27 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kariyeriniz ile ilgili konularda yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün yüksek olacağı bir gün. Kendi başınıza yapmak istediğiniz projeler için çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Boğa:
Arkadaşlarınızla birlikte ulvi bir yardımlaşma organizasyonunda yer alabilir ya da yabancı bir kültürü tanıyabileceğiniz aktivitelere katılabilirsiniz. Sanatsal olaylar keyif verebilir.

İkizler:
Kariyerinizde belirsiz olan finansal konulara yetkili biri ışık tutabilir. Eşinizle ya da ortağınızla ortak gelirlerinizle yeni ve yaratıcı bir girişim projesi hakkında konuşabilirsiniz.

Yengeç:
Havada aşk kokusu var! Uzak bir seyahat ya da entellektüel bir sohbet eş ya da partneriniz ile yakınlaşmanızı sağlayacak. Aynı idealler ve vizyona sahip olduğunuzu hissedeceksiniz.

Aslan:
Ruhsal ve metafizik çalışmalar ile sağlığınız ve yaşamınızdaki denge için pratik yapabilirsiniz. İşiniz ile ilgili bir organizasyonda yeni bağlantılar, yaratıcı fikirler bulabilirsiniz.

Başak:
Aşık olduğunuzu hissedeceksiniz. Hem entellektüel hem de duygusal olarak beslendiğinizi hissedeceğiniz bir ilişki içinde kendinizi bulabilirsiniz. Eşimizle romantik bir gün söz konusu olabilir.

Terazi:
Sağlığınızla ya da günlük rutinleriniz ile ilgili yapmak istediğiniz değişikliğe aile büyüklerinizden tam destek alacaksınız. Fikir paylaşımları ile hep birlikte güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

Akrep:
Yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün yüksek olduğu bugünde kısa bir seyahat, bir söyleşi ya da yeni tanışacağınız kişilerden aldığınız ilham ile sanatsal aktivitelere yönelebilirsiniz.

Yay:
Aileniz ile birlikte yeni bir emlak satın alma ya da ev değiştirme konusunda şanslı olabilirsiniz. Gerekli maddi kaynağı ve beğeneceğiniz bir evi bir araya getirme şansı yakalayabilirsiniz.

Oğlak:
Çıkacağınız kısa bir seyahatte aşka tutulabilir ya da sevdiğinizle romantik bir kaçamak yapabilirsiniz. Birlikte sanatsal aktiviteler, entellektüel seminerlere katılım için uygun bir gün olacak. 

Kova:
Maddi konularda aşırı duygusal ve fedakar davranabileceğiniz bir gün. Ruhsal ve meditatif çalışmalara vakit ayırmak; film izlemek ya da yazı yazmak için keyifli bir gün olacak.

Balık:
Arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir gün. Merhametli ve fedakar Davranışlar sergileyeceğiniz bugünde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Bir devir kapanıyor, Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!