16 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:

Bugün ikili ilişkilerde beklenmedik gelişmeler olabilir. Özellikle kariyeriniz ile ilgili kadersel karşılaşmalar, tanışıklıklar gerçekleşebilir. Akşama doğru bu gergin etkiler azalıyor.

Boğa:

Akademik, hukuk, medya ya da bakliyat işlerinde çalışıyorsanız bugün sürpriz gelişmeler ile köklü değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz. Ancak kadersel bu olaylar size fırsatlar sunabilir.

İkizler:

Sosyal çevrenizden beklenmedik kişiler tarafından gelecek fırsatlar gelir dışı kaynaklarınızda değişiklikler yapmaya motive edebilir. Yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek isteyebilirsiniz.

Yengeç:

Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler ikili ilişkilerinizde köklü değişiklikler yapma arzunuzu ortaya çıkarabilir. Bu sebeple ev ya da aile içi ilişkilerde de gerginlikler yaşanabilir.

Aslan:

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün olacak. Uzak seyahatler, uluslar arası işler ya da hukuki konularda beklenmedik gelişmeler yeni görüşe, sözleşme, müşteri fırsatları ortaya çıkarabilir.

Başak:

Gelir dışı kaynaklarınızda beklenmedik gelişmeler ile yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek konusunda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Gelecek günlerde para konusunu çözmek içinizi rahatlatacak.

Terazi:

Eşinizle aileniz ya da eviniz sebebi ile beklenmedik, ani ya da tepkisel anlar yaşıyor olabilirsiniz. Kararlarınızı ortak olarak vermek önümüzdeki günlerde ilişkinizdeki gerginliği hafifletebilir.

Akrep:

İşinizle ilgili önemli sözleşme ya da anlaşmalarla ilgili beklenmedik gelişmeler canınızı sıkabilir. Ani kararlar vermemeli ve önümüzdeki günlerde işlerin yoluna girmesini beklemelisiniz.

Yay:

Finansal konularda yaptığınız köklü değişimlere yeni bir bakış açısıyla bakma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ani bir kararla yeni bir risk almak için uygun bir gün olmayabilir. İyi bir analiz yapmalısınız.

Oğlak:

Kariyerinizde bilgi sahibi olduğunuz ve ilişkilerinizde de iyi olduğunuz konularda fikirlerinizi ailenize empoze etmek isteyebilirsiniz. Tepkisel yaklaşımları gerginlik yaratsa da geçecektir.

 

Kova:

Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde kendi başınıza vakit geçirmek ve projeler üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz. Farklı felsefelere açık olsanız da başka kişilere tepkisel olabilirsiniz.

Balık:

Sosyal çevrenizdeki değişim ile değerlerinizde ve maddi durumunuzda değişiklikler gerçekleşmiş olabilir. Ortak gelirler konusunda duygusal davranabilirsiniz ancak ani hareketlerden kaçınmalısınız. 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova