14 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
İşle ilgili duygusal davranarak ve ideallerinizi sivri bir dille ortaya koyarak karşımızdakini kırmamaya özen göstermelisiniz. Kariyeriniz ile ilgili yeni kişilerle tanışabilir; romantik bir gün geçirebilirsiniz.

Boğa:
Sevdiğinizle tutku dolu bir gün geçirebilir; yaratıcılığınızı yazarak ortaya koyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sanatsal faaliyetlerde keyif yapabilirsiniz. Maddi konularda fevri davranmamalısınız.

İkizler:
Ikili ilişkilerde dilinize hakim olarak karşınızdaki kişileri kırmaktan çekinmeniz gereken bir gün olacak. Yalnızsanız kısa bir seyahatte yeni biri ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yengeç:
Sevdiğinizle romantizmin doruklarında bir gün geçirebilirsiniz. İşiniz ile ilgili iletişimde dilinize dikkat etmelisiniz. Maddi konularda açılmamaya dikkat edin. Girişimlere fırsat bulabilirsiniz.

Aslan:
Bugün yaratıcı konularda kendinizi geliştirmek üzere çalışmalara katılabilirsiniz. Sevdiğinizle iletişime dikkat etmelisiniz. Işinizle ilgili yeni bağlantılar kurabileceksiniz.

Başak:
Aile bireyleri ile sözlü çatışmalardan kaçındığınız takdirde oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Romantizm ve aşk açısından şanslı bugünü iyi değerlendirin. Emlak ile ilgili bir aile büyüğü destek olabilir.

Terazi:
Bugün dinlenmek arzusunda olsanızda ailenizle birlikte vakit geçirebilirsiniz. Iletişimde dikkatli olmalısınız. Aileniz vasıtasıyla yeni romantik bir ilişkiye adım atma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Akrep:
Sosyal organizayonlardaki görevleriniz peşinde koşma arzusunda olabilirsiniz. Maddi konular kafanızı karıştırsa da çıkacağınız kısa bir seyahatte romantik vakit geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yay:
Kariyeriniz ile ilgili konularda endişelerinizi gidermek için araştırmalar ve çalışmalar yapmak arzusunda olabilirsiniz. Ancak eviniz için ya da ailenizle sanatsal obje alışverişi keyif verecek.

Oğlak:
Çekiciliğinizin ve ikili ilişkilerde şansınızın yüksek olduğu bugünde romantik kısa kaçamaklar yapabilir; sevdiğinize sürpriz uzun seyahatler planlayabilirsiniz. Kuruntuları bırakmalısınız.

Kova:
Maddi konularda endişeleriniz sebebiyle detaylı bir çalışma yapmak isteyebilirsiniz. Alışveriş için uygun bugünde aşırı harcamalarla kendinizi daha çok zorlamayın. Kendinizi yoga vb şımartabilirsiniz.

Balık:
Kariyeriniz ile ilgili yazışmalar, görüşmelerde dilinize dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz ve arkadaşlarınızla birlikte program keyif verebilir ya da arkadaşlarınızla romantik bir ortamda bulunabilirsiniz.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova