2015 Yılı Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu YorumlarıSevgili Oğlaklar, geçtiğimiz yıllardan bu yana ailenizle ve evinizle ilgili ortaya çıkan beklenmedik olaylar kendinizi dönüştürme ihtiyacı ve boyunduruğu altına aldı. Doğanız gereği toplumdaki yeriniz ve hayattaki duruşunuzu değiştirmemek adına bu dönüşümü kendi içinizde yaşamış olmalısınız. 

Güzel haber 2015'te! Nisan ayına kadar bir kaç kez daha nüksederek bu olaylar hayatınızdan çıkıyor. Nisan itibariyle yine beklenmedik olaylar yaşanabilir ve siz kişisel dönüşümünüzü içinizde yaşayabilirsiniz ancak birbirleriyle bağlantılı ve zoraki bu durum ortadan kalkacak. Kendi gücünüzü ortaya koymak üzere dönüşümünüzü isteğinizde gerçekleştirecek ve sonunda daha güçlü bir siz olarak ortaya çıkacaksınız. 

Özellikle yılbaşı ve sevgililer gününde bu konuların yeniden gündeme gelmesi kaynağın sizin ya da eşinizin ebeveynleri ile ilgili olabileceğini gösteriyor olabilir. 21 Ocak-11 Şubat tarihleri arasında gelirleriniz ile ilgili konular daha yavaş ilerleyebilir, aksayabilir ya da geçmişe yönelik alacak-verecek ortaya çıkabilir. 

Şans Gezegeni gelir dışı kaynaklarınızı koruma altına aldığından gelirlerinize ilgili finansal durumunuzu gözden geçirmeniz faydalı olacaktır. Mart ayının ilk günlerinde beklenmedik bir fırsatın ortaya çıkması ile bir emlak alım-satımına gidebilirsiniz. Satışın karlı olacağını; almak istiyorsanız kredi vb. konusunda zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz. 

Nisan başında gerçekleşecek olan Güneş Tutulması kariyerinizde parlamanızı ve toplumda bulunduğunuz noktanın görünür hale gelmesini sağlayacak. İçgüdüleriniz size hayatınızı istediğiniz şekle dönüştürmek için risk almanızı söylüyor! 

Nisan 20-26 arası günler keyifli, eğlenceli, çocuklarla vakit geçirmek için hatta belki de tatile çıkmak için bir fırsat olabilir. Yaratıcılığınızın oldukça yüksek olacağı bugünlerden faydalanmak için kendi kendinize çalışmayı da tercih edebilirsiniz. Aşk ve romantizmi pas geçmeyin. 

19 Mayıs- 11 Haziran arasında gerçekleşecek olan Merkür geri hareketi günlük rutininizi oldukça aksatabilir. Sağlığınızla ilgili kontrollerinizi aksatmamalı ve işinizle ilgili elinizdeki projeleri bitirmeye bakmalısınız. 9 Nisan- 8 Ağustos arasında ise yeni gelir dışı kaynaklarınız olumlu etkiler altında olacak. Kredi, sigorta, miras vb. konuları ele alarak geçmişten gelen aksaklıkları toparlayabilirsiniz. 

Yaza oldukça tutkulu bir başlangıç yapabilirsiniz! 1 Temmuz tarihini aşk dolu bir gün olarak not etmekte fayda var. 25 Temmuz-6 Eylül arasında aşk hayatınızın temposu hafifleyebilir. Emin olmadığınız bir ilişki içindeyseniz bitirmeniz olası. 6 Ağustos beş yıldızlı bir gün olacak. Yatırımlarınız için aradığınız kaynağı sosyal çevrenizden biri sağlayabilir. 

17 Eylül-9 Ekim arasında kariyeriniz ile ilgili konular yavaş ilerleyebilir. Biraz zihin çalışmaları, yeni dönem için araştırmalar bu dönem için daha uygun olacaktır. Aile ile ilgili temizliklerin yapılmadığını düşünüyorsanız 28 Eylül'de gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile duygusal yoğunluğun bu yönde olacaktır. 

Ekim ayının son haftası iş seyahatlerinin romantik birer kaçamağa dönüşmesi ile geçebilir. 16-17-26-29 Ekim tarihlerini ajandanıza not etmenizde fayda var. Kasım sonunda spiritüel ve mistik konulara olan merakınızı ciddi olarak ele alabilir; eğitim, seminer vb. katılabilirsiniz. 

Uzun süreli meditasyonun size göre olmadığını düşünüyorsanız Kasım ayını bekleyin! 11 Aralık size ufak gerginliklerin yine ortaya çıkabileceğini gösterecek. Ancak bu kez güç sizde olacak. Bu yıl için son kez ancak bu sefer olayları yönlendirecek kişi olarak bu konuyu ele alacaksınız. Bu doğrultuda aşırı tepkisel davranışlardan kaçınmanız faydalı olacaktır.

Planlı, düzenli, hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir yıl dileğiyle, 


Yazan: Astrolog - Ayşegül Kuyumcu Türker

Aralık, 2014

Sarıyer, İstanbul


*Tüm yazılar Ayşegül Kuyumcu Türker'e ait olup; izinsiz yayınlanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem