18 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Ailenizle ortak gelirleriniz hakkında fedakar ve merhametli olacağınız; sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir sabah olacak. Öğlen gergin geçse de akşam kariyeriniz ile ilgili destek bulabilirsiniz.

Boğa:
Romantik bir seyahat ya da eğitim için güzel bir sabah olacak. Öğle saatlerinde ortağınız var ise gerginliklerden kaçınmalısınız. Akşama doğru önemli bir danışmandan onay alabilirsiniz.

İkizler:
Sabah saatlerini işinizle ilgili finansal görüşmeleri yapmak için kullanmanız faydalı olabilir. Öğleye doğru stresiniz artsa da akşam saatlerinde bir aile büyüğünün maddi desteği rahatlatacak.

Yengeç:
Yalnızsanız kendinizi tutkulu bir aşkın ortasında bulabilirsiniz. Sezgileriniz oldukça kuvvetli. Maddi gerginlikler öğleden sonra dağılıyor ve güçlü bir ortağın desteği beliriyor.

Aslan:
Bugün sabah saatlerinde işinizle ilgili Yeni bağlantılar kazanmak için sosyal bir organizasyona katılabilirsiniz. Aileyle ilgili konularda duygusal olacaksınız. Akşam bir üstünüzün desteği gelebilir.

Başak:
Yazılı ve sözlü iletişimde yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde sabah saatlerini yeni bağlantılar kurabileceğiniz organizasyonlara ayırmanız faydalı olacaktır. Öğle saatleri stresli geçebilir.

Terazi:
Ailenizle birlikte maddi konularda kararlar almak için güzel bir sabah olacak. Ayrıca eşinize bir hediye ya da evinize sanatsal bir obje alabilirsiniz. Çocuklar ve para gerginlik yaratabilir.

Akrep:
Sezgilerinizin yoğun olduğu bugünde yeni bağlantılar kurabileceğiniz organizasyonlara katılabilirsiniz. Romantik bir kısa kaçamak da olabilir. Aile içinde öğlen gerginliklerden uzak durun.

Yay:
Bu sabah kendinizi şımartmak için yalnız bir alışverişe çıkabilirsiniz. Sevdiklerinize de yeni yıl hediyelerini alabilirsiniz ancak aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Öğlen kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Oğlak:
Doğal çekiciliğiniz ile sezgilerinizi birleştirerek sabah saatlerinde sosyal ortamlarda parlayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Maddi konularda gerginlikler öğleden sonra hafifliyor.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili konular tanımadığınız birinin vasıtasıyla çözülebilir. Öğle saatlerinde agresif ve tepkisel davranışlardan kaçınmanız faydalı olacaktır. Akşam rahatlayabilirsiniz.

Balık:
Arkadaşlarınızla birlikte farklı kişilerle tanışabileceğiniz ya da romantik bir uzun seyahate çıkmak için güzel bir sabah. Akşam saatlerinde sosyal arenada güçlü birinden destek gelebilir.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova