2015 Yılı İkizler ve Yükselen İkizler Burcu Yorumları


Sevgili İkizler, 2015 size birçok konuda fırsatlarla geliyor! Geçtiğimiz yıllara nazaran ikili ilişkilerde daha ciddi adımlar atabileceğiniz; içsel gelişiminize ağırlık verebileceğiniz sosyal hayatınızın oldukça canlı ve heyecanlı olacağı bir yıl olacak. 

2014'ün son günlerinden itibaren ikili ilişkilerde ciddi adımlar atabileceğiniz bir dönem başlıyor. Yalnızsanız ciddi bir ilişki, beraberliğiniz var ise evliliğe doğru bir adım ya da bir iş ortaklığı yolunda yeni sorumluluklar. 21 Ocak-11 Şubat arasında daha sosyal yaşantınız biraz sakinliyor. Bu dönemde geriye dönük eğitiminiz ile ilgili yapmanız gereken işler, projeler var ise değerlendirmeniz faydalı olacaktır. 

Şans gezegeni de yılbaşından 8 Ağustos'a kadar sizi bu alanda destekliyor olacak. Özellikle ruhsal ve kişisel gelişiminize yönelik eğitimler ve farkındalık çalışmalarından en yüksek faydayı sağlayabileceğiniz bir dönem olabilir. 3-4 Mart tarihlerinde çıkacağınız kısa bir seyahat ya da arkadaşlarınızla katılacağınız sosyal bir organizasyonda tanışacağınız yeni biri ile sürpriz bir aşka tutulabilirsiniz. 

20 Mart'ta gerçekleşecek olan Güneş Tutulması kariyeriniz ile ilgili yaşadığınız güç savaşları, zorlantılar ve kafa karışıklığının aydınlanmasını sağlayabilir. Yakın akrabalarınızın sizi koruma altına alacağı bu dönemde kariyeriniz ile ilgili ani ve beklenmedik hareketler ya da otorite figürlerine karşı tepkisel davranışlardan kaçınmanız faydalı olacaktır. Ortak gelirler ve finansal konularda yaşanan bu güç savaşları Nisan başı itibariyle sona eriyor. Nisan'ın son haftasını kendi başınıza önemli proje üzerinde çalışmak üzere ayırabilirsiniz. 

19 Mayıs-11 Haziran arasında kafanızı toplamaya vakit ayırmanız gerekebilir. Kendinizi ifade edemediğinizi, özellikle ikili ilişkilerde yanlış anlaşıldığınızı düşüneceğiniz bir dönem söz konusu. Eski ilişkileriniz de gündeme gelebilir; onlardan haber alabilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi sosyal hayatınız oldukça hareketli. Değişik ve orijinal gruplarda yer alabilir; farklı arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Temmuz'un ilk haftasına özellikle dikkat etmenizde fayda var çünkü aşk kapınızı çalabilir. Bu şanslı ve keyifli günü kısa bir seyahate ya da kendi gelişiminiz için bir eğitime ayırdığınızı düşünseniz de tüm bu girişimler romantik bir hal alabilir. 

25 Temmuz-6 Eylül arası kardeşler ve yakın akrabalarda olan ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda olabilir. Yeni bir aşk ve evlilik için pek uygun bir dönem olmasa da geçmişte yaşanan bir aşkın yeniden doğması olası. 8 Ağustos sonrasında emlak alım- satım işlemleri, evinizde yeniden dekorasyon gibi konulara eğilebilirsiniz. Mayıs ve Ekim ayları arasında sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz. Yoğun çalışma temposu ve geçmişten gelen rahatsızlıklar nüksedebilir. Kontrollerinizi yaptırmanız faydalı olacaktır. 

17 Eylül- 9 Ekim arası yaratıcı projelerde, çocuklarla ilgili konularda zorlanma yaşanabilir. Daha önce verdiğiniz sözlerin üzerinden geçmeniz faydalı olacaktır. Ekim ayı aşk ve romantizm ile başınızı döndüreceğinden; kariyeriniz ile ilgili ufak tefek çalkantılarda sakin kalmayı başarmanız daha kolay olabilir. 

Kasım sonlarına doğru hayallerinizi gerçeğe çevirmek için gerekli olan ortaklıkla ilgili daha gerçekçi ve somut adımlar atabileceksiniz. Aralığın ilk iki haftasında adrenalin uğruna şansınızı çok fazla zorlamamanız faydalı olacaktır. Maddi konularda çok fazla risk almamaya çalışmanız faydalı olacaktır. Ani ve beklenmedik giriş-çıkışlar yaşanabilir; ancak yıl genelinde durağanlık söz konusu. 

Sağlıklı bir yıl dileğiyle!Yazan: Astrolog - Ayşegül Kuyumcu Türker

Aralık, 2014

Sarıyer, İstanbul

*Tüm yazılar Ayşegül Kuyumcu Türker'e ait olup; izinsiz yayınlanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova