3 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç:
Gecenin ilk saatlerinde kariyeriniz ile ilgili sorular aklınıza takılarak endişe yaratabilir. Sabah saatlerinde maddi konularda daha rahat olacaksınız. Alışveriş, ruhsal çalışmalar keyif verebilir.

Boğa:
Günün ilk saatlerinde seyahat ediyorsanız aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Sabahtan itibaren daha rahat olacaksınız. Akşam arkadaşlarınızla sanatsal aktiviteler ya da keyifli sofralarda buluşabilirsiniz.

İkizler:
Arkadaşlarınızla para konuşmak için günün ilk saatleri pek doğru olmayabilir. Sabahtan itibaren kendinizi şımartmak, dinlenmek için vakit ayırabilirsiniz. Mistik ve spiritüel konular ilginizi çekiyor.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili ortağınız ya da eşinizle günün ilk saatlerinde gerginlik yaşayabilirsiniz. Sabah ile birlikte arkadaşlıklarda keyif ve rahatlık arayacaksınız. Yabacı bir arkadaşınız ziyarete gelebilir.

Aslan:
Günün ilk saatlerinde işiniz ile ilgili yabancı bir kaynaktan olumsuz haber alabilirsiniz. Sabahtan itibaren kariyeriniz ile ilgili finansal konularda daha huzurlu ve denge içinde olacaksınız. 

Başak:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili aldığınız riskler kafanızı kurcalıyor olabilir. Gün başlarken uzak bir seyahat planı keyif verecek. Akşam saatlerinde eşinizle romantik vakit geçirebilirsiniz.

Terazi:
Günün ilk saatlerinde eşinizle çatışmalardan kaçınmalısınız. Sabah saatlerinden itibaren ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili daha huzurlu ve rahat olacaksınız. İlham gücünüz yüksek.

Akrep:
Gece yarısını geçe işinizle ilgili gelecek epostalara ya da telefonlara olumsuz cevap verebilir; çatışmalara girebilirsiniz. Gün içinde eşinizle ilişkinizde uyum, aşk ve dengeyi hissedeceksiniz.

Yay:
Maddi riskler almaktan kaçınmanız gereken bir gün başlangıcı olacak. Sabah ile iş yerinizde daha sakin, huzurlu bir gün olacak. Evinizde keyifli ve romantik bir akşam geçirebilirsiniz.

Oğlak:
Aile bireyleri ile çatışmalardan kaçınmak faydalı olacaktır. Sabah saatleri ile birlikte hayattan keyif aldığınızı hissettirecek aktivitelerde bulunabilirsiniz. Sevdiğinizle akşam kısa bir kaçamak yapılabilir.

Kova:
Gece yarısını geçe kısa bir seyahate çıkacaksınız kaza risklerine karşı dikkatli olmalısınız. İletişimde sivrilikler sizi zorlayabilir. Günü evinizde keyif yaparak, aileniz için alışveriş yaparak geçirebilirsiniz.

Balık:
Bu gece internetten alışveriş yapmak sizi zorlayabilir. Sabahın ilk saatlerinden itibaren yakın aile bireyleri ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gün.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova