2015 Yılı Terazi ve Yükselen Terazi Burcu YorumlarıSevgili Teraziler, son bir kaç yıldır eviniz, özel ilişkileriniz ve kariyeriniz ile ilgili süre gelen çalkantılar 2015 yılında da Nisan ayına kadar devam ederek yavaş yavaş azalıyor. Diplomatik yapınız ve denge arayışındaki ruhunuz ne yazık ki bu gelgitlerde zorlanıyor; ancak kendinizi düşünerek radikal kararlar vermelisiniz. 

21 Ocak- 11 Şubat tarihleri arasında yaratıcılığınızı kullanacağınız projelere eğilmeniz faydalı olacaktır. Çocuklarınıza biraz zaman ayırmak onları sevindirebilir. Sevdiğinizle iletişimde bazı aksaklıklar yaşanabilir ancak geçici bir süre olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Mart ayına geldiğinizde yalnızsanız kendinizi sosyal çevrenizden farklı biri ile beklenmedik bir aşkın içinde bulabilirsiniz. Bu sıra dışı ilişkiye hazır olup olmadığınıza emin değilseniz 11 Mart'ta karar verebilmek için gerekli cesareti içinizde hissedeceksiniz. İkili ilişkiler ile ilgili bu cesur ve atak duruşu karşı taraftan da görebilirsiniz. Yani ortaklar ile gerginlikler ya da beklemediğiniz bir düşmanın ortaya çıkması söz konusu olabilir. 

4 Nisan'da burcunuzda gerçekleşecek olan Ay Tutulması duygusal çalkantılar getirebilir. Başkalarını kırmamak pahasına duygularınızı içinize atmamanız sizin için daha faydalı olacaktır. 19 Nisan- 11 Haziran tarihleri arasında seyahatler, eğitimler söz konusu olabilir. İdeallerinize ulaşmak için koyduğunuz hedefleri, bu hedeflere ulaşmak için belirlediğiniz yolu değerlendirme zamanı. Uzak bir seyahat ya da bir eğitim ile vizyonunuz genişleyebilir; kendinizi geliştirebilirsiniz. 

1 Temmuz yılın en şanslı, en keyifli, en aşk dolu günü! Arkadaşlarınızla bulunacağınız bir ortamda yeni biri ile tanışabilir, bir arkadaşlık olarak başlayan bu ilişki ile 25 Temmuz - 6 Eylül arasında ağırdan alsanız da kendinizi bir aşk filmi setinde hissedebilirsiniz. Eğer Temmuz başında yeni bir aşka tutulmadıysanız, Ağustos'un ilk haftasında eski bir aşkın tarihin tozlu raflarından çıkıp hayatınıza yeniden sokulmaya çalıştığını görebilirsiniz. Birlikteliğiniz var ise bazı problemleri aşmak için çaba sarf etmeniz gerekebilir. İlişkiyi arzu ettiğiniz gibi dengede ve harmoni içinde tutabilmek için karşılıklı fedakârlık ve tatmin gerektiğini unutmamalısınız. 

Tüm bunların ardından 17 Eylül- 9 Ekim arasında burcunuzda gerçekleşecek olan Merkür geri hareketi sizi biraz zorlayabilir. İkili ilişkilerde konuşulmayın problemlerin gün yüzüne çıkması, iletişim kopuklukları, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Bu dönemi tamir süreci olarak kullanmak akılcı olacaktır. 

Ekim ve Kasım aylarında ayaklarınızı yerden kesecek romantik günler sizi bekliyor. O kadar keyif verecek ki geleceğe yönelik somut bir adım bile atmak isteyebilirsiniz. 7-17-26-29 Ekim tarihlerini bu noktada not etmekte fayda var. Aralık ayı daha ziyade işlerinize yöneteceğiniz bir ay olacak. Adrenalinin yükseleceği 7-11 Aralık tarihlerinde aksiyonlarınıza dikkat etmeniz faydalı olabilir.

Dengede ve sosyal bir yıl geçirmeniz dileğiyle!Yazan: Astrolog - Ayşegül Kuyumcu Türker

Aralık, 2014

Sarıyer, İstanbul

*Tüm yazılar Ayşegül Kuyumcu Türker'e ait olup; izinsiz yayınlanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova