2015 Yılı Akrep ve Yükselen Akrep Burcu YorumlarıSevgili Akrepler, hayatınızda somut yatırımlar inşa etmek için çabaladığınız, sınavlardan geçtiğiniz, geliştiğiniz bir dönem geçirdiniz. 2014'ün son günlerinde bu etkiyi kazançlarınız yani gelirleriniz üzerinde hissetmeye başlayacaksınız. Kariyeriniz ile ilgili konularda gelişiminizi destekleyen şans gezegeni ile birlikte daha fazla kazanç ve geleceğe yatırım yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kalıcı ve somut yatırımların sizi zorladığını hissetseniz de gelecekte "iyi ki" diyeceksiniz. İş yerinizde iletişim, sözleşme vb. konularında bir süredir beklenmedik olaylar yaşanıyor olabilir ve siz buna adapte olmaya çalışıyorsunuz. 


Ocak ve Şubat aylarında etkisini sürdürecek olan bu olaylar Nisan ayından itibaren kesiliyor. Bu süreçte etrafınızdaki kişileri sözlerinizle kırmamaya ekstra özen göstermelisiniz. Yıla kariyeriniz ile ilgili konularda şans gezegeninin desteği ile başlıyor olmanız size terfi ya da prim olarak geri dönebilir. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu ve başarılarınızı görünür hale getirmelisiniz. 

21 Ocak-11 Şubat tarihleri arasında aile içi iletişime ekstra özen göstermeniz faydalı olacaktır. Bu süreçte emlak alım-satım-sözleşme vb. yapmamanız faydalı olabilir. İlişkinizde romantizm ve tutkuyu ortaya çıkarabileceğiniz bir gün 21 Şubat olacak. Aynı şekilde 31 Ağustos ve 2 Kasım'ı not etmekte fayda var. Enerji yüklü bugünleri olumlu kullanmazsanız ufak krizlere dönüşebilirler. 

3-4 Mart tarihlerinde beklenmedik bir olayın ardından akla ilk gelen isim siz olabilir ve terfii siz alabilirsiniz. Tabii pozisyon değişikliği, farklı bir alan ya da tamamen farklı bir firmadan iş teklifi de olabilir. 11 Mart tarihinde ortaya çıkabilecek beklenmedik gelişmeler ile ani stresler, iş yerinizde çalışanlarla agresif ve tepkisel davranışlara yol açabileceği gibi sağlığınıza da negatif yansıyabilir. Dikkatli olmakta fayda var. 

Mart sonunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması yaratıcılığınızı ve ilham gücünüzü ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak; yeter ki siz isteyin! 19 Mayıs-11 Haziran arasında Merkür Geri Hareketi ile eşinizle ortak gelirleriniz ya da kredi, miras, sigorta vb. konularda aksaklıklar meydana gelebilir. Geriye dönerek finansal kontrollerinizi iyi yapmalı ve bir danışmandan destek almalısınız. Mayıs- Eylül ayları arasında yine kendinizle ve sorumluluklarınızla ilgili konular gündeme gelecek. 

Yaz başlangıcıyla artan sosyal organizasyonlar size yeni bir iş-kariyer potansiyeli sağlayabilir. 1 Temmuz'da şans gezegeni ve aşk-ilişkiler gezegeninin olumlu göstergeleri, önemli kişilerle tanışma fırsatı yakalayabileceğinizi; kariyerinizde bu gelişmelerle gelir dışı kaynaklarınızda artış sağlayabileceğini belirtiyor. Kendi işinizi yapmam istiyor ve finansal yatırımcı arıyorsanız bugünlerde gözünüzü dört açmanız faydalı olacaktır. Olaylar yavaş ilerlese de sonuç sağlam olabilir. Bu yılın önemli tarihlerinden biri de 6 Ağustos olacak 

Sevgili Akrepler, kariyerinizde tanınma, takdir ve terfi alma ya da yaptığınız bir projenin topluma sunulması söz konusu olabilir. Layık olmak için bu tarihe kadar çok çalışmanız yeterli. 13 Eylül'de gerçekleşecek olan Güneş Tutulması sosyal çevreniz ve sevdiğiniz arasındaki gerginlikleri ortaya çıkarabilir. Çocuklarınız var ise sevmediğiniz bir arkadaşı vb. sebebiyle gerginlik yaşayabilirsiniz. 

Sonbahara girerken 17 Eylül- 9 Ekim tarihleri arasında sanatsal faaliyetler, ruhsal çalışmalar yapmak ya da tatile çıkmak iyi gelebilir. Kafanızı dinlemek ve ilham gücünüzü kullanarak yeteneklerinizi sergilemek için güzel bir dönem olacak. Arkadaşlarınızla felekten bir gün çalmak, hayatın tadını çıkarmak isteyeceğiniz 7 Ekim'de maddi kısıtlarınızı ve sorumluluklarınızı göz ardı edemeyeceğinizden kendinizi sınırlanmış hissedebilirsiniz. 

Ay ortasında ise 16-17 Ekim tarihlerini ajandanıza not etmelisiniz. Hem cesaret, hem çekicilik, hem de romantizm doruklara çıkacak. Ay sonunda sosyal çevrenizde çekiciliğiniz ve popülerliğinizden etki yaratacak bir fırsat yakalayabilirsiniz. 29 Kasım'da yaratıcı işlerinizi paraya dönüştürmek için atacağınız adımların ne kadar gerçekçi olduğunu test edebilirsiniz.

Gücünüzü ve tutkularınızı hayata geçirebileceğiniz bir yıl olması dileğiyle..


Yazan: Astrolog - Ayşegül Kuyumcu Türker

Aralık, 2014

Sarıyer, İstanbul


*Tüm yazılar Ayşegül Kuyumcu Türker'e ait olup; izinsiz yayınlanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem