2015 Yılı Balık ve Yükselen Balık Burcu YorumlarıSevgili Balıklar, aşk ve evlilik konusunda yılın ikinci yarısında en şanslı burç siz olacaksınız. 2015-2016 Ağustos arasında yani yaklaşık bir yıl boyunca şans gezegeni evlilik ve ortaklık göstergenizi destekliyor olacak. Kendinizi melankolik, romantik ve yaratıcı hissedeceğiniz bu yıl boyunca size zarar veren ya da fazlasıyla pembe gözlüklerle baktığınız bir ilişki içerisinde iseniz ayrılma cesaretini gösterebilir ya da yeni biri ile evliliğe giden yolda yeni adımlar atabilirsiniz. 

Maddi olarak ani gelgitler yaşadığınız dönemler Nisan başı itibariyle sona eriyor. Yıla şansa gezegeninin işiniz, günlük hayatınızı ve sağlığınızı destekleyen etki ile başlıyorsunuz. 3 Mart tarihinde işinizde gerçekleştireceğiniz bir takım çalışması ile beklenmedik gelirler elde edebilirsiniz. 

20 Mart'ta burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması sağlığınızla ilgili konuları gündeme getirecek. Kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Nisan'ın ilk haftası sonunda eski enerjik halinize geri dönebilirsiniz. Nisan ayında sezgilerinize güvenerek sosyal ortamlarda gözlerinizi dört açın aradığınız aşk orada bir yerde olabilir. 

19 Mayıs-11 Haziran tarihleri arasında Merkür geri hareketi eviniz ve ailenizle ilgili olayların daha yavaş; iletişimde kopukluklarla ilerleyeceğini belirtiyor. Emlak-arsa alım-satım gibi fikirleriniz varsa sonraki bir tarihe bırakmanız faydalı olabilir. Yazılı kâğıtlarda problem çıkabileceği gibi sonrasında da problemler yaşayabilirsiniz. Yaz ayları bu yıl aşk ayları! Sizin içinde geçerli... 

Temmuz 1 itibariyle evlilik hayalleri kurmaya başlayabilirsiniz; ancak şans gezegeni ve Venüs'ün desteği için Eylül'ü beklemeniz daha faydalı olabilir. Pembe gözlükler adeta gözlerinizi kapatmış. Bu dönemde ayakları yere basan bir arkadaşınızın sizi dürtmesini önceden uyarmanız faydalı olabilir; çünkü her olayın olumlu yönünü görmek her zaman faydalı olmayacaktır. Tatile ve kendinize vakit ayırmanız faydalı olacaktır. 

13 Eylül'de gerçekleşecek olan Güneş Tutulması evlilik göstergenizi tetikleyeceğinden kendinizi nikâh şahitlerinin yanı başında otururken bulabilirsiniz. 22 Eylül itibariyle kariyeriniz hayatınızdaki önemli yerini alıyor ve yazı kapatıyorsunuz. Yeni sorumluluklar, sınavlar, zorluklar ama sonunda başarı sizin olacak. 

Yıl sonuna doğru hayatınızda büyük ve köklü değişimler olabilir. Evlilik, kariyer değişimi ve bunlarla birlikte ev vb. değişiklikler. Bu hızlı akışta göremediğiniz noktaları tamir etmek için bir durup bakmanız gerekebilir. 7 ve 16 Ekim tarihleri bu duraklama için oldukça uygun olacak ancak 17 Ekim'de yine ayaklarınızın yerden kesildiğini hissedebilirsiniz. 

Tüm bu aşk sarmalı içinde maddi konularda kendinizi korumanız gerekebilir. 29 Kasım'da bir kaç adım geri çekilerek hayatınıza dışarıdan bakma fırsatı yakalayabilirsiniz. Aralık ayında maddi konularda tehlikeli göstergeler söz konusu olabilir. Kumar vb. kaçınmanız faydalı olacaktır.

Yaratıcı, romantik ve pozitif bir yıl geçirmeniz dileğiyle!Yazan: Astrolog - Ayşegül Kuyumcu Türker

Aralık, 2014

Sarıyer, İstanbul


*Tüm yazılar Ayşegül Kuyumcu Türker'e ait olup; izinsiz yayınlanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova