20 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kendinizi kariyerinizle ilgili kişilerle beklenmedik çatışmalar içinde bulabilirsiniz. İlişkileri kopma aşamasına getirebilecek tartışmalardansa yaratıcı projelere enerjinizi yönlendirmelisiniz.

Boğa:
Bugün uzakta yaşayan ya da akıl danıştığınız biri ile inançlarınız uyuşmadığı için ilişkinizde kopma yaşayabilirsiniz. İlişkinizi zorlamak yerine kendi gelişiminize odaklanmanız faydalı olabilir.

İkizler:
Eşinizle ya da ortağınızla ortak gelirleriniz konusunda yaşadığınız gerginlikler, beklenmedik çatışmalarla tetiklenerek ilişkinizi zorlayabilir. Beklenmedik bir yatırım fırsatı da yakalanabilir.

Yengeç:
Kariyerinizdeki ani gelişmeler ya da sıra dışı hareketler ortağınızla ilişkilerinizde değişikliği tetikleyebilir. Birlikte uluslararası işlere yoğunlaşmak ve yaratıcı projeler çıkarmak faydalı olabilir.

Aslan:
İş yerinizde çalışanlarla yaşadığınız bir gerginlik hukuki ya da medya ile beklenmedik bir olayın patlak vermesine sebep olabilir. Enerjinizi yaratıcı projelere yönlendirmelisiniz.

Başak:
Romantizm ve tutkunun doruğunda bir gün geçirebilirsiniz. Sürpriz bir aşk ya da sanatsal bir faaliyet kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir ya da eşinizle keyifli bir program yapabilirsiniz.

Terazi:
Evinizde köklü değişiklikler eşinizle ilişkinizde beklenmedik gelişmelere yol açabilir. Yalnızsanız sıra dışı ya da sürpriz bir aşk sebebiyle aile içi ilişkilerinizde gerginlikler ortaya çıkabilir.

Akrep:
Bugün iletişimde dikkatli olmalısınız. Özellikle kardeş- yakın akrabalarla iş yapıyorsanız ilişkilerinizde zorlantılar kopuş seviyesine gelebilir. Yaratıcılığınızı ortaya koymanın tam zamanı.

Yay:
Maddi konularda radikal kararlar alma günü değil. Adımlarınıza dikkat edin. Risk almaktan kaçınmakta fayda var. İlham gücünüzün yüksek olacağı bugünde ilgilendiğiniz bir hobi ile uğraşabilirsiniz.

Oğlak:
Eviniz ile ilgili ani gelişmeler hayatınızda, özellikle ikili ilişkilerinizde köklü değişiklikler getirebilir. Kopma noktasına gelen ilişkileriniz bu sınavı atlatamayabilir. Güçlenenler ise kalıcı olacaktır.

Kova:
Kısa bir seyahate çıkmak için güzel bir gün olacak. Rüyalarınıza dikkat edin; not etmeye değer bir şeyler bulabilirsiniz. İlham gücünüzü kullanarak yaratıcı bir gün geçirebilirsiniz.

Balık:
Sosyal çevrede ya da arkadaşlarınızla değer yargılarınız sebebiyle beklenmedik gerginlikler, çatışmalar, ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Yardım organizasyonlarında kendinizi rahat ifade edebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

2019 Astroloji Eğitim Programımız Başlıyor!

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?