13 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
İşinizle ilgili konularda yol almak isterken belirsizlikler sizi zor duruma düşürebilir. İlham gerektiren konulara yoğunlaşmanız faydalı olur. Kariyeriniz ile ilgili etkin bir kişiden destek alabilirsiniz.

Boğa:
Bugün arkadaşlarınızla sanatsal faaliyetlere katılabilir birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Organizasyonda aksaklıklar canınızı sıkabilir. Konusunda güçlü birinin desteğini alacaksınız.

Ikizler:
Bu sabah eviniz ve aileniz ile ilgili yapılması gereken işleri ele almak isterken kariyeriniz ile ilgili belirsizlikler sizi zorlayabilir. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili bir otorite figürü ile anlaşabilirsiniz.

Yengeç:
Yazılması gereken yazılar, telefon görüşmeleri ile ilgilenmek isterken kaynağını çözemediğiniz medyatik ya da hukuki bir problem ortaya çıkabilir. Ortağınızın desteği ile çözülebilir.

Aslan:
Miras, sigorta, kredi gibi gelir dışı kaynaklarınızda ortaya çıkan gelgitler gelirlerinizle ilgili endişeye kapılmanıza neden olabilir. İş yerinizden bir otorite figürü rahatlamanızı sağlayacak.

Başak:
Eşinizle romantik ama bir o kadar da endişeli ve belirsizlik içinde birden geçirebilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu akşamüstü saatlerinde hobilerinize vakit ayırmalısınız.

Terazi:
İş yerinizdeki belirsizlikler kendi içinizde vesvese ve endişeye sebep olabilir. Sabah saatlerinden itibaren bu enerji çözülüyor ve akşam saatlerinde bir aile büyüğünün desteği ile rahatlıyorsunuz.

Akrep:
Sosyal organizasyonlarda detaylı çalışmalarınızı yürütmek isteseniz de bugün yaratıcı işlere vakit ayırmanız daha uygun olacaktır. Kardeşlerinizin desteği önem taşıyacak.

Yay:
Kariyeriniz ile ilgili yapmak istediğiniz plan, organizasyon, detaylı araştırmalar var ancak ailenizle ilgili belirsizlikler yolunuza taş koyabilir. Maddi konularda bir aile büyüğü destek olacak.

Oğlak:
Akademik ve felsefi konulara merakınızı daha fazla vakit ayırarak ve araştırma yaparak geçirmek istiyorsunuz. Ancak günlük işler sizi alıkoyabilir. Rahatlamak için içinizde gerekli olan gücü bulacaksınız.

Kova:
Finansal durumunuz ile ilgili belirsizlikler sebebiyle ailenizle ortak gelirleriniz konusunu netleştirme arzunuzu arttırabilir. Daha önce tanımadığınız bir aile büyüğü destek çıkabilir.

Balık:
Sabah saatlerinde ikili ilişkilerinizde fedakar ve hizmet etme arzusu ağır basarak suistimal hissi verebilir. Sosyal çevrenizden önemli birinin desteği ile daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Bir devir kapanıyor, Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!