27 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kariyeriniz ile ilgili konularda yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün yüksek olacağı bir gün. Kendi başınıza yapmak istediğiniz projeler için çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Boğa:
Arkadaşlarınızla birlikte ulvi bir yardımlaşma organizasyonunda yer alabilir ya da yabancı bir kültürü tanıyabileceğiniz aktivitelere katılabilirsiniz. Sanatsal olaylar keyif verebilir.

İkizler:
Kariyerinizde belirsiz olan finansal konulara yetkili biri ışık tutabilir. Eşinizle ya da ortağınızla ortak gelirlerinizle yeni ve yaratıcı bir girişim projesi hakkında konuşabilirsiniz.

Yengeç:
Havada aşk kokusu var! Uzak bir seyahat ya da entellektüel bir sohbet eş ya da partneriniz ile yakınlaşmanızı sağlayacak. Aynı idealler ve vizyona sahip olduğunuzu hissedeceksiniz.

Aslan:
Ruhsal ve metafizik çalışmalar ile sağlığınız ve yaşamınızdaki denge için pratik yapabilirsiniz. İşiniz ile ilgili bir organizasyonda yeni bağlantılar, yaratıcı fikirler bulabilirsiniz.

Başak:
Aşık olduğunuzu hissedeceksiniz. Hem entellektüel hem de duygusal olarak beslendiğinizi hissedeceğiniz bir ilişki içinde kendinizi bulabilirsiniz. Eşimizle romantik bir gün söz konusu olabilir.

Terazi:
Sağlığınızla ya da günlük rutinleriniz ile ilgili yapmak istediğiniz değişikliğe aile büyüklerinizden tam destek alacaksınız. Fikir paylaşımları ile hep birlikte güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

Akrep:
Yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün yüksek olduğu bugünde kısa bir seyahat, bir söyleşi ya da yeni tanışacağınız kişilerden aldığınız ilham ile sanatsal aktivitelere yönelebilirsiniz.

Yay:
Aileniz ile birlikte yeni bir emlak satın alma ya da ev değiştirme konusunda şanslı olabilirsiniz. Gerekli maddi kaynağı ve beğeneceğiniz bir evi bir araya getirme şansı yakalayabilirsiniz.

Oğlak:
Çıkacağınız kısa bir seyahatte aşka tutulabilir ya da sevdiğinizle romantik bir kaçamak yapabilirsiniz. Birlikte sanatsal aktiviteler, entellektüel seminerlere katılım için uygun bir gün olacak. 

Kova:
Maddi konularda aşırı duygusal ve fedakar davranabileceğiniz bir gün. Ruhsal ve meditatif çalışmalara vakit ayırmak; film izlemek ya da yazı yazmak için keyifli bir gün olacak.

Balık:
Arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir gün. Merhametli ve fedakar Davranışlar sergileyeceğiniz bugünde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem