2015 Yılı Koç ve Yükselen Koç Burcu Yorumları


Sevgili Koç'lar, 2015 itibariyle son yıllarda süregelen türbülanslı ve hızla değişen olayların sonuna geliyorsunuz. Işık göründü! Nisan başından itibaren daha sakin, daha tutarlı hareketler sergileyeceğiniz ve hem kendinizi hem etrafınızı şaşırtmayı bırakacağınız bir dönem başlıyor. Yaratıcılığınızı yine özgün bir şekilde ortaya koyma fırsatı yakalayabilirsiniz; ancak otorite figürleri ile çatışmalardan uzak olacaksınız. 

20 Mart'ta gerçekleşecek olan Güneş Tutulması duygusal iniş çıkışlara sebep olabilir. Nisan başında gerçekleşecek olan Ay Tutulması ise ikili ilişkilerde ego çatışmaları ve ani tepkisel davranışlara yol açabilir. Aşk ve romantizm konusunda Mart, Temmuz ve Ağustos aylarının ilk günlerini ve Ekim ayının son günlerini iyi değerlendirmekte fayda var. Bir birlikteliğiniz yok ise Ağustos'un ilk haftasına kadar yeni bir ilişkiye başlamak konusunda şans gezegeninin sizin yanınızda olacağını unutmayın. Ayrıca bu dönemde bir birlikteliğiniz var ise çocuk sahibi olmayı düşünebilir ya da bir hobinizi işe çevirmeye karar verebilirsiniz. Hayatın tadını çıkardığınızı hissedeceğiniz bir dönem olacak. 

Ağustos'un ilk haftasından yıl sonuna kadar olan dönemde işinizde yeni projeler, yeni sorumluluklar alabilir; gelişiminiz için yeni eğitimlere katılabilirsiniz. 2014'ün son günlerinden itibaren ideallerinize ve hedeflerinize doğru daha stratejik adımlar atma ve geleceğinizi planlama fırsatı bulabilirsiniz. Bu yılı geleceğinize doğru ilk adım olarak düşünebilirsiniz. 

Ağustos sonundan Ekim'in ortasına kadar ikili ilişkilerde konuşulmamış problemler; hasıraltı edilmiş konuşmalar gündeme gelerek ilişkinizde eksikleri tamamlamanıza yardımcı olabilir. 27 Eylül'de gerçekleşecek olan Ay Tutulması ise konuşmayı reddettiğiniz konuları gündeme getirecek. İlişkiniz güçleniyor! Bekarsanız bu dönemde geçmişinizden gelen biri ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 13 Eylül' de gerçekleşecek olan Güneş Tutulması sağlığınız ile ilgili konuları gündeme getirecek. Şans gezegeninin bu alanda olması sizi koruyor olsa da dikkatli olmanızda fayda var. 

Kasım ayı yine hedefleriniz ve idealleriniz konusunda sorumluluk alarak geleceğe yönelik somut adımlar atmanıza olanak sağlayacak. Kendinizi sınanmış hissetseniz de daha olgun, daha planlı ve organize hayatınıza devam edeceksiniz. Kariyeriniz ile ilgili konularda gelişeceğiniz ancak yeni sorumluluklar alırken dikkatli olmanız gereken bir yıl olacak. Özellikle Mart-Temmuz arası alacağınız sorumlulukları iyi değerlendirmelisiniz. Fazlasıyla çalışarak kendinizi tüketmeyin. 

Aralık ayı kariyer fırsatları ile dolu olacak. Finansal konularda çok fazla değişkenliğin olmadığı bir yıl 2015. Mart ve Nisan aylarında gelirleriniz artabilir. Bonus, prim, maaş değişikliği görüşmeleri yapabilirsiniz. 

Keyifli bir yıl dileğiyle!Yazan: Astrolog - Ayşegül Kuyumcu Türker

Aralık, 2014

Sarıyer, İstanbul

*Tüm yazılar Ayşegül Kuyumcu Türker'e ait olup; izinsiz yayınlanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova