26 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatlerinde hukuki konular ya da fikir danıştığınız bir büyüğünüzün uyarıları duygusal olarak kısıtlanmış hissettirebilir. Öğleden itibaren ılımlı ve uzlaşmacı bir hava hakim olacak.

Boğa:
Günün ilk saatlerinden itibaren maddi konularda sınırlandırılmış hissedebilirsiniz. Öğle sonrasında bir danışmanın desteği ile rahatlatabilir; arkadaşlarla keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

İkizler:
Kariyeriniz ile ilgili iş yeriniz ve çalışma rutininizin sizi kısıtladığını düşündüğünüz bir sabah olabilir. Ailenizden alacağınız maddi destek rahatlatacak. Daha yaratıcı bir akşam geçireceksiniz.

Yengeç:
Yeni yıl için planladığınız bir seyahat ya da medya ile ilgili bir organizasyonda işiniz ile ilgili kısıtlamalardan canınız sıkılabilir. Eş ya da ortağınızın desteği ile öğleden itibaren daha keyifli olacak.

Aslan:
Ailenizden ortak gelirleriniz ile ilgili bir konuda onay almak için uygun bir sabah olmayabilir. Sorumluluklar ağır basacak. İş yerinizden önemli biri ya da bir üstünüz sizi bu konuda rahatlatabilir.

Başak:
Eşinizle iletişimde sabah saatlerinde zorlanabilirsiniz. Çocuklarınız ya da hobilerinizle uğraşmak öğle saatlerinde rahatlatabilir. Akşama doğru buzlar çözülüyor; romantik bir yemek olabilir.

Terazi:
Maaş, bonus vb görüşmelerini yapmak için pek uygun bir sabah olmayabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilir ya da alacağınız zammın karşılığında çok fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz.

Akrep:
Hayatın tadını çıkarmanıza ya da hobilerinizle uğraşmanıza bir şeyin engel olunduğunu düşünebilirsiniz. Belki de kendi kendinize engel oluyorsunuz? Kardeş desteği rahatlatacak.

Yay:
Bilinç altınızda sizi aileniz ve emlak işleri ile ilgili kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Maddi konularda olumlu gelişmeler ile öğleden itibaren daha güvenle hareket edebilirsiniz.

Oğlak:
organizasyonlarda ya da arkadaşlara karşı almış olduğunuz sorumluluklar sebebiyle bazı seyahat ya da iş konularında kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Akşam daha olumlu olacak.

Kova:
Sabah saatlerinde daha yaratıcı işlerden para kazanma arzunuz ağır bassa da mevcut kariyerinizin sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız bir proje ile keyifleneceksiniz.

Balık:
Hukuki ya da akademik sorumluluklarınızın yaratıcılığınızı sınırlandırdığını düşünebilirsiniz. Sosyal çevrenizden önemli birinin desteği moralinizi yerine getirebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova