23 Aralık Günlük Burç Yorumları & Satürn Yay Burcu Geçişi Etkileri

"Büyük Öğretmen" Satürn Yay Burcuna geçiyor. Önümüzdeki yaklaşık 3 yıl boyunca burcunuzu hangi alanlarda etkileyeceğini aşağıda Yükselen Burcunuzdan okuyabilirsiniz. 

Başlangıç olarak kısıtlamalar, sınırlanma hissi yaratan Satürn geçişleri bize dersimizi çalıştığımız takdirde ödüllerimize kavuşacağımızı anlatır. Bu enerji hayatımızın hangi alanında aktif ise o alanda daha disiplinli, daha fazla sorumluluk sahibi ve sistemli olmayı öğreniriz. Bu alanlarda verdiğimiz sınavlar olgunlaşmamızı ve farklı bir bakış açısına sahip olmamızı sağlar. Bu süreç keyif sürecinden çok öğrenme, çalışma ve ilerleme kaydetme sürecidir. Keyif ve tadını çıkarma Satürn'ün bu alandan çıkması ile gelecektir. Ancak ödevlerimizi yerine getirmediğimiz takdirde bir sonraki görünümünde yine sınavlarla karşılaşabiliriz. Unutmayın hayatınızın bir alanında sınav var ise ilerleme fırsatı yakalarsınız. 2017 yılına kadar hukuk, yüksek öğrenim, uzak seyahatler, medya ive iletişim vasıtası ile ideallerinizi, hedeflerinizi, özgürlüğünüzü, dini ve felsefi görüşlerinizi mercek altına almanızı sağlayacak. 

Bu fırsatı iyi değerlendirmeniz dileğiyle.. 

Koç:
Önümüzdeki dönemde hedeflerinizi, ideallerinizi gözden geçirerek hareket edeceksiniz. Sorumluluğu elinize alarak yeni bir yüksek lisans yapabilir ya da gelişiminiz için seyahatlere çıkabilirsiniz.

Boğa:
Gelir dışı kaynakların yani miras, kredi, sigorta, aile ve eş ile ortak gelirler konularında sınandığınızı hissedebilirsiniz. Ancak unutmayın bu dönemde ödevini yapan ödülünü alacaktır.

İkizler:
İkili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda hayata bakış açınız önümüzdeki iki buçuk yılda büyük bir değişim geçirebilir. Bu süreçte sorumluluklarınızı üstlenerek ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz.

Yengeç:
Hayatınızı yeniden düzene sokmak için önemli bir süreç sizi bekliyor. Önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca günlük düzeniniz, çalışma rutininiz, diyet, spor planınız hakkında sağlam adımlar atacaksınız.

Aslan:
Yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek için iki buçuk yıllık bir dönem başlıyor. Hayatınızda keyif aldığınız bir konuyu işe çevirmek için ideal bir süreç olabilir. Ayrıca çocuk sahibi olabilirsiniz.

Başak:
Ev ve aile ile ilgili köklü değişiklikler sizi bekliyor. Sağlam adımlar ile geleceğe yatırım yapmak üzere iken sınandığınızı hissetseniz de; iki buçuk yılın ardından rahat bir oh çekebilirsiniz.

Terazi:
Geçtiğimiz iki buçuk yıl boyunca gündemde olan maddi konular yavaş yavaş yerini eğitim, seyahatler ve kardeşler ile ilgili konulara bırakıyor. Gelişiminizin sorumluluğunu ele almanın zamanı.

Akrep:
Önümüzdeki yaklaşık üç yıl boyunca maddi konularda, gelirleriniz ve kazanç modeliniz hakkında sınandığınızı hissedebilirsiniz. Ancak bu sınavların ardından kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz.

Yay:
Kendinizle ilgili geliştirmek istediğiniz, bir düzen oturtmak istediğiniz konular önümüzdeki yaklaşık üç yılın ana gündemini oluşturacak. Sınavların ardından mükafatlar olduğunu unutmayın.

Oğlak:
Sosyal çevre, arkadaşlıklar ile ilgili sınavlarla dolu geçen dönemin ardından kendinizi adeta inzivaya çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Kendinizi gerçekleştirmek için sistemlerinizi oluşturacaksınız.

Kova:
Önümüzdeki yaklaşık üç yıl sosyal yaşantınızı sorguladığınızı, arkadaşlıklarınızın sınandığını hissedebilirsiniz. Bu dönem size gerçek dostlarınızı ve arkadaşlarınızı keşfetmenizi sağlayabilir.

Balık:

Kariyerinizde sorumluluk alma zamanı geldi. Önümüzdeki yaklaşık üç yıl boyunca zorlandığınızı, sınandığınızı daha çok çalışma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Sonunda sistem ve düzen bulacaksınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova