12 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün eğlenme, çocuklarla ve sevdiğinizle keyif yapma arzusundasınız. Sabah saatlerinde maddi kaygılar sınırlandırılma hissi verebilir. Akşama doğru işlere konsantre olabilirsiniz.

Boğa:
Evinizle ya da ailenizi ilgilendiren başka bir maddi konuda olumlu haberler alabilirsiniz. Eşiniz tarafından sabah bazı kısıtlamalar yaşayabilirsiniz. Çocuklarla akşam daha rahat ilgilenebilirsiniz.

İkizler:
Önemli sözleşmeler, sosyal organizasyonlar, ortaklık görüşmeleri yapmak isterken günlük yaşam ve işin getirdiği kısıtlamalar stres yaratabilir. Akşam evinizde işlere yoğunlaşabilirsiniz.

Yengeç:
İşinizle ilgili finansal bir konuda harika haberler alabilirsiniz. Maddi konuda girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Ancak çocuklarınız ya da risklerle ilgili kısıtlamalar sizi zorlayabilir.

Aslan:
Romantizmin doruklarında bir gün yaşayabilirsiniz. Eski bir aşkınızdan haber alabilirsiniz. Yaratıcılığınızın oldukça yüksek olduğu bugünde ailevi sorumluluklar size kısıtlanma hissi verebilir.

Başak:
Ailenizin maddi bir konuda bonkör davrandığını hissedebilirsiniz. Bu içten içe sizi mutlu edebilir. Ancak kardeşlerinizle ilgili kaygılarınız kendi kendinizi kısıtlamamıza sebep olabilir.

Terazi: 
Bugün katılacağınız sosyal organizasyonlar ya da arkadaş ortamlarımda zihinsel olarak sizi etkileyecek kişilerle tanışabilirsiniz. Sabah maddi kısıtlar stres yaratabilir.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili konularda rahat, güvende ve takdir görmek istediğiniz bir gün. Maddi konularda da olumlu haberler alabilirsiniz ancak girişim için uygun olmayabilir. Kendinizi kısıtlayabilirsiniz.

Yay:
Bugün katılacağınız bir eğitim, bir danışmanla ya da yabancı biri ile görüşme vizyonunuzu açabilir. Ortak bir girişim için uygun bir gün olmayabilir. Gizli biri kısıtlamalar getiriyor olabilir.

Oğlak:
Zihininizdeki projeleri bir yatırımcı ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Ancak sabah saatlerinde sosyal çevrenizden bir otorite figürü ile çatışma yaşayabilirsiniz. Akşam seyahatler ile ilgili çalışabilirsiniz.

Kova:
Sosyal çevrenizden fikirlerinizin uyduğu biri ile ortaklığa giden bir ilişki düşünebilirsiniz. Ancak sabah saatlerinde kariyerinizde güç sahibi biri ile bu konu sınava tabi tutulmuş hissi yaratabilir.

Balık:
Kariyerinizle ilgili iş yerinizde çok yaratıcı işleri ele almak isteyebilir ancak medya, hukuki ya da ticari engellerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Akşam eşinizle ya da sevgilinizle daha rahat geçebilir.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem