17 Aralık Günlük Burç Yorumları & Merkür Oğlak Burcunda

Koç:
Kariyeriniz ile ilgili stratejik görüşmeler, yazışmalar yapabileceğiniz bir dönem başlıyor. 4 Ocak'a kadar olan bu dönemde kariyeriniz ile ilgili geleceğe yönelik adımlar için değerlendirmelisiniz.

Boğa:
Akademik alanda çalışma düşünceniz var ise 4 Ocak'a kadar olan dönemde başvurularda bulunabilirsiniz. Eğitimler, seyahatler hep geleceğe yönelik gelişiminizi destekleyecek şekilde olacak.

İkizler:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili çalışmalarınız oldukça stratejik ve planlı olabilir. Yeni bir yıla başlarken kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmenin yollarını araştırabilir; bilir kişilere danışabilirsiniz.

Yengeç:
Eşinizle ya da ortağınızla geleceğe yönelik fikirlerinizi paylaşmak; yeni stratejik ortaklıklar yapmak için güzel bir dönem başlıyor. 4 Ocak'a kadar olan bu dönemde iletişim ön planda olacak.

Aslan:
Işinizle ilgili görüşmeler, toplantılar, projeler ağırlık kazanıyor. 4 Ocak'a kadar olan dönemde geleceğe yönelik stratejik planlama ve görüşme yapabilirsiniz. Bu dönemi iyi değerlendirmeli.

Başak:
Yaratıcı projeleri hayata geçirmek için görüşmelerinizi yapabileceğiniz bir dönem başlıyor. 4 Ocak'a kadar yaratıcılığınızı yazıya dökebilir ya da çocuk sahibi olma fikrinizi paylaşabilirsiniz.

Terazi:
Eviniz ve ailenizle ilgili kararlar almak için güzel bir dönem başlıyor. 4 Ocak'a kadar aile bireyleri ile görüşerek stratejik kararlar alma ve planlama yapma fırsatı yakalayabileceğiniz bir dönem olacak.

Akrep:
Telefonlarınızın susmayacağı, eğitim, seminer, görüşme vb günlük yaşantınızı kaplayacağı bir dönem başlıyor. 4 Ocak'a kadar gelişiminiz için stratejik sayılabilecek adımlar atabilirsiniz.

Yay:
Gelirlerinizi yeniden yapılandırmak ve daha sağlam yapı için fikir danışacağınız bir dönem başlıyor. Ocak 4'e kadar finansal konularda stratejik kararlar alabilir; önemli görüşmeler yapabilirsiniz.

Oğlak:
Meraklı, fikirlerinizle insanları etkileyen, düşüncelerinizi rahatlıkla aktarabildiğiniz bir dönem başlıyor. Ocak 4'e kadar ikili ilişkilerinizde fikir paylaşımları ve iletişim  oldukça fazla önem taşıyabilir.

Kova:
Yeni yıla hayaller ve ilham gücünüzü ortaya koyarak başlayabilirsiniz. Ocak 4'e kadar olan dönemde rüyalarınızı not etmeniz faydalı olabilir. Geleceğe yönelik stratejik projeler üretebilirsiniz.

Balık:
Sosyal organizasyonlarda önemli kararlar alabileceğiz bir dönem başlıyor. Geleceğe yönelik stratejik adımlar atabileceğiniz bu dönem 4 Ocak'a kadar sürecek. Fikirlerinizle büyülüyorsunuz.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

2019 Astroloji Eğitim Programımız Başlıyor!