15 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Son iki yıldır hem kariyer hem kişisel alanda yaşandığınız değişiklikler doğrultusunda bir etki daha hissedebilirsiniz. Tepkisel ve otorite figürlerine karşıt davranışlara dikkat.

Boğa:
2012 yılından bu yana idealleriniz, hayat vizyonunuz, felsefenizi zorlanarak ancak gelen etkilerle değişimi içselleştirerek değiştirdiniz. Bugün ile beraber hafta boyunca bu etkileri hissedebilirsiniz.

İkizler:
Gelir dışı kaynaklarınız, aileyle ortak gelirler konusunda son iki yıldır çok büyük değişimler geçirdiniz. Arkadaşlarınız ile yaşadığınız zorluklar sizi tepkiselleştirmiş olabilir; sakin olmalısınız.

Yengeç:
İkili ilişkilerinizde ve kariyeriniz ile ilgili beklenmedik olaylar karşısında son iki yıldır kökten değişiklikler yaşadınız. Bugün ve sonrasında hafta boyunca sakin davranmaya çalışmalısınız.

Aslan:
2012 yılından bu yana inançlarınızdaki ve hayat felsefenizdeki değişiklikler günlük yaşantınızda ve belki de işinizde köklü değişimlere sebep oldu. Bu hafta benzer etkilere karşı sakin olmalısınız.

Başak:
finansal riskler almak ve daha üretken, daha yaratıcı bir birey olmak üzere yaşam sizi zorladı ve önünüze fırsatlar sundu. Son iki yılın ardından yine zorlu bir hafta olabilir; sakin ve akışta kalmalısınız.

Terazi:
Son iki yıldır ikili ilişkilerde yaşadığınız beklenmedik gelişmeler ev ve aile yaşantınızı kökten değiştirmiş olabilir. Bu hafta daha önceki etkilere benzer olaylar yaşansa da sakin kalmalısınız.

Akrep:
2012'den bu yana katıldığınız eğitimler, tanıştığınız kişiler, işinizde beklenmedim gelişmeler ile değişiminizi içselleştirdiniz. Bu hafta benzer olaylar ile son noktaya doğru ilerleyebilirsiniz.

Yay:
Geçtiğimiz iki yıl boyunca finansal alanda yaptığınız köklü değişiklikler ve farklı gelir modeliniz hayattan farklı bir tad almanızı sağlamış olabilir. Bu hafta yine benzer riskler çıkabilir dikkat.

Oğlak:
Ailenizde, kendi içinizde geçtiğimiz iki yıl boyunca köklü bir değişim geçirdiniz. Her ne kadar içselleştirmiş olsanız da dış etkiler bu hafta sarsabilir. Dikkatli ve rahat olmaya çalışmakta fayda bar.

Kova:
Kendinizi geliştirdiğiniz ve bilinç altında değiştiğinizi düşünseniz de; bu hafta özellikle kardeşlerinize ve tüm ikili ilişkilerinizde iletişimde tepkisel davranmamaya özen göstermelisiniz.

Balık:
Sosyal çevrenizden güçlü birinin vasıtasıyla maddi gelirlerinizde değişiklikler kaydetmiş olabilirsiniz. Benzer ani ve beklenmedik gelişmelere karşı dikkatli ve özenli olmaya çalışmalısınız.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Bir devir kapanıyor, Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!