2015 Yılı Boğa ve Yükselen Boğa Burcu Yorumları


Sevgili Boğa'lar! Yılın ilk gününe biraz duygusal, kuvvetli sevgilerle ve ikili ilişkilerde güvende olma arzusu ile başlıyorsunuz. Geçtiğimiz bir kaç yıl boyunca içgüdülerinize göre hareket ederek; beklenmedik ve bilinmeyen gelişmeler sonucu hayatınızın yönünü, yaşam felsefenizi yeniden gözden geçirdiniz. 

Nisan ayı başlangıcı ile bu etki yavaş yavaş dağılıyor. Şans gezegeninin aile ve eviniz ile ilgili alanda Ağustos'a kadar olan seyahati ile emlak alım-satım, yeni bir eve geçme, ailenizde genişleme söz konusu olabilir. Evinizi hayal ettiğiniz dekorasyonda döşeme, daha lüks, daha konforlu hale getirme ya da kendinizi geliştirebileceğiniz bir çalışma alanı yaratmak da mümkün olacak. Aile büyüklerinden bir erkeğin yardımı ile bunları hayata geçirebilirsiniz. 

Ağustos sonrasında ise hayatınızda farklı mutluluklar söz konusu olabilir. Çocuk sahibi olmaya ya da beraberliğinizi bir sonraki adıma taşımaya karar verebilirsiniz. Yaratıcılığınızın ve üretkenliğinizin yüksek olacağı bu dönemde sanatsal faaliyetlerde daha aktif olabilir; bir hobinizden kazanç sağlamayı düşünebilirsiniz. 

Geçtiğimiz iki yıl boyunca ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda yaşadığınız zorlanmalar yavaş yavaş dağılıyor. 2015 yılında da Mayıs- Ekim aylarında sorumluluk almakta, hayır demekte zorlanabilir zaman zaman sınanıyormuş hissi yaşayabilirsiniz. Ancak yıl genelinde miras, kredi, sigorta, prim, bonuz vb. gelir dışı kaynaklar ile ilgili sorumluluklar alarak geleceğe yönelik somut finansal adımlar atma fırsatı bulacaksınız. 

Temmuz'un sonu Eylül'ün ilk haftası arasında aile içi ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir. Evlenme, ev değiştirme vb. kararlar için çok doğru bir zaman olmayabilir. Ancak hemen öncesinde Temmuz'un ilk 3 günü bu kararlar için şans getiriyor. Ayrıca 17 Mart-11 Nisan tarihlerini de ikili ilişkiler ve aşk konusunda keyifli, sosyal yaşamınızın hareketli olacağı bir dönem olarak not etmekte fayda var. 

20 Mart Güneş Tutulması ile bazı ilişkiler gündeme gelse de uzun soluklu ilişkilerin başlangıcı için Ekim'in ikinci haftasının daha uygun olacağını söyleyebiliriz. 20-26 Nisan tarihleri arasında hedeflerinize giden yol konusunda sezgileriniz daha açık olacak; gözünüzü açık tutmanızda fayda var. Kariyeriniz ile ilgili radikal bir değişiklik söz konusu olmayabilir ancak 

Ocak ayını yeni bağlantılar kurabileceğiniz sosyal organizasyonlara katılarak geçirmenizde fayda var. Finansal anlamda daha ziyade ayaklarınızın yere basacağı bir yıl olabilir. Özellikle yıl sonuna doğru Kasım ve Aralık aylarında geleceğe yönelik somut yatırımlarda bulunabilirsiniz. 

Sağlıklı bir yıl dileğiyle!

Yazan: Astrolog - Ayşegül Kuyumcu Türker

Aralık, 2014

Sarıyer, İstanbul

*Tüm yazılar Ayşegül Kuyumcu Türker'e ait olup; izinsiz yayınlanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova