2 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Gece yarısını geçe tepkilerimize hakim olmakta zorlanabiliriz. Sakin olmaya çalışmakta fayda var. Öğleye doğru aşktan yana şans ve yaratıcılığınızı ortaya koyma kapasitesi artıyor. Girişimler için güzel bir gün olacak.

Boğa:
Günün ilk saatlerinde kendinizi huzursuz hissedebilir; meditasyon vb ile rahatlayabilirsiniz. Öğleye doğru maddi açıdan rahat olacak. Ailenizle keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Emlak işlerinde şanslısınız.

İkizler:
Arkadaşlarınıza karşı maddi konularda kayıtsız kalamayacağınız bir gün başlangıcı olabilir. Ikili ilişkiler öğleye doğru yumuşuyor. Önemli yazışmalar, sözleşmeleri akşama bırakmalısınız.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir güne başlıyorsunuz ancak ilk saatlerde kendinizi eşiniz ya da ortağınızla duygusal krizlerin ortasında bulabilirsiniz. Maddi konularda şanslı olacaksınız.

Aslan:
İş ya da günlük yaşantınızdaki beklenmedik ve köklü değişiklikler sebebiyle ani bir seyahate çıkmanız gerekebilir. Sağlığınıza dikkat. Akşama doğru keyifiniz yerinde ve şanslısınız.

Başak:
Aldığınız riskler, yaratıcı bir çözüm için giriştiğiniz köklü değişimde beklenmedik maddi gerginliklerle karşılaşabilirsiniz. Ailenizden destek alabilirsiniz ancak risklerden de kaçınmanız faydalı olur.

Terazi:
Eşinizle aranızda beklenmedik gelişmeler sebebiyle evinizle ilgili ya da aile yaşantınızla ilgili köklü değişikliklere gidebilirsiniz. Günün ilk saatlerinde sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız.

Akrep:
Gece yarısını geçe işinizle ilgili ortaya çıkan beklenmedik gelişmeler sonucu planladığınız bir ortaklık, sözleşme vb konusunda değişikliğe gidebilirsiniz. Maddi açıdan şanslı bir gündesiniz.

Yay:
Yaratıcı projeler ya da finansal konularda yeni riskler almaktan kaçınmanız; stabiliteyi korumaya çalışmanız gereken bir gün başlangıcı. Öğle saatlerinde çekiciliğiniz oldukça yüksek olacak.

Oğlak:
Ailenizle bazı konularda duygusal çatışmalar yaşayabileceğiniz bir gece olacak. Köprüleri ilk atan olmaktan kaçınmalısınız. Maddi konularda şanslı olacağınız akşam saatlerini iyi değerlendirin.

Kova:
Rüyalarınıza dikkat edin; size önemli fikirleri işaret ediyor olabilirler. Günün ilk saatlerinde kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Günün geri kalanı oldukça sosyal ve romantik geçebilir.

Balık:
Gelirlerinizle ilgili beklemedik bir konu, bir gider ya da satışın iptali, gece yarısını geçe duygusal gerginliğe sebep olabilir. Kariyeriniz ile ilgili bir organizasyonda yeni kişiler ile tanışarak rahatlayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova