17 Aralık Günlük Burç Yorumları & Merkür Oğlak Burcunda

Koç:
Kariyeriniz ile ilgili stratejik görüşmeler, yazışmalar yapabileceğiniz bir dönem başlıyor. 4 Ocak'a kadar olan bu dönemde kariyeriniz ile ilgili geleceğe yönelik adımlar için değerlendirmelisiniz.

Boğa:
Akademik alanda çalışma düşünceniz var ise 4 Ocak'a kadar olan dönemde başvurularda bulunabilirsiniz. Eğitimler, seyahatler hep geleceğe yönelik gelişiminizi destekleyecek şekilde olacak.

İkizler:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili çalışmalarınız oldukça stratejik ve planlı olabilir. Yeni bir yıla başlarken kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmenin yollarını araştırabilir; bilir kişilere danışabilirsiniz.

Yengeç:
Eşinizle ya da ortağınızla geleceğe yönelik fikirlerinizi paylaşmak; yeni stratejik ortaklıklar yapmak için güzel bir dönem başlıyor. 4 Ocak'a kadar olan bu dönemde iletişim ön planda olacak.

Aslan:
Işinizle ilgili görüşmeler, toplantılar, projeler ağırlık kazanıyor. 4 Ocak'a kadar olan dönemde geleceğe yönelik stratejik planlama ve görüşme yapabilirsiniz. Bu dönemi iyi değerlendirmeli.

Başak:
Yaratıcı projeleri hayata geçirmek için görüşmelerinizi yapabileceğiniz bir dönem başlıyor. 4 Ocak'a kadar yaratıcılığınızı yazıya dökebilir ya da çocuk sahibi olma fikrinizi paylaşabilirsiniz.

Terazi:
Eviniz ve ailenizle ilgili kararlar almak için güzel bir dönem başlıyor. 4 Ocak'a kadar aile bireyleri ile görüşerek stratejik kararlar alma ve planlama yapma fırsatı yakalayabileceğiniz bir dönem olacak.

Akrep:
Telefonlarınızın susmayacağı, eğitim, seminer, görüşme vb günlük yaşantınızı kaplayacağı bir dönem başlıyor. 4 Ocak'a kadar gelişiminiz için stratejik sayılabilecek adımlar atabilirsiniz.

Yay:
Gelirlerinizi yeniden yapılandırmak ve daha sağlam yapı için fikir danışacağınız bir dönem başlıyor. Ocak 4'e kadar finansal konularda stratejik kararlar alabilir; önemli görüşmeler yapabilirsiniz.

Oğlak:
Meraklı, fikirlerinizle insanları etkileyen, düşüncelerinizi rahatlıkla aktarabildiğiniz bir dönem başlıyor. Ocak 4'e kadar ikili ilişkilerinizde fikir paylaşımları ve iletişim  oldukça fazla önem taşıyabilir.

Kova:
Yeni yıla hayaller ve ilham gücünüzü ortaya koyarak başlayabilirsiniz. Ocak 4'e kadar olan dönemde rüyalarınızı not etmeniz faydalı olabilir. Geleceğe yönelik stratejik projeler üretebilirsiniz.

Balık:
Sosyal organizasyonlarda önemli kararlar alabileceğiz bir dönem başlıyor. Geleceğe yönelik stratejik adımlar atabileceğiniz bu dönem 4 Ocak'a kadar sürecek. Fikirlerinizle büyülüyorsunuz.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova