2015 Yılı Yay ve Yükselen Yay Burcu YorumlarıSevgili Yaylar, 2015 yılı size uzun bir süredir tatmadığınız duyguları tattırın bir yıl olacak. 2014'ün son günlerinden itibaren hayatınızın her alanında düzenlemeler yapmaya başlayacaksınız. 

Ağustos ayının ilk haftası itibariyle şans gezegeni kariyer alanınızda seyahatine başlayarak sizi bu alanda geliştirmek ve parlatmak üzere yaklaşık bir yıl kalacak. Çalışmak, daha çok çalışmak çok keyifli gibi görünmese de 12 yıl boyunca bir yıl yakalanacağınız bu fırsatı geri tepmemekte fayda var. Özellikle kendi gelişiminiz, ikili ilişkiler ve kariyerinizde ilgili sallantıda-askıda yürüyen işleri toparlamak için bir fırsat olacak. 

Yılbaşında hedeflerinizi, ideallerinizi, yaşam felsefenizi gözden geçirirken aldığınız riskler maddi iniş çıkışlar yaratmaya devam edebilir. Nisan başında bu tribülanslar sona eriyor ve Ağustos başı itibariyle hedeflerinizi hayata geçirmeye başlayarak kariyer merdivenlerini tırmanacaksınız. 

3 Mart tarihinde yabancı biri ile aşka tutulabileceğiniz gibi inovatif bir fikirle yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz bir gün de olabilir. Yılın ilk üç ayında omuzlarınızda hissedeceğiniz sorumlulukların ağırlığı yerini tıkır tıkır işleyen ve rahat bir kariyere bırakıyor. 19 Mayıs- 11 Haziran arasında ortaklarla ilişkilerinizde gözden geçirilmesi; ütülenmesi gereken detayların üzerinden geçebilirsiniz. Konuşulmamış konular her iki tarafın da aklını kurcalıyor olabilir. 

Yaz sıcaklarının başlamasıyla 1 Temmuz'da aşk sezonu da açılıyor. Çıkacağınız bir seyahat ya da katılacağınız bir eğitimde yeni biri ile tanışabilir; birlikte çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bir ilişki düşünüyorsanız elinizi çabuk tutmanızı ve ilişkinin adını koymanızı öneririm. Zira aşk gezegeni Venüs 25 Temmuz-6 Eylül arasında geri harekette olacak; bu dönemde ilişkilerde ilgili konular askıya alınabilir. Bu süreçte kariyeriniz ile ilgili yıldızlı bir gün sizi bekliyor olacak. 

6 Ağustos'ta yeniden yapılandırma, marka ya da ürün gamı değişikliği gibi çalışmaların içinde parlayabilirsiniz. Sonbahar ile birlikte yılın 3. Ve son Merkür gerilemesini sosyal alanda yaşayacaksınız. Yaptığınız programlarda aksaklıklarla karşılaşsanız da eski dostlarla bir araya gelmek için güzel bir dönem olacak. Yılsonuna doğru hayatınız daha ziyade kariyer odaklı geçeceğinden bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. 

16 Ekim tarihinde kariyeriniz ile ilgili cesur bir adım atma fırsatı yakalayabilirsiniz. İstediğinize ulaşabilirsiniz. İstemeyi ve istediğinizi dile getirmeyi bilmelisiniz. Yine Ekim ayının 26'sında katılacağınız bir arkadaş organizasyonunda yeni biri ile tanışabilir; tatlı bir aşka yelken açabilirsiniz. Bir birlikteliğiniz varsa arkadaşlarla çok keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. 

Kasım ve Aralık ayları daha ziyade yaratıcı işlerle uğraşacak geçireceğiniz bir dönem olacak. Biraz eğlence biraz iş ne de olsa doğum günü ayları! Heyecan ve macera size keyif verse de yılsonuna doğru bu adrenalin arzusunu dizginlemeyi öğrenmelisiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünmüyorsanız dikkatli olmanızda fayda var!

Macera ve gelişim dolu bir yıl dilerim!


Yazan: Astrolog - Ayşegül Kuyumcu Türker

Aralık, 2014

Sarıyer, İstanbul

*Tüm yazılar Ayşegül Kuyumcu Türker'e ait olup; izinsiz yayınlanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem