25 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:

Gün genelinde kariyeriniz ile ilgili konularda kendinizi stres altında hissedebilirsiniz. Patron, müdür vb otorite figürlerinin fikirlerine karşı tepkisel tavırlar çatışmalara olanak sağlayacaktır.

Boğa:

Hayattaki idealleriniz ve yaşam felsefeniz ile ilgili düşüncelerinizi sarsacak fikirlerle karşılaşabilirsiniz. Hukuki konularda yeni bir afım atmak ya da uluslararası bir işe girişmek uygun olmayabilir.

İkizler:

Maddi konular ile ilgili otorite sahibi biri ile çatışmaya girmek için pek uygun bir gün değil. Arkadaşlarınızın tepkisel tavırlarına takılmamaya ve yeni bir girişimden uzak durmaya bakmalısınız.

Yengeç:

Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik olaylar size gerginlik yaratabilir. Ortağınızla ve eşinizle bu konuda tartışmak ilişkinizi kopma noktasına getirebileceğinden dikkatli olmanızda fayda var.

Aslan:

İş yerinizde üstlerinizle iyi geçinmeniz gereken bir gün olacak. Yılbaşı öncesi köklü değişimlerin haberleri ile ortalık karışabilir. Bu değişimler sonucunda ani bir uzak seyahat çıkabilir. 

Başak:

Bugünlerde hayatın tadını çıkardığınızı hissettiğiniz bir dönem geçiriyorsunuz. Öyle ki hiç bu kadar keyif çatmamıştınız. Gelir dışı kaynaklarınızdaki sürpriz gelişmeler bakış açınızı değiştirebilir.

Terazi:

Eviniz ile ilgili büyük bir değişiklik planınız varsa bile bugünlerde ilişkilerinizi ön plana almakta fayda olabilir. Eşinizle beklenmedik gerginlikler aile bireyleri arasında çatışmalara dönüşebilir.

Akrep:

İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile kısa bir seyahat, toplantı ya da bir organizasyonla ilgili değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Önemli sözleşmeler için bugünü pas geçmelisiniz.

Yay:

Finansal konularda radikal bir değişim yapmaktan çekinmeniz faydalı olur. Farklı görüşler alabilirsiniz ancak uygulamadan kaçınmalısınız. Alacağınız yaratıcı bir risk değişim getirebilir.

Oğlak:

Aile bireylerinden biri ile beklenmedik bir gerginlik ya da sürpriz bir haber ile karşılaşabilirsiniz. Bu stres karşısında tepkilerinize ve sözlerinize dikkat etmenizde fayda olacaktır.

Kova:

Kısa seyahatlerde bugün  kaza risklerine karşı dikkatli olmanız faydalı olacaktır. Kardeşlerinizle beklenmedik konular ve bilemediğiniz kişiler tarafından strese maruz kalabilirsiniz.

Balık:

Arkadaşlarınızla ya da sosyal organizasyonlarda fikirsel tartışmalardan özellikle otorite sahibi kişilerle çatışmaktan kaçınmalısınız. Aksi takdirde beklenmedik maddi sonuçları olabilir.


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem