20 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kendinizi kariyerinizle ilgili kişilerle beklenmedik çatışmalar içinde bulabilirsiniz. İlişkileri kopma aşamasına getirebilecek tartışmalardansa yaratıcı projelere enerjinizi yönlendirmelisiniz.

Boğa:
Bugün uzakta yaşayan ya da akıl danıştığınız biri ile inançlarınız uyuşmadığı için ilişkinizde kopma yaşayabilirsiniz. İlişkinizi zorlamak yerine kendi gelişiminize odaklanmanız faydalı olabilir.

İkizler:
Eşinizle ya da ortağınızla ortak gelirleriniz konusunda yaşadığınız gerginlikler, beklenmedik çatışmalarla tetiklenerek ilişkinizi zorlayabilir. Beklenmedik bir yatırım fırsatı da yakalanabilir.

Yengeç:
Kariyerinizdeki ani gelişmeler ya da sıra dışı hareketler ortağınızla ilişkilerinizde değişikliği tetikleyebilir. Birlikte uluslararası işlere yoğunlaşmak ve yaratıcı projeler çıkarmak faydalı olabilir.

Aslan:
İş yerinizde çalışanlarla yaşadığınız bir gerginlik hukuki ya da medya ile beklenmedik bir olayın patlak vermesine sebep olabilir. Enerjinizi yaratıcı projelere yönlendirmelisiniz.

Başak:
Romantizm ve tutkunun doruğunda bir gün geçirebilirsiniz. Sürpriz bir aşk ya da sanatsal bir faaliyet kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir ya da eşinizle keyifli bir program yapabilirsiniz.

Terazi:
Evinizde köklü değişiklikler eşinizle ilişkinizde beklenmedik gelişmelere yol açabilir. Yalnızsanız sıra dışı ya da sürpriz bir aşk sebebiyle aile içi ilişkilerinizde gerginlikler ortaya çıkabilir.

Akrep:
Bugün iletişimde dikkatli olmalısınız. Özellikle kardeş- yakın akrabalarla iş yapıyorsanız ilişkilerinizde zorlantılar kopuş seviyesine gelebilir. Yaratıcılığınızı ortaya koymanın tam zamanı.

Yay:
Maddi konularda radikal kararlar alma günü değil. Adımlarınıza dikkat edin. Risk almaktan kaçınmakta fayda var. İlham gücünüzün yüksek olacağı bugünde ilgilendiğiniz bir hobi ile uğraşabilirsiniz.

Oğlak:
Eviniz ile ilgili ani gelişmeler hayatınızda, özellikle ikili ilişkilerinizde köklü değişiklikler getirebilir. Kopma noktasına gelen ilişkileriniz bu sınavı atlatamayabilir. Güçlenenler ise kalıcı olacaktır.

Kova:
Kısa bir seyahate çıkmak için güzel bir gün olacak. Rüyalarınıza dikkat edin; not etmeye değer bir şeyler bulabilirsiniz. İlham gücünüzü kullanarak yaratıcı bir gün geçirebilirsiniz.

Balık:
Sosyal çevrede ya da arkadaşlarınızla değer yargılarınız sebebiyle beklenmedik gerginlikler, çatışmalar, ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Yardım organizasyonlarında kendinizi rahat ifade edebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem