2015 Yılı Başak ve Yükselen Başak Burcu Yorumları

Sevgili Başaklar, 2015 yılı hedeflerinize doğru sorumluluk, şans ve yaratıcılıkla adım atmanıza olanak sağlayacak. Uzun bir aradan sonra şansınızın açıldığını hissettiğiniz bir yıl olacak. Ağustos ayında burcunuzda giriş yapacak olan şans gezegeni kişisel gelişiminize yatırım yapmanızı hayatınızda ilgili birçok konuda korumalı durumda olmanızı sağlayacak. 

Özel ilişkilerde elektriği yakalayamadığınız ve ortak gelirler ile ilgili süregelen gerginlikler yılların ardından Nisan ayı itibariyle dağılmaya başlıyor. Özellikle çocuk sahibi olmayı arzu ediyor ve talihsizlikler yaşıyorsanız, bulutların dağılmaya başladığını hissedebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızda ani iniş çıkışlar sebebiyle maddi riskler konusunda tedbirli davranmaya alışmış olabilirsiniz. Nisan itibariyle daha güçlü daha sağlam durabilirsiniz. 

21 Ocak-11 Şubat tarihleri arasında sağlığınızla ilgili konularda dengeli davranmanız önem taşıyacak. Hem önemli belirtileri göz ardı etmeden kontrollerinizi yaptırmalı hem de her konuyu kendinize dert edip sağlığınızı zorlamamalısınız. Rahatlamak için meditasyon, yoga vb. çalışmalar yapmanız faydalı olabilir. 

Mart'ın ilk günlerinde gelir dışı kaynaklarınızla ilgili beklenmedik olumlu gelişmeler ile yeni bir proje üzerinde kendi başınıza çalışmaya başlayabilirsiniz. Projeyi başkaları ile paylaşmanız için Ağustos ayını beklemeniz daha doğru olacaktır. 20 Mart'ta gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ikili ilişkilerinizde önemli bir dönüm noktası olabilir. Fedakârlık gerektiren ya da ilgi odağı olduğunuz ilişkilerde zorlanmalar yaşanabilir. Ancak karşılıklı paylaşımlarla ilişkinizi kuvvetlendirebilirsiniz. 

3 Nisan Ay Tutulması ile gelirleriniz, gelir dışı kaynaklarınız ve riskleriniz gündeme geliyor; öncesi ve sonrasında dikkatli olmakta fayda var. 19 Mayıs-11 Haziran tarihleri arasında kariyeriniz ile ilgili konularda yeni adımlar atmamalı ve mevcut projelerinizi ele almalısınız. Daha önce yapmış olduğunuz bir görüşme, tanışıklık vasıtasıyla bir fırsat yeniden gündeme geldiği takdirde 11 Haziran sonrasında değerlendirmeniz ya da başlangıç yapmanız faydalı olacaktır. 

1 Temmuz ise kariyerinizde tanımadığınız birinin sürpriz bir finansal yardımı ile yeni bir yatırım fırsatı yakalayabileceğiniz bir tarih. 25 Temmuz- 6 Eylül arasında eski bir aşk ya da ilişki yeniden hayatınıza girebilir. 2015 süresince zaman zaman kendinize vakit ayırıp kendinizi şımartmanız; yeni projeler üzerinde çalışmanız ya da sadece durup dinlenmeye fırsat ayırmanız gerekecek. Bu dönem de kendinizi şımartmanız gereken dönemlerden biri olacak. 

13 Eylül'de burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması, kendinizi, hedeflerinizi, kariyeriniz ve ilişkilerinizi gözden geçirmenizi sağlayacak. Şans gezegeninin koruması altında gerginlikleri daha hafif hissedeceksiniz. Terazi burcunda 17 Eylül- 9 Ekim tarihleri arasında geri harekete geçen Merkür ile gelirlerinizi, değerlerinizi ve varlıklarınızı yeniden gözden geçireceksiniz. Geçmişten gelen alacaklar ortaya çıkabilir. 

Ekim ayı aşk ve ilişkiler ayı diyebiliriz Sevgili Başaklar. Hem ilişkilerinizi gözden geçirip hem de yeni ilişkilere adım atabileceğiniz bir ay olacak. 16 Ekim, 17 Ekim ve 26 Ekim bu anlamda olumlu günler olacak. Kasım itibariyle hem çekiciliğiniz, hem enerjiniz hem de şansınız oldukça yüksek! Kasım'ın son günlerinde beraberliğinizi daha ciddi bir boyuta nasıl taşıyabileceğinizi değerlendirebilirsiniz. 

Keyifli ve üretken bir yıl olması dileğiyle...


Yazan: Astrolog - Ayşegül Kuyumcu Türker

Aralık, 2014

Sarıyer, İstanbul


*Tüm yazılar Ayşegül Kuyumcu Türker'e ait olup; izinsiz yayınlanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova