15 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Son iki yıldır hem kariyer hem kişisel alanda yaşandığınız değişiklikler doğrultusunda bir etki daha hissedebilirsiniz. Tepkisel ve otorite figürlerine karşıt davranışlara dikkat.

Boğa:
2012 yılından bu yana idealleriniz, hayat vizyonunuz, felsefenizi zorlanarak ancak gelen etkilerle değişimi içselleştirerek değiştirdiniz. Bugün ile beraber hafta boyunca bu etkileri hissedebilirsiniz.

İkizler:
Gelir dışı kaynaklarınız, aileyle ortak gelirler konusunda son iki yıldır çok büyük değişimler geçirdiniz. Arkadaşlarınız ile yaşadığınız zorluklar sizi tepkiselleştirmiş olabilir; sakin olmalısınız.

Yengeç:
İkili ilişkilerinizde ve kariyeriniz ile ilgili beklenmedik olaylar karşısında son iki yıldır kökten değişiklikler yaşadınız. Bugün ve sonrasında hafta boyunca sakin davranmaya çalışmalısınız.

Aslan:
2012 yılından bu yana inançlarınızdaki ve hayat felsefenizdeki değişiklikler günlük yaşantınızda ve belki de işinizde köklü değişimlere sebep oldu. Bu hafta benzer etkilere karşı sakin olmalısınız.

Başak:
finansal riskler almak ve daha üretken, daha yaratıcı bir birey olmak üzere yaşam sizi zorladı ve önünüze fırsatlar sundu. Son iki yılın ardından yine zorlu bir hafta olabilir; sakin ve akışta kalmalısınız.

Terazi:
Son iki yıldır ikili ilişkilerde yaşadığınız beklenmedik gelişmeler ev ve aile yaşantınızı kökten değiştirmiş olabilir. Bu hafta daha önceki etkilere benzer olaylar yaşansa da sakin kalmalısınız.

Akrep:
2012'den bu yana katıldığınız eğitimler, tanıştığınız kişiler, işinizde beklenmedim gelişmeler ile değişiminizi içselleştirdiniz. Bu hafta benzer olaylar ile son noktaya doğru ilerleyebilirsiniz.

Yay:
Geçtiğimiz iki yıl boyunca finansal alanda yaptığınız köklü değişiklikler ve farklı gelir modeliniz hayattan farklı bir tad almanızı sağlamış olabilir. Bu hafta yine benzer riskler çıkabilir dikkat.

Oğlak:
Ailenizde, kendi içinizde geçtiğimiz iki yıl boyunca köklü bir değişim geçirdiniz. Her ne kadar içselleştirmiş olsanız da dış etkiler bu hafta sarsabilir. Dikkatli ve rahat olmaya çalışmakta fayda bar.

Kova:
Kendinizi geliştirdiğiniz ve bilinç altında değiştiğinizi düşünseniz de; bu hafta özellikle kardeşlerinize ve tüm ikili ilişkilerinizde iletişimde tepkisel davranmamaya özen göstermelisiniz.

Balık:
Sosyal çevrenizden güçlü birinin vasıtasıyla maddi gelirlerinizde değişiklikler kaydetmiş olabilirsiniz. Benzer ani ve beklenmedik gelişmelere karşı dikkatli ve özenli olmaya çalışmalısınız.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem