16 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:

Bugün ikili ilişkilerde beklenmedik gelişmeler olabilir. Özellikle kariyeriniz ile ilgili kadersel karşılaşmalar, tanışıklıklar gerçekleşebilir. Akşama doğru bu gergin etkiler azalıyor.

Boğa:

Akademik, hukuk, medya ya da bakliyat işlerinde çalışıyorsanız bugün sürpriz gelişmeler ile köklü değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz. Ancak kadersel bu olaylar size fırsatlar sunabilir.

İkizler:

Sosyal çevrenizden beklenmedik kişiler tarafından gelecek fırsatlar gelir dışı kaynaklarınızda değişiklikler yapmaya motive edebilir. Yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek isteyebilirsiniz.

Yengeç:

Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler ikili ilişkilerinizde köklü değişiklikler yapma arzunuzu ortaya çıkarabilir. Bu sebeple ev ya da aile içi ilişkilerde de gerginlikler yaşanabilir.

Aslan:

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün olacak. Uzak seyahatler, uluslar arası işler ya da hukuki konularda beklenmedik gelişmeler yeni görüşe, sözleşme, müşteri fırsatları ortaya çıkarabilir.

Başak:

Gelir dışı kaynaklarınızda beklenmedik gelişmeler ile yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek konusunda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Gelecek günlerde para konusunu çözmek içinizi rahatlatacak.

Terazi:

Eşinizle aileniz ya da eviniz sebebi ile beklenmedik, ani ya da tepkisel anlar yaşıyor olabilirsiniz. Kararlarınızı ortak olarak vermek önümüzdeki günlerde ilişkinizdeki gerginliği hafifletebilir.

Akrep:

İşinizle ilgili önemli sözleşme ya da anlaşmalarla ilgili beklenmedik gelişmeler canınızı sıkabilir. Ani kararlar vermemeli ve önümüzdeki günlerde işlerin yoluna girmesini beklemelisiniz.

Yay:

Finansal konularda yaptığınız köklü değişimlere yeni bir bakış açısıyla bakma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ani bir kararla yeni bir risk almak için uygun bir gün olmayabilir. İyi bir analiz yapmalısınız.

Oğlak:

Kariyerinizde bilgi sahibi olduğunuz ve ilişkilerinizde de iyi olduğunuz konularda fikirlerinizi ailenize empoze etmek isteyebilirsiniz. Tepkisel yaklaşımları gerginlik yaratsa da geçecektir.

 

Kova:

Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde kendi başınıza vakit geçirmek ve projeler üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz. Farklı felsefelere açık olsanız da başka kişilere tepkisel olabilirsiniz.

Balık:

Sosyal çevrenizdeki değişim ile değerlerinizde ve maddi durumunuzda değişiklikler gerçekleşmiş olabilir. Ortak gelirler konusunda duygusal davranabilirsiniz ancak ani hareketlerden kaçınmalısınız. 


Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Bir devir kapanıyor, Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!