29 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kariyeriniz ile ilgili konularda harekete geçmek için gerekli enerji ve cesareti bulabileceğiniz bugünde sabah saatlerinden itibaren beklenmedik olaylar ve çatışmalara maruz kalabilirsiniz.

Boğa:
Hukuki, akademik, medya ya da taşımacılık ile ilgili konularda radikal çıkışlar yapmaktan çekinmelisiniz. Gizli kapaklı konular ortaya çıkabilir. Akşam saatleri daha rahat geçebilir.

İkizler:
Sosyal ve toplumsal konularda idealleriniz ve hayat felsefeniz doğrultusunda enerjik ve aktif olabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili otorite figürleri ile tersleşmekten çekinmelisiniz.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili konularda girişimci ruhunuzun tetikte olduğu bir gün olacak. Ortaklıklar ile ilgili gerginliklerden çekinmelisiniz. Öğleden sonra finansal konularda daha rahat olabilirsiniz.

Aslan:
Sabah saatlerinde iş yerinizde çalışanlar ile gerginliklerden çekinmelisiniz. Özellikle otorite figürleri ile zorlanabileceğiniz bir gün. Özellikle akşam saatlerinde ikili ilişkilerde dikkatli olmalısınız.

Başak:
Sağlığınız ile ilgili konularda dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Sevdiğinizle ve çocuklarla ilgili gerginlikler  ile başlayabilecek günü yaratıcı işlerle değerlendirmeniz faydalı olacaktır.

Terazi:
Sabah aile bireyleri ile ikili ilişkilerde gereksiz otorite savaşlarına dikkat etmelisiniz. Emlak alım satım işleri ile ilgili uygun bir gün olmayabilir. Arkadaşlarla öğleden sonra rahatlayabilirsiniz.

Akrep:
İşinizle ilgili yazışmalar, seyahatler ve Görüşmelerde çatışmalar, ego savaşlarına dikkat etmeniz gereken bir sabah olacak. Akşam aile bireylerine karşı fevri tavırlardan çekinmelisiniz.

Yay:
Sabah saatleri yeni maddi riskler almak için uygun olmayabilir. Finansal konularda otorite figürleri ile çatışmamakta fayda var. Akşam kısa seyahatlerde kaza risklerine dikkat.
Oğlak:
Ev ve aileniz ile ilgili aceleci ve tepkisel davranacağınız bir gün olabilir. Ne yazık ki sabah bu beklenmedik sonuçlar getirebilir. Para konusunda agresif kararlar almaktan çekinmelisiniz.
Kova:
Kısa seyahatler, yazışmalar vb dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Öğle saatlerinde ikili ilişkilerde şanslı olsanız da akşam saatlerinde yine sinirlerinize hakim olmanız gerekebilir.
Balık:

Sosyal çevrenizle değerlerin ya da paranın konu olduğu bir gerginlik sabah saatlerinde patlak verebilir. Gün içinde işiniz ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Akşam sakin olmaya çalışmalısınız. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem