3 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Gecenin ilk saatlerinde kariyeriniz ile ilgili sorular aklınıza takılarak endişe yaratabilir. Sabah saatlerinde maddi konularda daha rahat olacaksınız. Alışveriş, ruhsal çalışmalar keyif verebilir.

Boğa:
Günün ilk saatlerinde seyahat ediyorsanız aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Sabahtan itibaren daha rahat olacaksınız. Akşam arkadaşlarınızla sanatsal aktiviteler ya da keyifli sofralarda buluşabilirsiniz.

İkizler:
Arkadaşlarınızla para konuşmak için günün ilk saatleri pek doğru olmayabilir. Sabahtan itibaren kendinizi şımartmak, dinlenmek için vakit ayırabilirsiniz. Mistik ve spiritüel konular ilginizi çekiyor.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili ortağınız ya da eşinizle günün ilk saatlerinde gerginlik yaşayabilirsiniz. Sabah ile birlikte arkadaşlıklarda keyif ve rahatlık arayacaksınız. Yabacı bir arkadaşınız ziyarete gelebilir.

Aslan:
Günün ilk saatlerinde işiniz ile ilgili yabancı bir kaynaktan olumsuz haber alabilirsiniz. Sabahtan itibaren kariyeriniz ile ilgili finansal konularda daha huzurlu ve denge içinde olacaksınız. 

Başak:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili aldığınız riskler kafanızı kurcalıyor olabilir. Gün başlarken uzak bir seyahat planı keyif verecek. Akşam saatlerinde eşinizle romantik vakit geçirebilirsiniz.

Terazi:
Günün ilk saatlerinde eşinizle çatışmalardan kaçınmalısınız. Sabah saatlerinden itibaren ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili daha huzurlu ve rahat olacaksınız. İlham gücünüz yüksek.

Akrep:
Gece yarısını geçe işinizle ilgili gelecek epostalara ya da telefonlara olumsuz cevap verebilir; çatışmalara girebilirsiniz. Gün içinde eşinizle ilişkinizde uyum, aşk ve dengeyi hissedeceksiniz.

Yay:
Maddi riskler almaktan kaçınmanız gereken bir gün başlangıcı olacak. Sabah ile iş yerinizde daha sakin, huzurlu bir gün olacak. Evinizde keyifli ve romantik bir akşam geçirebilirsiniz.

Oğlak:
Aile bireyleri ile çatışmalardan kaçınmak faydalı olacaktır. Sabah saatleri ile birlikte hayattan keyif aldığınızı hissettirecek aktivitelerde bulunabilirsiniz. Sevdiğinizle akşam kısa bir kaçamak yapılabilir.

Kova:
Gece yarısını geçe kısa bir seyahate çıkacaksınız kaza risklerine karşı dikkatli olmalısınız. İletişimde sivrilikler sizi zorlayabilir. Günü evinizde keyif yaparak, aileniz için alışveriş yaparak geçirebilirsiniz.

Balık:
Bu gece internetten alışveriş yapmak sizi zorlayabilir. Sabahın ilk saatlerinden itibaren yakın aile bireyleri ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gün.Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Bir devir kapanıyor, Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!