13 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
İşinizle ilgili konularda yol almak isterken belirsizlikler sizi zor duruma düşürebilir. İlham gerektiren konulara yoğunlaşmanız faydalı olur. Kariyeriniz ile ilgili etkin bir kişiden destek alabilirsiniz.

Boğa:
Bugün arkadaşlarınızla sanatsal faaliyetlere katılabilir birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Organizasyonda aksaklıklar canınızı sıkabilir. Konusunda güçlü birinin desteğini alacaksınız.

Ikizler:
Bu sabah eviniz ve aileniz ile ilgili yapılması gereken işleri ele almak isterken kariyeriniz ile ilgili belirsizlikler sizi zorlayabilir. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili bir otorite figürü ile anlaşabilirsiniz.

Yengeç:
Yazılması gereken yazılar, telefon görüşmeleri ile ilgilenmek isterken kaynağını çözemediğiniz medyatik ya da hukuki bir problem ortaya çıkabilir. Ortağınızın desteği ile çözülebilir.

Aslan:
Miras, sigorta, kredi gibi gelir dışı kaynaklarınızda ortaya çıkan gelgitler gelirlerinizle ilgili endişeye kapılmanıza neden olabilir. İş yerinizden bir otorite figürü rahatlamanızı sağlayacak.

Başak:
Eşinizle romantik ama bir o kadar da endişeli ve belirsizlik içinde birden geçirebilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu akşamüstü saatlerinde hobilerinize vakit ayırmalısınız.

Terazi:
İş yerinizdeki belirsizlikler kendi içinizde vesvese ve endişeye sebep olabilir. Sabah saatlerinden itibaren bu enerji çözülüyor ve akşam saatlerinde bir aile büyüğünün desteği ile rahatlıyorsunuz.

Akrep:
Sosyal organizasyonlarda detaylı çalışmalarınızı yürütmek isteseniz de bugün yaratıcı işlere vakit ayırmanız daha uygun olacaktır. Kardeşlerinizin desteği önem taşıyacak.

Yay:
Kariyeriniz ile ilgili yapmak istediğiniz plan, organizasyon, detaylı araştırmalar var ancak ailenizle ilgili belirsizlikler yolunuza taş koyabilir. Maddi konularda bir aile büyüğü destek olacak.

Oğlak:
Akademik ve felsefi konulara merakınızı daha fazla vakit ayırarak ve araştırma yaparak geçirmek istiyorsunuz. Ancak günlük işler sizi alıkoyabilir. Rahatlamak için içinizde gerekli olan gücü bulacaksınız.

Kova:
Finansal durumunuz ile ilgili belirsizlikler sebebiyle ailenizle ortak gelirleriniz konusunu netleştirme arzunuzu arttırabilir. Daha önce tanımadığınız bir aile büyüğü destek çıkabilir.

Balık:
Sabah saatlerinde ikili ilişkilerinizde fedakar ve hizmet etme arzusu ağır basarak suistimal hissi verebilir. Sosyal çevrenizden önemli birinin desteği ile daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova