22 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün yeni ay ile geleceğe yönelik sağlam adımlar atmak üzere yeni projelere, yeni bir titre ya da sorumluluğa yönelebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca kariyeriniz ön planda olacak.

Boğa:
Hayat felsefenizi gerçekleştirebilmek adına geleceğe yönelik adımlar atmak için güzel bir dönem başlıyor. Bugün gerçekleşecek yeni ay ile önümüzdeki bir ayı 2015’i planlamak için kullanabilirsiniz.

İkizler:
Gelir dışı kaynaklar ya da eşinizle ortak gelirleriniz ile yapacağınız bir yatırım-girişim, uzun vadede size olumlu geri dönüşler getirebilir. Bu yeni ay geleceğe yönelik sağlam adımlar vadediyor.

Yengeç:
Evli değilseniz geleceğe yönelik planlar yapabilir; evlilik için bir adım atabilirsiniz. Bugün gerçekleşen yeni ay ile geleceğe yönelik sağlam adımlar atabileceğiniz bir ortaklık ortaya çıkabilir.

Aslan:
İş ve günlük hayat ile ilgili düzenlemeler, geleceğe yönelik planlamalar yapabileceğiniz bir aya giriyorsunuz. Yeni ay ile sağlığınız için yeni bir diyet ya da spor programına da başlayabilirsiniz.

Başak:
Hayatınızda yaratıcı bir projeyi ayağa kaldırmak için sağlam adımlar atabileceğiniz bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca stratejik planlar ile üretken bir dönem geçirebilirsiniz.

Terazi:
Aile ve evinizle ilgili aklınızdaki değişiklikleri hayata geçirmek için bu yeni ay ile harekete geçebilirsiniz. Sağlam adımlar atarak yeni bir ev, emlak satışı ya da ailenizi genişletme kararı alabilirsiniz.

Akrep:
Önümüzdeki bir ay boyunca yeni ayın enerjisi ile geleceğe yönelik sözleşme, anlaşmalar imzalayabilir; gelişiminiz için seminer ya da eğitimlere katılabilirsiniz. Kısa seyahatler faydalı olabilir.

Yay:
Finansal durumunuzu ve nakit akışınızı yeniden yapılandırmak için önemli bir süreç sizi bekliyor. Önümüzdeki bir ay maddi konularda daha planlı, daha stratejik kararlar alma fırsatı bulabilirsiniz.

Oğlak:
Yeni ayın etkisi ile ikili ilişkilerde ileriye yönelik adımlarınızı planlayabilir; stratejik kararlar alabilirsiniz. Kişisel hedeflerinize doğru hareket etmek için projelerinize yönelebilirsiniz.

Kova:
Hayallerinizi, aklınızdaki kişisel projelerinizi hayata geçirmek için kendinize vakit ayırabileceğiniz bir dönem başlıyor. Yeni ay ile daha planlı, stratejik ve düzenli olabilirsiniz.

Balık:
Sosyal organizasyonlarda sorumluluk alarak kendinizi ortaya koyacağınız, liderlik ve stratejik planlama yetilerinizi gösterebileceğiniz bir ay başlıyor. Yeni ay ile gelen enerjiyi iyi değerlendirin.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova