28 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabahtan itibaren hedeflerinize yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Kendinizi enerjik ve aktif hissedeceksiniz. Akşam saatlerinde kariyeriniz ile ilgili önemli biri ile gerginlikten kaçının.

Boğa:
Güne başlarken kendinizi motive ve yaratıcı hissedebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yeni gelişmeler kaydedilebilir. Akşam saatlerinde danışman vb ile çatışmalara dikkat.

İkizler:
Sabah arkadaşlarınız ve eşinizle birlikte sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Yalnızsanız çevrenizden birine hislerinizi aktarabilirsiniz. Ailenizle ortak gelirler akşam stres yaratabilir.

Yengeç:
İşiniz, kariyeriniz, toplumdaki yeriniz, günlük düzeniniz ile ilgili geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Akşam saatlerinde eşinizle duygusal ve ego çatışmaları gerginlik yapabilir.

Aslan:
Idealleriniz doğrultusunda yaratıcı işleriniz, projeleriniz ile ilgili somut çalışmalar yapabileceğiniz bir sabah olacak. Akşama doğru kendinizi kaptırıp üstlerinizle gerginlikten kaçının.

Başak:
Ev ya da emlak ile ilgili düşünceleriniz var ise bu sabah finansal risk alabilecek cesaret ve sağlamlığı bulacaksınız. Sevdiğinizle ya da çocukların parasal sorumlulukları stres yaratabilir.

Terazi:
İkili ilişkileriniz ile ilgili geleceğe yönelik  sağlam ve somut adımlar atabileceğiniz bir sabah olacak. Gerek iş ortaklığı gerek özel ilişkinizde bu duygularınızı paylaşacak cesareti bulacaksınız.

Akrep:
İşinizle ilgili maddi konularda arkasında duracağınız kararlar alabileceğiniz bir sabah olacak. Akşam saatlerinde yakın akrabalar ya da kardeşlerle gerginlikler yaşanabilir.

Yay:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde çocuklarınızın ya da sevdiğinizle ilişkinizin geleceği için bazı somut adımlar atabilirsiniz. Maddi kaygılara dikkat etmekte fayda var.

Oğlak:
Eviniz ya da ailenizle ilgili konularda geleceğiniz için fedakârlıklarda bulunabilirsiniz. Akşama doğru aile bireyleri ile ego çatışmalarından kaçınmanız faydalı olacaktır.

Kova:
Sosyal organizasyonlarda yeni sorumluluk ve görevlere imza atabileceğiniz bir sabah olacak. Kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Akşam saatlerinde kardeşlerle gerginlikten kaçının.

Balık:
Kariyeriniz ile ilgili atacağınız maddi adımlar kalıcı ve sağlam olabilir. Yapacağınız girişimler için kendinizi kısıtlıyor olabilirsiniz. Arkadaşlarla akşam maddi konular stres yaratabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Bir devir kapanıyor, Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!