seyahat ya da sıra dışı bir felsefenin yaratacağı ilham ile üretkenliğiniz artıyor. Ikili ilişkilerde şansınız ve ilişkilerde iletişim gücünüz oldukça kuvvetli olacak.

Başak:
İç güdülerinize, rüyalarınıza dikkat edin. Ailenizle ortak gelirleriniz ya da gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bir ipucu verebilir. Eviniz ve emlak işleri ile ilgili gözden geçirmeniz gereken teklifler olabilir.

Terazi:
Kısa seyahatler, eğitim, seminerler bugün zihninizi açabilir. Telefonunuzun susmadığı, bir çok organizasyona birden katılabileceğiniz bir gün olabilir. Eşinizin sürprizine şaşırabilirsiniz.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili daha önceden ortaya çıkan bir fırsat yeniden söz konusu olabilir. Bu fırsatı değerlendirmeniz durumunda gelirlerinizde nasıl bir gelişme olacağını konuşmalısınız. Şaşırabilirsiniz.

Yay:
Yeni felsefelerin, yabancı kişiler ya da şirketlerin yaratıcı işlerinizi somutlaştırmak için sunduğu fırsatları değerlendirmelisiniz. Bu akademik bir çalışma ya da hukuki bir konu olabilir.

Oğlak:
Bir aile bireyinin beklenmedik davranışı ile ortak gelirlerinizde artış gözleyebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız proje ya da fikri kendisi ile paylaşarak finansal destek alabilirsiniz.

Kova:
Ortağınız ya da partnerinizle birlikte üreteceğiniz yaratıcı, inovatif fikirler sosyal ortamlarda çekiciliğinizi arttırabilir. Yalnızsanız fikirlerinizle karşı cinsi etkileyebilirsiniz.

Balık:
Kariyerinizle ilgili önemli görüşme, toplantıları yapmam için güzel bir gün olacak. Cuma yeni bir adım atmak zor olacağından bugünü hem iş yerinde hem dışarıda para konuşarak geçirebilirsiniz.
Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova