2015 Yılı Yengeç ve Yükselen Yengeç Burcu YorumlarıSevgili Yengeçler, Eviniz, eşiniz ve kariyeriniz arasındaki gerginlik nihayet sona eriyor. Nisan başına kadar zaman zaman ortaya çıkacak olan bu güç ve ego çatışmaları yerini kariyerinizde farklı ve inovatif yaklaşımlara bırakacak. Özellikle ortak gelirleriniz söz konusu olduğunda ortaya çıkan bu problemler 21 Ocak-11 Şubat tarihleri arasında daha belirgin ortaya çıkabilir. 


21 Şubat31 Ağustos ve 2 Kasım'da ilişkinizde sükûneti sağlamaya çalışmanızda fayda var. 2014'ün son günlerinde sağlık ve iş yaşantınızda daha fazla sorumluluk almaya başlayabilirsiniz. Mayıs- Ekim ayları arasında yine çocuklarla ve yaratıcı işlerinizi paraya dönüştürmeye yoğunlaşabilirsiniz. Sonrasında yoğun bir iş temposu sizi bekliyor! İlişkinizde maddi beklentiler, iş yerinizde yoğun tempo sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerektiğinin sinyallerini veriyor. 


Maddi anlamda yılın en şanslı burcusunuz. 8 Ağustos'a kadar hem gelirleriniz hem de giderleriniz artış gösterebilir. 12 yılda bir denk gelen şans gezegeninin bu koruyucu etkisini akılcı ve kalıcı yatırımlar yaparak kullanmaya çalışmalısınız. Aşırı harcamalarla gelen bu fırsatı göndermeyin. 8 Ağustos ve sonrasında ise yeni eğitimler, bağlantılar, kısa seyahatler ve sözleşmeler, anlaşmalar konusunda şanslı ve bereketli olacaksınız. 


Ocak 21-Şubat 11 arasında gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili aksaklıklar, zorlanmalar yaşanabileceğinden bahsetmiştik. İlişkinize yansımasının dışında kredi, yatırım vb. konularında da dikkatli olmakta fayda var. Şubat'ın ilk haftası aşk ile ayaklarınız yerden kesilebilir. Mart 1-3 arasında ise kariyerinizde atama, yeni bir iş, yeni bir müşteri gibi sürpriz gelişmeler olumlu finansal sonuçlar getirecek. 


Mart'ın sonlarında Güneş Tutulması uzak seyahatler, yabancılarla ilişkiler, hukuki konuları etkileyeceğinden aksaklıklar gün yüzüne çıkarak gerginlik yaratabilir. Nisan'ın son haftasında katılacağınız etkinliklerde size ilham verecek yeni kişilerle tanışmak mümkün olacak. Yazın tatlı havasını içinize çekmeden önce 19 Mayıs-11 Haziran arası inzivaya çekilerek kendi projeleriniz üzerinde çalışabilir ya da spiritüel ve ruhsal çalışmalarla içsel gelişiminize yoğunlaşabilirsiniz. Temmuz başında çıkacağınız kısa bir seyahat oldukça romantik geçebilir. Sevdiğinizle küçük bir kaçamak olabilir  ya da çıktığınız seyahatte yeni bir aşka tutulabilirsiniz. 


25 Temmuz- 6 Eylül arasında finansal durumunuzu ve yatırım planlarınızı gözden geçirmeniz faydalı olacaktır. Geçmişten gelen ödeme ya da alacaklar ortaya çıkabilir. 13 Eylül'de gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile başlayan dönemde özellikle kazalar, kardeşlerle iletişimde aksaklıklar gerginlikler yaratabilir. 28 Eylül Ay tutulması ise kariyeriniz ile ilgili konularda geriye dönüp geçtiğimiz iki yılın muhasebesini yapmanıza fırsat tanıyacak. 


Yumuşak ve daha ziyade olaysız geçecek bir Ekim ayının ardından 26 Ekim'de kısa bir iş seyahatini romantik bir kaçamağa döndürebilirsiniz. Ekim'in son günleri önemli sözleşmeler ve anlaşmaları ele almak için güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Zira Kasım'ın ilk haftası kariyeriniz ile ilgili soru işaretlerinizi değerlendirmeye alarak tamam ya da devam kararı alabilirsiniz. 


Aralık'ın ilk haftası sizin için olmasa da etrafınızdakiler için türbülanslı geçebilir. Bir birlikteliğiniz var ise birlikteliğiniz ve kariyeriniz ile ilgili sorunları görmezden gelmek için kafanız toprağa gömerek onlardan kaçabilir ya da kariyeriniz vasıtasıyla tanıştığınız biri ile birlikteliğinizdeki problemlerden kaçmak için ufak bir kaçamak yaşayabilirsiniz. Bu dönemi empati kurmaya çalışarak ve iletişimi koparmadan sorunlarınızı çözmeye odaklanacak geçirmeniz daha faydalı olacaktır. 


Güzel bir yıl olması dileğiyle!


Yazan: Astrolog - Ayşegül Kuyumcu Türker

Aralık, 2014

Sarıyer, İstanbul

*Tüm yazılar Ayşegül Kuyumcu Türker'e ait olup; izinsiz yayınlanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova