22 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün yeni ay ile geleceğe yönelik sağlam adımlar atmak üzere yeni projelere, yeni bir titre ya da sorumluluğa yönelebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca kariyeriniz ön planda olacak.

Boğa:
Hayat felsefenizi gerçekleştirebilmek adına geleceğe yönelik adımlar atmak için güzel bir dönem başlıyor. Bugün gerçekleşecek yeni ay ile önümüzdeki bir ayı 2015’i planlamak için kullanabilirsiniz.

İkizler:
Gelir dışı kaynaklar ya da eşinizle ortak gelirleriniz ile yapacağınız bir yatırım-girişim, uzun vadede size olumlu geri dönüşler getirebilir. Bu yeni ay geleceğe yönelik sağlam adımlar vadediyor.

Yengeç:
Evli değilseniz geleceğe yönelik planlar yapabilir; evlilik için bir adım atabilirsiniz. Bugün gerçekleşen yeni ay ile geleceğe yönelik sağlam adımlar atabileceğiniz bir ortaklık ortaya çıkabilir.

Aslan:
İş ve günlük hayat ile ilgili düzenlemeler, geleceğe yönelik planlamalar yapabileceğiniz bir aya giriyorsunuz. Yeni ay ile sağlığınız için yeni bir diyet ya da spor programına da başlayabilirsiniz.

Başak:
Hayatınızda yaratıcı bir projeyi ayağa kaldırmak için sağlam adımlar atabileceğiniz bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca stratejik planlar ile üretken bir dönem geçirebilirsiniz.

Terazi:
Aile ve evinizle ilgili aklınızdaki değişiklikleri hayata geçirmek için bu yeni ay ile harekete geçebilirsiniz. Sağlam adımlar atarak yeni bir ev, emlak satışı ya da ailenizi genişletme kararı alabilirsiniz.

Akrep:
Önümüzdeki bir ay boyunca yeni ayın enerjisi ile geleceğe yönelik sözleşme, anlaşmalar imzalayabilir; gelişiminiz için seminer ya da eğitimlere katılabilirsiniz. Kısa seyahatler faydalı olabilir.

Yay:
Finansal durumunuzu ve nakit akışınızı yeniden yapılandırmak için önemli bir süreç sizi bekliyor. Önümüzdeki bir ay maddi konularda daha planlı, daha stratejik kararlar alma fırsatı bulabilirsiniz.

Oğlak:
Yeni ayın etkisi ile ikili ilişkilerde ileriye yönelik adımlarınızı planlayabilir; stratejik kararlar alabilirsiniz. Kişisel hedeflerinize doğru hareket etmek için projelerinize yönelebilirsiniz.

Kova:
Hayallerinizi, aklınızdaki kişisel projelerinizi hayata geçirmek için kendinize vakit ayırabileceğiniz bir dönem başlıyor. Yeni ay ile daha planlı, stratejik ve düzenli olabilirsiniz.

Balık:
Sosyal organizasyonlarda sorumluluk alarak kendinizi ortaya koyacağınız, liderlik ve stratejik planlama yetilerinizi gösterebileceğiniz bir ay başlıyor. Yeni ay ile gelen enerjiyi iyi değerlendirin.


Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Bir devir kapanıyor, Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!