2015 Yılı Aslan ve Yükselen Aslan Burcu Yorumları

Sevgili Aslanlar, 2014'ün ikinci yarısı gibi ilk yarısında da kendi gelişiminize, ikili ilişkilerinize önem vereceksiniz. Rahatlık, keyif ve gelişim dış görünüşünüze de yansıyarak kıvrımlı hatlar getirmiş olabilir. Ağustos'un 8'inden itibaren hatlarınıza değil kazançlarınıza yoğunlaşacağınızdan problem olarak görmeyebilirsiniz. Gökyüzündeki hemen hemen olası tüm kötücül etkilerden korunduğunuz bir dönemdesiniz. Yılın ikinci yarısında ise maddi açıdan en şanslı burç Aslan olacak. Bu dönemde kazandıklarınızı değerlendirmeye ve kalıcı yatırımlar yapmaya yönelmeniz faydalı olacaktır. Gelirleriniz kadar giderleriniz de artabilir. Yılbaşında diğer birçok burçta zorlanmalara sebep olacak konular sizin için seyahat ve günlük rutinlerinizde değişiklikler anlamına gelebilir. 

Geçtiğimiz yıllarda yaşadığınız değişikliklerle birlikte Nisan itibariyle günlük düzeninizi oturtabilirsiniz. 21 Ocak-11 Şubat arasında ikili ilişkilerde iletişimde zorlanabilirsiniz. Eski konular gündeme gelebilir; hatta eski sevgililerinizden haber alabilirsiniz. Mart başında uzak bir seyahat yeni bir aşkın kapılarını aralayabilir ya da sosyal medyada tanıştığınız biri ile aşk yaşayabilirsiniz. 11 Mart'ta kendinizi enerjik, cesur ve atak hissedebilirsiniz. Uluslararası seyahatlerde kazalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Nisan başında gerçekleşecek olan Ay Tutulması eğitim, kısa seyahatler ve kardeşlerle ilişkilerinize ışık tutacak; ancak büyük sarsıntılar getirecek boyutta olmayacağını belirtmek gerek. 


19 Mayıs- 11 Haziran tarihleri arasında sosyal hayatınız canlanıyor. Sanılanın aksine iptaller, ertelemeler, yanlış anlaşılmalarla dolu bir dönem olsa da eski dostlarla bir araya gelmek size iyi gelecek. Benzer düşünceleri paylaştığınız kişilerle organize olabilir; birlikte ekip olarak çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Temmuz 1-3 arası ise harika vakit geçireceksiniz. Aşk, keyif, romantizm, şans sizinle olacak. Yılın en güzel günleri diyebiliriz. 

25 Temmuz-6 Eylül arası finansal durumunuzu gözden geçirmek, eskiden gelen eğitimlere katılmak ya da kısa seyahatler için kullanabilirsiniz. Giderlerinizi iyi kontrol etmeniz gereken bir dönem olacak. Yine bu dönemde kardeşlerinizle ilişkilerinizde iletişime önem vermeniz faydalı olacaktır. Eylül ayı ikinci haftasında gerçekleşecek olan Güneş Tutulması finansal durumunuzu gözden geçirmenizi ve yardıma ihtiyacı olan kişilere yardımda bulunmanızı sağlayabilir. 17 Eylül- 9 Ekim arasında iletişim konusunda dikkatli olmanız gereken bir dönemi işaret ediyor. Sözleşmeler, anlaşmalar, eğitim ve seyahatler konusuna özel bir ilgi göstermeniz; geçmişte attığınız adımlar ve yarım kalan işlerinizi tamamlamak için kullanmanız faydalı olacaktır. Ekim ayı maddi kazançlarınızı arttırmak ve yeni bir aşk ile ayaklarınızı yerden kesebilir. Fırsatlar için gözünüzü dört açmalısınız. Yine Ekim'in son günlerinde gelirleriniz ile ilgili konular parlıyor ve kazançlarınızı artırabileceğiniz potansiyeller ortaya çıkarıyor olacak. 

Kasım ayında birçok gelişme ruhsal açıdan gelişiminize yönelmeyi ve sorumluluk almayı sağlayabilir. Yaratıcı projelerinizi para kazanılabilir yatırımlara dönüştürme hayallerinizi gerçeklerle karşılaştırma fırsatı bulabilirsiniz. Ayaklarınız yere basmalı ve pembe gözlükleri çıkarmalısınız. Aralık ayında heyecan, merak sizi uzak seyahatlere, başka kültürlere yönlendirebilir. Aşırılıklardan kaçınmanız ve tadını çıkarmanız faydalı olacaktır. 

Keyifli ve bereketli bu yılın tadını çıkarmanız dileğiyle!


Yazan: Astrolog - Ayşegül Kuyumcu Türker

Aralık, 2014

Sarıyer, İstanbul

*Tüm yazılar Ayşegül Kuyumcu Türker'e ait olup; izinsiz yayınlanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova