14 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
İşle ilgili duygusal davranarak ve ideallerinizi sivri bir dille ortaya koyarak karşımızdakini kırmamaya özen göstermelisiniz. Kariyeriniz ile ilgili yeni kişilerle tanışabilir; romantik bir gün geçirebilirsiniz.

Boğa:
Sevdiğinizle tutku dolu bir gün geçirebilir; yaratıcılığınızı yazarak ortaya koyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sanatsal faaliyetlerde keyif yapabilirsiniz. Maddi konularda fevri davranmamalısınız.

İkizler:
Ikili ilişkilerde dilinize hakim olarak karşınızdaki kişileri kırmaktan çekinmeniz gereken bir gün olacak. Yalnızsanız kısa bir seyahatte yeni biri ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yengeç:
Sevdiğinizle romantizmin doruklarında bir gün geçirebilirsiniz. İşiniz ile ilgili iletişimde dilinize dikkat etmelisiniz. Maddi konularda açılmamaya dikkat edin. Girişimlere fırsat bulabilirsiniz.

Aslan:
Bugün yaratıcı konularda kendinizi geliştirmek üzere çalışmalara katılabilirsiniz. Sevdiğinizle iletişime dikkat etmelisiniz. Işinizle ilgili yeni bağlantılar kurabileceksiniz.

Başak:
Aile bireyleri ile sözlü çatışmalardan kaçındığınız takdirde oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Romantizm ve aşk açısından şanslı bugünü iyi değerlendirin. Emlak ile ilgili bir aile büyüğü destek olabilir.

Terazi:
Bugün dinlenmek arzusunda olsanızda ailenizle birlikte vakit geçirebilirsiniz. Iletişimde dikkatli olmalısınız. Aileniz vasıtasıyla yeni romantik bir ilişkiye adım atma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Akrep:
Sosyal organizayonlardaki görevleriniz peşinde koşma arzusunda olabilirsiniz. Maddi konular kafanızı karıştırsa da çıkacağınız kısa bir seyahatte romantik vakit geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yay:
Kariyeriniz ile ilgili konularda endişelerinizi gidermek için araştırmalar ve çalışmalar yapmak arzusunda olabilirsiniz. Ancak eviniz için ya da ailenizle sanatsal obje alışverişi keyif verecek.

Oğlak:
Çekiciliğinizin ve ikili ilişkilerde şansınızın yüksek olduğu bugünde romantik kısa kaçamaklar yapabilir; sevdiğinize sürpriz uzun seyahatler planlayabilirsiniz. Kuruntuları bırakmalısınız.

Kova:
Maddi konularda endişeleriniz sebebiyle detaylı bir çalışma yapmak isteyebilirsiniz. Alışveriş için uygun bugünde aşırı harcamalarla kendinizi daha çok zorlamayın. Kendinizi yoga vb şımartabilirsiniz.

Balık:
Kariyeriniz ile ilgili yazışmalar, görüşmelerde dilinize dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz ve arkadaşlarınızla birlikte program keyif verebilir ya da arkadaşlarınızla romantik bir ortamda bulunabilirsiniz.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Bir devir kapanıyor, Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!