28 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabahtan itibaren hedeflerinize yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Kendinizi enerjik ve aktif hissedeceksiniz. Akşam saatlerinde kariyeriniz ile ilgili önemli biri ile gerginlikten kaçının.

Boğa:
Güne başlarken kendinizi motive ve yaratıcı hissedebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yeni gelişmeler kaydedilebilir. Akşam saatlerinde danışman vb ile çatışmalara dikkat.

İkizler:
Sabah arkadaşlarınız ve eşinizle birlikte sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Yalnızsanız çevrenizden birine hislerinizi aktarabilirsiniz. Ailenizle ortak gelirler akşam stres yaratabilir.

Yengeç:
İşiniz, kariyeriniz, toplumdaki yeriniz, günlük düzeniniz ile ilgili geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Akşam saatlerinde eşinizle duygusal ve ego çatışmaları gerginlik yapabilir.

Aslan:
Idealleriniz doğrultusunda yaratıcı işleriniz, projeleriniz ile ilgili somut çalışmalar yapabileceğiniz bir sabah olacak. Akşama doğru kendinizi kaptırıp üstlerinizle gerginlikten kaçının.

Başak:
Ev ya da emlak ile ilgili düşünceleriniz var ise bu sabah finansal risk alabilecek cesaret ve sağlamlığı bulacaksınız. Sevdiğinizle ya da çocukların parasal sorumlulukları stres yaratabilir.

Terazi:
İkili ilişkileriniz ile ilgili geleceğe yönelik  sağlam ve somut adımlar atabileceğiniz bir sabah olacak. Gerek iş ortaklığı gerek özel ilişkinizde bu duygularınızı paylaşacak cesareti bulacaksınız.

Akrep:
İşinizle ilgili maddi konularda arkasında duracağınız kararlar alabileceğiniz bir sabah olacak. Akşam saatlerinde yakın akrabalar ya da kardeşlerle gerginlikler yaşanabilir.

Yay:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde çocuklarınızın ya da sevdiğinizle ilişkinizin geleceği için bazı somut adımlar atabilirsiniz. Maddi kaygılara dikkat etmekte fayda var.

Oğlak:
Eviniz ya da ailenizle ilgili konularda geleceğiniz için fedakârlıklarda bulunabilirsiniz. Akşama doğru aile bireyleri ile ego çatışmalarından kaçınmanız faydalı olacaktır.

Kova:
Sosyal organizasyonlarda yeni sorumluluk ve görevlere imza atabileceğiniz bir sabah olacak. Kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Akşam saatlerinde kardeşlerle gerginlikten kaçının.

Balık:
Kariyeriniz ile ilgili atacağınız maddi adımlar kalıcı ve sağlam olabilir. Yapacağınız girişimler için kendinizi kısıtlıyor olabilirsiniz. Arkadaşlarla akşam maddi konular stres yaratabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem