29 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kariyeriniz ile ilgili konularda harekete geçmek için gerekli enerji ve cesareti bulabileceğiniz bugünde sabah saatlerinden itibaren beklenmedik olaylar ve çatışmalara maruz kalabilirsiniz.

Boğa:
Hukuki, akademik, medya ya da taşımacılık ile ilgili konularda radikal çıkışlar yapmaktan çekinmelisiniz. Gizli kapaklı konular ortaya çıkabilir. Akşam saatleri daha rahat geçebilir.

İkizler:
Sosyal ve toplumsal konularda idealleriniz ve hayat felsefeniz doğrultusunda enerjik ve aktif olabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili otorite figürleri ile tersleşmekten çekinmelisiniz.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili konularda girişimci ruhunuzun tetikte olduğu bir gün olacak. Ortaklıklar ile ilgili gerginliklerden çekinmelisiniz. Öğleden sonra finansal konularda daha rahat olabilirsiniz.

Aslan:
Sabah saatlerinde iş yerinizde çalışanlar ile gerginliklerden çekinmelisiniz. Özellikle otorite figürleri ile zorlanabileceğiniz bir gün. Özellikle akşam saatlerinde ikili ilişkilerde dikkatli olmalısınız.

Başak:
Sağlığınız ile ilgili konularda dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Sevdiğinizle ve çocuklarla ilgili gerginlikler  ile başlayabilecek günü yaratıcı işlerle değerlendirmeniz faydalı olacaktır.

Terazi:
Sabah aile bireyleri ile ikili ilişkilerde gereksiz otorite savaşlarına dikkat etmelisiniz. Emlak alım satım işleri ile ilgili uygun bir gün olmayabilir. Arkadaşlarla öğleden sonra rahatlayabilirsiniz.

Akrep:
İşinizle ilgili yazışmalar, seyahatler ve Görüşmelerde çatışmalar, ego savaşlarına dikkat etmeniz gereken bir sabah olacak. Akşam aile bireylerine karşı fevri tavırlardan çekinmelisiniz.

Yay:
Sabah saatleri yeni maddi riskler almak için uygun olmayabilir. Finansal konularda otorite figürleri ile çatışmamakta fayda var. Akşam kısa seyahatlerde kaza risklerine dikkat.
Oğlak:
Ev ve aileniz ile ilgili aceleci ve tepkisel davranacağınız bir gün olabilir. Ne yazık ki sabah bu beklenmedik sonuçlar getirebilir. Para konusunda agresif kararlar almaktan çekinmelisiniz.
Kova:
Kısa seyahatler, yazışmalar vb dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Öğle saatlerinde ikili ilişkilerde şanslı olsanız da akşam saatlerinde yine sinirlerinize hakim olmanız gerekebilir.
Balık:

Sosyal çevrenizle değerlerin ya da paranın konu olduğu bir gerginlik sabah saatlerinde patlak verebilir. Gün içinde işiniz ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Akşam sakin olmaya çalışmalısınız. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Bir devir kapanıyor, Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!